Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
4265. booka (válaszként erre: 4257. - Szamocav)
2020. okt. 5. 15:04

Fuh, a cigi letevéséről mesélhetnél, ha van kedved.


Nem mondom, hogy totál le akarok szokni, de legalább felére csökkenteni a dolgot.

Tudom, ennek is fejben kéne eldőlnie, hogy nem gyújtok rá (annyiszor) és kész. Csak most még valahogy nincs meg a kellő motiváció, erő az egészhez.

4264. booka (válaszként erre: 4263. - Libikóka)
2020. okt. 5. 15:01

Kösziii :) soha nem voltam még ilyen jó kondiban és kitartásban - és élvezem az edzést, sose hittem, hogy velem ilyen megtörténhet :D


Most következő cél a 60 kiló, addig még/már csak 6 mínusz kell :D

4263. libikóka (válaszként erre: 4259. - Booka)
2020. okt. 5. 03:50
:))))))))Köszönöm:)))))))Neked is legjobbakat:))Sporthoz külön pirospötty:))
4262. libikóka (válaszként erre: 4256. - Shanalyl)
2020. okt. 5. 03:46
Akármikor határozod el magad , csak jót tesz:))Kobakra meg gyógypussz:)))
4261. libikóka (válaszként erre: 4254. - Szamocav)
2020. okt. 5. 03:42

Köszönöm:))))Haladgatok,,,bár nem minden bukkanó nélkül:))))


JÓ Hogy bekukk:)))))))) leszokáshoz drukk!!!!!!!!Kilókkal meg elbánsz ahogy eddig is:)))A megtartást is meg kell tanulnunk:))

4260. booka (válaszként erre: 4258. - Pante)
2020. okt. 4. 15:04

Szia!


Én mielőtt ketózni kezdtem állandóan hipóztam.

Mióta átálltam, csak az első pár nap volt nehézkes, de azóta egyáltalán nem hipózom, már fél éve nem. :)

(Bár sose mértem a vércukrom, de sokat hipóztam, és emiatt a gyorsan kell valami ch a testemnek ördögi körben voltam, amíg végre megálljt parancsoltam.)


3 hete kezdtem el heti 4 alkalommal 1.5-2 órát sportolni(kardio gépek és box), jó az energiaszintem, jól bírom ketó mellett is, és nyoma sincs hipózásnak, továbbra sem.


Hipózás eltűnt, bőröm tisztul lassan, jól alszom, és az energiaszintem magasabb, jobb a kondim, közérzetem kiegyensúlyozottabb, motivált és aktív vagyok az élet minden területén. Ráadásnak mostanra -13 kiló mínusz.

79->66 :)

4259. booka (válaszként erre: 4241. - Libikóka)
2020. okt. 4. 14:57
Fuuuh, aztaaaa!!! Hatalmas gratula neked! Hamarosan eléred az újabb célod is! :)
4258. pante
2020. okt. 4. 14:54

Sziasztok!

Aki ketózisban van, attól kérdezném, hogy milyen vércukor értékeket szoktatok mérni, pl. reggel éhgyomorra vagy étkezések után 2 órával?

Erőteljesebb sporttól nem esik le a vércukorszintetek és nem hipóztok be?

Köszi a válaszokat!

4257. szamocav (válaszként erre: 4256. - Shanalyl)
2020. okt. 2. 09:53

Innentől akkor a holnapi nap tökéletes a kezdéshez. 😀

Gratula a szabad buksihoz is.


A többin nem kell aggódni! Nekem most sok sok kiló felcsúszott, mert elhagytam a cigit, és totál megborult az anyagcserém. De már apasztgatok újra 😀 így karácsonyra csak meg lesz hogy 70 alá menjek megint 😃

4256. Shanalyl (válaszként erre: 4255. - Szamocav)
2020. okt. 2. 08:18

Köszönöm! Sajnos azóta lecsúszott ez, az, de szerintem ebben bőven volt stressz faktor. Tegnap voltam végre kontrollon a januári műtétem óta, nincs tumor a fejemben hivatalosan sem, szóval már nincs mire ráfogni, h miért érzelmieszek. :D


Nekem úgyis a szombat a kezdési napom, ha akkor határozom el magam, akkor jobban megy, mintha hétköznap. Jó lenne idén még lemenni 68 alá.:)

4255. szamocav (válaszként erre: 4232. - Shanalyl)
2020. okt. 1. 20:06
Remélem már jobban vagy! 😃 és büszke vagyok rád a pogácsa miatt!
4254. szamocav (válaszként erre: 4241. - Libikóka)
2020. okt. 1. 20:04
óriási nagy gratula neked! Fantaszikus vagy!!!
4253. libikóka (válaszként erre: 4252. - Ákom-bacon)
2020. okt. 1. 19:20
Az az érzésem nem "csak" a + kg-al kell számolni.Mert az eü. panaszok visszatérése sztornírozhatá az egészet legjobban!! De mivel nem krémest ennék vaníliás karikával , ,talán amiket tervezek nem döntenek ki!
4252. Ákom-bacon (válaszként erre: 4251. - Libikóka)
2020. okt. 1. 17:09
Valószínűleg nem lesz zökkenőmentes. És 5kg plusszal számolni kell.
4251. libikóka (válaszként erre: 4250. - Ákom-bacon)
2020. okt. 1. 12:18

Köszönöm:)) A profizmus még sántít inkább lelkes jól haladó kategória :)))))Tudom hogy elkötelezett ketós vagy ,nem is csoda :))


Én is egyetértek,ami jól bevált ne babrálgassuk:)) Másrészt viszont nem gondolom hogy egész életemben csak ezt szeretném:))Ciklusokban megtartani,úgy hogy a köztes időszak se hízlaljon ha nem inkább hozzáadjon valamit az életmód váltáshoz:))


Nekem nem felelne meg a paleó,még akkor sem ha engedi a gyümiket:))Olyan ajánlást is olvastam hogy a mediterrán étkezés alkalmas ketó után vagy válltásban ,de hát ez még húúú:)))

Megkeresem az utat ,bizti nem lesz zökkenőmentes :))

4250. Ákom-bacon (válaszként erre: 4248. - Libikóka)
2020. szept. 30. 21:01

Sajnos nem tudok jó tanáccsal szolgálni! Szerintem nem is kell! Igazi profi, veterán ketos lettél, és már te vagy az aki tanácsokat ad másoknak!

Én még ketozok, szerintem amit te szeretnél azt paleonak hívják! Az is jó gondolom, bár arra tippelek, hogy a keto után minden üzemzavart fog okozni. Majd meglatjuk, ugye? Én nem mertem ilyen manőverbe fogni, járom a kijelőlt utam!

Gratulálok a kiskertedhez is! Én is imádom a kelkáposztat. Micsoda finomságokat fogsz majd enni belőle 😋

4249. libikóka
2020. szept. 30. 11:20

Kimaradt : még némi gyümölcs is jól jönne,nem szoktam belőlük sokat,épp csak kostolgatom,de most még az a kevés is hiányzott:))Ill. azért befigyelt a szezonálisokból mindig,eper málna ribizlik ,és igen ,augsztusban szilva -szőlő.Most a friss ropis almáért v.ok oda,1 kis-közepes még nem ártott a ketónak(teszt)


Szóval gyümit is akarok(kicsit)Most hogy így leírtam és olvasom:Atya ég hogy jön ez össze?????????

4248. libikóka
2020. szept. 30. 10:50

Most azon vok ,elmúlt ez a 7 hó.,igyekszem és remélem megadatik:)) 63,5 szeretnék lenni,ez lenne kerek 20 kg minusz:)) Már aztán ggondolkodom hogy legyen egy kis pihenő lazító,de még nem v.ok képben.Ami tuti marad az IF ,kcal -ch emelnék. Kcalt csak kicsit ,met ha 2 étkezést tartok akkor 2 -600 kcal kaja bőven elég........Akkor HA az emeltebb ch nem dobja meg az étvágyat,ez a KÉRDÉS,,,,,!!!!!!!!!!Ch -t meg természetesen nem cukor és liszt,hanem sütőtök ,cékla,bab,lencse,talán kis krumpli(óóóóóó) zabkása,jelentené:))))


SZóval még kidogozás alatt:))ugyan úgy ahogy a ketóra is készültem:))

Ákom -bacon ,ha van tanácsod szívesen fogadnám:))DE ha Van itt még valaki aki már ebben a cipőben tipeg ,jó lenne a tapasztalat:))


Aztán kis pihi után tervek szerint(feb. eleje) megint nekilendülök ,de az már tényleg csak álom hogy 5 -el kezdődjek és ennyire nem is szaladnék előre:))Fő cél nem visszahízni és reménykedni hogy a ketó hozta egészségbeli javulásokat tartósnak mondhatom és nem szól bele a ch emelés:))))))

4247. libikóka (válaszként erre: 4245. - Ákom-bacon)
2020. szept. 30. 09:21

Na:))Megnéztem van ennek magyar neve is,bordáskel:))100g=2,18 ch

nem gondoltam hohy ilyen mennységű zöldem lesz amikor 3 hete elszórtam az "ázsia szekciót" kínai kel,bordáskel,mizuna:)) csak friss salikat akartam,hát ezek átvették a hatalmat,mind alacsony ch:)) a kínai kel még fejesedik ,azt nagyon várom:)) Frankfurti leves ,rakott kel Stb.

4246. libikóka (válaszként erre: 4244. - Ákom-bacon)
2020. szept. 30. 09:08
Köszönöm:))))))))))))))Emlékszem mikor beköszöntem a fórumra feb. végén,írtad nekem hogy a kilóim is újak lesznek:)))))))AZ lett:)))Most is hálás v.ok hogy itt voltál(itt vagy)-voltatok velem:))))))))))))))
4245. Ákom-bacon (válaszként erre: 4243. - Libikóka)
2020. szept. 29. 21:27
És az mi amiről írsz ha szabad kérdeznem?! Mennyi a ch?
4244. Ákom-bacon (válaszként erre: 4241. - Libikóka)
2020. szept. 29. 21:25
Azta 7 hónap, 65 kg! Hát így elrepült az idő! Gratulálok, nagyon ügyes vagy, gyönyörű az eredmény!
4243. libikóka
2020. szept. 29. 11:06

Meggárgyult a mérlegem:( NEmrég kapott új elemeket,ma reggel és a délelőtt folyamán 62 -70 közt mutatott mindent , is!BÁR a 62 nagyon bejött:)))))(volna)Most oda a bizalom ,új kell:/

Mai kaja:ketó rántott csirke csíkok-pirított bok choi,vacsi: padlizsdán krém.ch csökk. kenyér:))


Bok choi:))3 hete ültettem próbaképp, mizunával együtt ,olyan iszonyú mennyiséget terem (elvileg a kemény fagyokig) hogy most úszom benne :)) Ja és eszem is:))

4242. libikóka
2020. szept. 28. 12:42
Hideg van! Fázom! A lakásban!Na ez új:))))ennek orvoslatára sült csirke ,mellette sült karfiol,amiből püré lesz,kis sült hagymával a tetején + a meleg ami sütőből jön:))) Lábakra meg zokni:))
4241. libikóka
2020. szept. 28. 09:46

Hali Mindenkinek:))REmélem Jól vagytok?Elment 2 hét nemigen voltam,ma aztán rápill. a naptárra ,és hát igen, letelt 7 csodás Hónap ketó:))))))) Induló:83,5


MÁRA: Végre,végre,,,végre,,,,,65,8:)))))))))))))))))))



Most csak nézem a számokat,,magamat a tükörben,és elcsépelt ,de TÉNYLEG, nem hiszem el!!!!!Majdnem 18 kg minusz:))))) Azért most a kövi a 64-be érkezés:))))


BMI szerint normál kategóriába értem:)))))))HUHHHHHH:))))

4240. Shanalyl (válaszként erre: 4238. - BencyBaby)
2020. szept. 22. 10:34

Ha ezek a tabi izék működnének, maximum a nagyon betegség miatt túlsúlyosak lennének azok, mert amúgy mindenki superslim-ben nyomná.


Kevesebb szénhidrát, ha fekszik, akkor keto, a számodra megfelelő sport megtalálása.:)

4239. Ákom-bacon (válaszként erre: 4238. - BencyBaby)
2020. szept. 20. 22:23

Szia!

Azt hiszem itt senki nem próbálta a tablettát. Mi itt hívő ketosok vagyunk!

4238. BencyBaby
2020. szept. 19. 09:41
Sziasztok! 2 éve 160g ch vagyok ...fogytam 12 kg ....de elfogyott a turelmem ...na nem a ditaban mert azt szeretem és nincs mit tenni egy életre szól ...de gyorsabban szeretnék fogyni ..az lenne a kérdésem hogy van e tapasztalat.. a ketobhb kapszulaval kapcsolatban ...
4237. libikóka
2020. szept. 17. 13:08
Most két hétig nem nagyon vagyok,ezer dolog:)) DE sikerült visszarángatni magam meg is van az eredmény:))) Ma már 67,5,egy hét alatt lepattant 1,3 kg:)))))))) Boldog:))))))))Öszz:16 kg
4236. libikóka (válaszként erre: 4233. - Ákom-bacon)
2020. szept. 17. 13:01
Tükör és ruhák nem hazudnak:)))))
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook