Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
4205. Glori88 (válaszként erre: 4204. - Libikóka)
2020. szept. 2. 16:09
Köszi. 20 kg minimum. Világéletemben volt rajtam felesleg. Amikor tinédzser koromban megnyúltam, akkor is volt rajtam kb. 10 kg plusz. Nem 30 felett fogok már vékonnyá válni. Az a célom, hogy formás duci nővé váljak, ne legyek többé elhízott. Ne folyjon széjjel a hájam, ne lógjon igen a belem. Legyek egy jó stram nő életem végéig, s ne legyen soha többé vágósúlyom. Plusz legyen alkatomhoz képest nagyon jó kondicióm.
4204. libikóka (válaszként erre: 4203. - Glori88)
2020. szept. 2. 15:21
:))Hát igen ilyen, most tapasztalom én is ,milyen is zsírtól- zsírból fogyni, előbb jövünk elő a bájak alól:))és azért 9 kg bitang jó:))) HA gondolod írd meg mi lenne a cél:)) szurkolok mint mindíg mindenkinek:)))
4203. Glori88 (válaszként erre: 4202. - Libikóka)
2020. szept. 2. 13:50
Nálam nem is a 9 leadott kg a legszembetűnőbb, hanem az alakom változása. Végre kezd lenni derekam, nem az az egybenő vagyok,s feszesebb lettem, nem teljesen az a lityi-lötyi. Nálam kell pár kg mínusz még, hogy pár évvel ezelőtti ruhák rám jöjjenek. Egy-két nadrág meg felső van, amelyikbe bele tudom magam tuszkolni, plusz rám jön (igaz, feszül azért :D) a két évvel ezelőtti bikinim és tankinim is.
4202. libikóka
2020. szept. 2. 11:16

Hali:)) Nen írtam augusztusi összefoglalót! Nem is volt hozzá nagy kedvem. Most azért pótlom hogy később is láthassam ,meg hát akkor is lehet írni ha nem minden fenékig ketó(tejföl:))

Már utólag látom min ment el a hónap lehett volona okosabban is ,de a mindennapokban néha elvész az ész.

Július ut.só 2 hete nagyon rázós volt alig ettem valamit azt is pocsékul,aztán mire nyugi lett val.szeg. kimerült a szervezet és pótolta volna a kiesett kcal-t ! nem bírtam ellen állni a ch -nak ,és többet is ettem .ITT KELLETT VOLNA hogy eszembejusson ZSÍRT emelni és és okosan elnyomni az éhesebb állapotot .Nem tettem csak legyűrni igyekeztem,hát nem volt jó döntés,tudhattam volna hogy minden fogyi ezen áll vagy bukik :éhes vagy -vagy nem!!!!!!(nálam legalábbis)

Aztán hónap közepe fele még az is beütött hogy szinte semmilyen kaját nem kívántam amit lehet,így felborult a napi rend is mert hol ebből hol abból,csipegettem semmit sem bírtam megenni csak néha bedobtam 1- 1 falatot így egésznapos csipegetés lett a vége ! Pedig már halál büszke voltam a jól működő renszeremre! ITT Lépett be a képbe a kenyér ..csiga.. ketó csoki, ch csökk. tészta....:)) Megvolt a kiruccanás ,talán lelkileg és és ízben jót is tett DE ezek is fél megoldások ,igazából nem kellene:))

ITT el is jött a hónap vége: nem híztam ,20 dkg fogyás,,,,,,,,, és sok tapasztalat:)))

AZ alakom mintha így is válltozott volna ,,, de lehet csak álmodik a nyomor:)) ÉS már előkészületben a kövi kisebb nadrág ,feljön rám de még itt ott kilógok belőle:))(kicsit)

SZóval még van mit tenni:))) DE a keto MARAD ,mert mindezen botlások ellenére az én jó közérzetem mit sem válltozott és ezt semmi pénzért nem engedném el még:)))NA ez volt:)))))UT.só mért legkisebb 69.4:))

4201. libikóka
2020. szept. 1. 23:26

Hát látom ilyen-olyan okokból de páran megkeveredtünk!!Hát ebben is sorstársak vagyunk:)) NA :)) Aztán jól összekapjuk magunkat és folyt.köv:)))Hajrá Nekünk:)))



Augusztus hónapzáró: kemény 20 dkg.......uáhhhh!!

4200. Shanalyl
2020. szept. 1. 12:05

Én is jelentkezem. Két hétig össze-vissza ettem, semmi keto...tetőt cseréltünk, a gyermek is otthon volt velem, minden a feje tetején, hát, így nem tudtam végül megoldani, h nem hogy magamnak külön főzzek, de néha az is teljesítmény volt, h tudtam rendelni a népnek pizzát.XD


Most elég nehezen állok vissza. Remélem a héten már visszatérek a rendes kerékvágásba.

4199. booka
2020. szept. 1. 11:02

Na, túlvagyok 2 szénhidrátos napon. Most visszaállás. Hogy lesz-e haszna, vagy hátránya vagy bármi, az jó kérdés.


Mindenesetre így fél év után 2 kemény szénhidrátos nap arra jó volt, hogy rádöbbenjek - mennyire nem érzem jól magam tőle. Gyakori megéhezés, fáradékonyság, sőt a hangulatom-érzelmeim is negatívabbak voltak.


Szóval most vissza a ketoba, hadd legyek megint újult erővel energikus! Aztán vesszenek azok a kilók is....

4198. Glori88 (válaszként erre: 4195. - Libikóka)
2020. aug. 31. 13:49
Köszönöm szépen mindenkinek. Jól esnek a gratulációk. Olyan boldog voltam, hogy rám jött egy olyan fürdőruha, ami tavaly még szűk volt és nem ment rám. Kis túlzással úgy éreztem magam benne, mint valami modell :D Pedig nyilván még mindig igen kövér vagyok, de örömmel tölt el az eddigi leadott kg-k is.
4197. libikóka (válaszként erre: 4194. - Ákom-bacon)
2020. aug. 31. 08:37
Hát azért csináltam ,mert torkig lettem a hús -zöldség stb. A kenyeret megtartom 1-2 alkalomra ,,tészta felejtős:))
4196. libikóka (válaszként erre: 4191. - Booka)
2020. aug. 31. 08:34
Volt ! Bár nem direkt! nem vettem észre hogy bármit is tett volna ,de nem vagyunk egyformák ,és általában beindul magától is csak ki kell várni,ez nehéz:))
4195. libikóka (válaszként erre: 4190. - Glori88)
2020. aug. 31. 08:31
GRatula!!!!!!!!!!!!Csak tovább:))))))
4194. Ákom-bacon (válaszként erre: 4188. - Libikóka)
2020. aug. 31. 07:15
Hú, ezeket én is szoktam tapasztalni magamon, rendre a Szafis maglisztkeverekbol csinált kenyeremnel. A Norbissal semmi bajom, de abból eddig csak lowcarb-ot sikerült eddig vennem. Azért kenyeret nem eszek minden nap, szerintem akkor jó a keto.
4193. Ákom-bacon (válaszként erre: 4190. - Glori88)
2020. aug. 31. 07:09
Gratulálok a fogyáshoz! Csak így tovább!
4192. Ákom-bacon (válaszként erre: 4191. - Booka)
2020. aug. 30. 23:32
Szia! Sosem csináltam, és nem is fogok. Nem is érezném jól magam már utána. Így is feszül a hasam ha glutén, káposzta, hagyma, tejtermék valamelyikéből eszem, mert elszoktam tőlük. És biztos van más is, de ezek a nagyon rosszak.
4191. booka
2020. aug. 30. 12:25

Sziasztok. Kisebb elkeseredés, majdnem egy hónapja állok 68-68.5 között ingadozva.


Szóval úgy döntöttem ma-holnap szénhidrátnap lesz, meg kis kalóriatúltolás, hátha utána új erővel megint megindulok lefelé...


Ti szoktatok ilyen szénhidrát-feltöltő napokat csinálni? Mik a tapasztalataitok?

4190. Glori88
2020. aug. 29. 23:21
Bő 2 hónap után mínusz 9 kg. Nagyon nagy súlyról indultam. Eddigi legnagyobb fogyásom. A hasamból és az úszógumimból is ment le szemmel láthatóan, ami nálam nagyon problémás testrész. Feszesebb is vagyok, nem lötyög úgy ide-oda a hájam :)
2020. aug. 27. 20:13

Hú, a jóllakottság az jó, de a puffasztás nem :-/ én azt szeretem ezekben a tésztákban, amiket írtam, hogy tényleg 0 szénhidrát és 0 kalória, gyakorlatilag csak rost..a norbisban azért van szénhidrát.. és ezek szerint puffaszt is :(


Egyébként a múltkor vettem az Aldiban zöldségspirálozót, ezzel vékony csíkokra tudom reszelni a cukkinit, ezt szoktam még tészta helyett használni, tök jó, és legalább tudom, mi van benne :)))

4188. libikóka
2020. aug. 27. 19:10

Hát a tésztás jóllakottság még mindíg tart,,,,,,viszont olyan lettem mint 1 lufi, mondhatni , gázos a helyzet!! Hát na , nem lehetett volna hogy csak megeszem és passz?


Legyetek jól fogyjatok sokat, keddig nem írok újabb értekezést:))))))))és remélem hamarosan leengedek:))))

4187. libikóka
2020. aug. 27. 15:02

Akkor tészta beszámoló hátha hasznos:))Vagy kapok jobb tippet valakitől:)) 3 boltban (spar ,bio,és igen megalkuvás norbi:) az ut.só lett a nyerő(milyen meglepő) alakreform tészta ,normális kevés összetevővel,100 g kifőtt tésztában 130 kcal,és 9,7 g ch:))EZ eddig ok ennél kevesebb ch-t én nem találtam most:))


ÁLlag:masszív:))) kicsit gumis:)

Íz rendben ,a teljes kiörlésűre hasonlít.

70 g tettem tányérra alig bírtam lenyomni (sok) baromi laktató!

Tehát nekem ez a 250 g tészta bőven elég lesz 4-5 alkalomra:)) ez a 900 ft árat tekintve nem rossz,főleg mert nem akarok csak 1 héten 1 alkalommal:))

Nagyon megkönnyítette az ebédet hogy volt v.mi köret(végre) és így könnyebben csúszott,és ilyen ch -val igazán belefér:))) Azt még meglátom hogy a most sztrájkoló mérlegem mit szól hozzá:)))BÁR ha belül maradok a ch-n akkor remélem semmi gond nem lesz:)

4186. libikóka (válaszként erre: 4185. - Gumicsirke)
2020. aug. 27. 09:12

Köszönöm:)) Nyilvánvaló lett hogy kell v.mi válltozatosság,és ne akarjam kinyírni magam a hűtő előtt:))Utána nézek felénk mi van:))


Már kész van a zuzapöri ,és ubisali, most lépek boltba ,van itt Spar és bio bolt is v.mit csak kapok:))))

4185. Gumicsirke (válaszként erre: 4184. - Libikóka)
2020. aug. 27. 00:26

Én is épp egy sorozat miatt éjszakázom :DD


No carb tésztát többfélét is kóstoltam már..

Az Interherb Slim Pasta nevűt a Rossmannban lehet kapni, gyárt a Forpro is Triple Zero néven több típust is, ezt sok helyen lehet kapni, én a Biobarát-Bioboltban szoktam venni, amelyiknek szintén több helyen van üzlete :D Ennek sajna most eléggé felment az ára :-/

Illetve legutóbb a Myprotein.hu-ról rendeltem a saját tésztájukat, sajnos ez jelenleg nem kapható, pedig kiszerelésben, és azt hiszem, árban is ez volt a legjobb. :(

4184. libikóka (válaszként erre: 4183. - Gumicsirke)
2020. aug. 27. 00:00
:)))))))Én meg álmos:))) de jó filmet nézek,és ha nem alszom ,akkor hamarosan éhes is:)))CSudajó kajád volt:)) Majd a no carb tészta neve vagy vásárlási helye érdekelne:)) Jó éjt:)))
4183. Gumicsirke (válaszként erre: 4182. - Libikóka)
2020. aug. 26. 23:46

Jól hangzik, egyszerű, de nagyszerű :D

Én reggelire baconös, sajtos, kolbászos tükörtojást ettem kis paradicsommal, ebédre csirkepörit no carb tésztával, uzsira meg mascarpones túrót zero vanília cseppekkel és egy kis fehérje porral :D

Hát most elég éhes vagyok egyébként :D

4182. libikóka (válaszként erre: 4181. - Gumicsirke)
2020. aug. 26. 23:07
KÖszi:))én is örülök:) Mai kaja egyszerű volt sült csirke ,ebédre fokhagymásan ,vacsira olaszos fűszerrel,és joghurtos ubisali,kis szezámolajjal leöntve hogy a zsírnak is áldozzak:)))))))
4181. Gumicsirke (válaszként erre: 4180. - Libikóka)
2020. aug. 26. 22:06

Köszönöm :))


Persze, megértem amúgy, csak nagyon mérges vagyok szegényre.. :DDD de elfogadom, hogy van 1-2 jó terméke, a kakaós csiga pl. hiánypótló lehet sajnos :D

Én egyébként egy időben a Teletálon keresztül a kajáit rendeltem pár éve és volt, ami finom volt, bár ugye ott is résen kell lenni, mert hiába update, az embernek megvan az az illúziója, hogy diétás, de amúgy egy csomó tök sok kcal és nekem nagyon olajos is volt egy csomó kajája.

A keto menüt is nézegettem, de az sem keto valójában, sok ch és sajna szintén sok kcal :-/


Jó hír, hogy vissza tudtál térni :) mit ettél ma?

4180. libikóka (válaszként erre: 4179. - Gumicsirke)
2020. aug. 26. 21:59

Szurkolok Neked a 4-el kezdődőhöz:))))))))


Norbibolt: az én elveim ott omlottak össze ,amikor álltam a teli hűtő előtt mindenféle fincsi ketóhoz való kajával ,,,és,,,, ha finoman fogalmazok hideglelésem volt mindentől,,,ha nem finoman akkor ,,,na nem is mondom:)))

tegnapi kaja: szendvics ,2 csiga ,2 csoki.és ma bár nem gondoltam volna de ketóban vagyok mégis:))))Megnyugodott a gyomrom vagy csak a fejben voltam zakkant és ma tökéletes keto napot tartottam és így is igyekszem tovább:))))Hajrá nekünk:))

2020. aug. 26. 20:56

Sziasztok, én is csak félig tűntem el :)

Hú, ezek a Norbi termékek.. a kakaós csigával egyébként én is nagyon szemezek egy ideje, mert imádom sajnos az igazit és ez néha talán beleférne, de az az igazság, hogy utálom Ápdét Norbi undorító, nagyképű pofáját, ráadásul össze-vissza beszél, hazudik, ferdít, szóval elvből nem akarom egy fillérrel sem tömni a zsebét, úgyhogy egyelőre ellenállok :DDD


Én kenyérből egyébként ezt szoktam venni:

[link]


Kapható sok helyen szerencsére, holnaptól akciós is lesz a Lidl-ben :D ez egész finom és alig van benne ch.


Én egyébként kb 1 hete tartom az 50-et (max az 51,1-et), de már ez is jó, előtte 51 tetején álltam egy hónapig. Nagyon lassan megy sajnos, de hát nyilván azért, mert ez már nagyon a vége, csak én meg türelmetlen vagyok :D

4178. libikóka
2020. aug. 26. 17:04
Közben azért megírom ezt is:))SZóval míg felszálltam a dilivonatra és elbarmoltam az augusztust (némileg),,,,ma betrappoltam a patikába tesztért hogy lássam mi is van!! Megesküdtem volna hogy nem lesz semmi színe ,! Most azért nagy megkönnyebbülés hogy rózsaszín:)))))))))))HUH:))Most örülök és kicsit új löketet adott:))
4177. libikóka (válaszként erre: 4176. - Ákom-bacon)
2020. aug. 26. 08:57

Hali:)))))))Igen,,, most ott v.ok hogy 1 hónapja áll:(((

BOsszant is ,de leginkább megreccsent 1 kicsit! persze tudom hogy ez a hónap nem volt túl szabályos.Bár egészében véve nagy bűnözések nem voltak:))De igy inkább ez a hónap inkább LCHF étrendre hasonlított:))


Norbi bolt kenyér: teljesen jó(100g = 2g ch)finom ,,,,csokit is próbáltam íz ,állag teljesen rendben ,kicsit "csípős érzés" gondolom az édesítőktől:)) nem szándékozom bevezetni de néha megengedhető:))


SZóval most kell összekaparni magam és folytatni helyesen :))

Még nem lazíthatok:)) Nálad mizu?:))))))))

4176. Ákom-bacon (válaszként erre: 4175. - Libikóka)
2020. aug. 26. 06:55

Szia Libikóka!

Kíváncsiak vagyunk milyenek a termékek! Én eddig csak a toast kenyerét próbáltam, és abból is csak a lowcarb verziót tudtam venni, mert az van a Spar-ban. Norbi bolt nincs közelünkben sajnos.

Mióta áll a súlyod? Nekem is volt, hogy majd egy hónapig állt! Rendkívül bosszantó volt!

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook