Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
4324. libikóka (válaszként erre: 4323. - Ákom-bacon)
2020. dec. 9. 22:04
Október óta szünet van:) feb.körül kezdem újra:))) szeretnék 60 körül,ha lehet:))Ki kellett próbálni tudom e tartani és valósak e a javulások:) úgy tűnik igen.
4323. Ákom-bacon (válaszként erre: 4322. - Libikóka)
2020. dec. 9. 21:55
Már nem ketozol Libikóka?
4322. libikóka
2020. dec. 9. 18:24

Ha már itt:) akkor ,ahogy hétről hétre követtem a fogyást ( vagy nem fogyást) most ugyanúgy követem hogy ne szálljak el.Bár őszintén, ketózni sokkal könnyebb volt mint most odafigyelni!Jönnek az ünnepek is,résen kell lenni!

Legyetek jól!

4321. libikóka
2020. dec. 9. 18:14
CSatlakozom az előttem szólóhoz:)))))Ne csüggedj Booka ,azt még megnézheted hogy a makrók jók e a mostani súlyhoz mert azért sokat fogytál:)) hátha kis variálás kell:))
4320. Ákom-bacon (válaszként erre: 4319. - Booka)
2020. dec. 9. 18:04
Ez mindenkinél így van! Nekem egy éve áll! Ne csüggedj!
4319. booka
2020. dec. 9. 17:06

Hát itt atom stagnálás, mostmár több mint egy hónapja. Épphogy beléptem a normál BMI-be, és megállt.... Nem mozdul. Kicsit elkeseredett vagyok ettől, mert azért rengeteg leadni való van rajtam, és még akkor se leszek vékony :D nem is célom vékonynak lenni nagyon, de még mindig túl vagyok a husis kategórián, igazán van még honnan lemennie.... még egy olyan 5-7 kiló jó lenne.


Persze nem adom fel, meg ez már életmód, csak ahhh :(

4318. Shanalyl
2020. dec. 2. 09:48

Én is bejelentkezem. Az elmúlt hetekben totálisan leengedtem, fel is mentem 74 kg-ig. Ebben biztos van víz is, de nincsenek illúzióim. Hard módban decemberben kezdek neki újra. XD Ha sikerül ellavírozni a sütik, csokik, bejglik meg hasonlók között, akkor nincs lehetetlen. Ebben a két eltelt napban azért voltak botlásaim, de most nem akarom feladni.


Már rájöttem, h a hormonális bajaimnak is jót tett, amikor rendesen keto-ztam, és ahogy abbahagytam, jöttek is a bajok ugyanolyan intenzitással . Jövő héten megyek dokihoz is emiatt, remélhetőleg sikerül valami olyan gyógyszert találni, ami tényleg helyretenné ezt, mert sajnos csak a magam próbálkozásai nem elegendőek.

4317. libikóka
2020. dec. 1. 19:37

Hali:)) Remélem JÓL vagytok!

Nem foglalkoztam mostanában túl sokat magammal súly tekintetében. Ma azért mérlegre álltam 68,9 , tehát az igyekezet hogy 70 alatt maradjak nem veszett kárba ! Bár nem tettem semmit,maradt a 2 kaja,elkerültem a kísértéseket ugy 80% ban:))Úgylátszik megettem amit megkívántam, aztán békén is hagytak a kísértések:))


Pusza Mindenkinek:))

4316. Ákom-bacon (válaszként erre: 4315. - Ms.Titok)
2020. nov. 22. 18:03
Igen, de inkább olyat válassz, ami nem cukorral készült!
4315. Ms.Titok
2020. nov. 22. 13:07

sziasztok

Talán tud valaki segíteni ma kezdtem eddig olvasgattam de egy két dolog nem tiszta pl a savanyú káposzta mint székelykáposzta megengedett?

Savanyuság ? Almapaprika zeller csalamádi ilyesmi ?

4314. libikóka (válaszként erre: 4311. - TiaCin)
2020. nov. 17. 16:46
Tényleg van már v-mi eredmény?
4313. libikóka (válaszként erre: 4311. - TiaCin)
2020. nov. 17. 16:43

:))))Tortilla ,,,,abszolút nem fájdalmas mert NINCS:)) Bocsi:)))

Rántott husi: tojásba és pl. darált,tökmag ,mogyoró,dió,(sajthoz) vagy ezek keverékébe forgatva,szezámmal .lenmaggal turbózva:))

NA látod nem is olyan gáz a helyzet:)))))

4312. libikóka (válaszként erre: 4309. - TiaCin)
2020. nov. 17. 16:32
Ja és még lemaradt:))) LCHF étrend is bejöhet ez megengedőbb mint a ketó de IF-al kombózva ez is jó lehet:))
4311. TiaCin (válaszként erre: 4310. - Libikóka)
2020. nov. 17. 16:32

Igen a fogyás a cél első körben :)

Amit el tudok mondani az elmúlt két hetemrol hogy nincs nagy étvágyam. Pedig én aztán egy igazi zabagep vagyok. Pl két toast baconnel a burger kingnel majd a mekinel két sonkás toast meg egy sima hambi hozzá sült krumpli (ez csak egy szokásos reggelim volt :D)

És erre sincsen igényem. Szóval nincs meg az h éheznêk. És nincsen az h folyamatosan enni szeretnék érzes. Imádom a chipszet és persze a csokit is. De két hete nincs chips és nem is fáj a szívem érte ha rá nézek a boltban.nem tudom h mi változott meg de így még soha nem dietaztam h erre is immunins legyek 😅.

Nagyon furcsa h nincs köret mellé.

Bár viszont rántott hús érdekes dolog mert imádom. De mivel van csinálva?

Alapból szeretem a salátát köretnek használni. Illetve a fagyasztott zöldséget párolni is koret gyanánt. Ritkább mikor rizshez nyúlok.

Nem tudom h a tortilla mennyire fájdalmas és ártalmas a dietaban.

4310. libikóka (válaszként erre: 4309. - TiaCin)
2020. nov. 17. 15:49

Hali:)))Ne szabadkozz hogy miért is írsz,valamennyien ismerjük az érzést : kéne v.mi jó kis diéta DE??????


LEhet hogy a keto a Te utad is lehet ,de lehet hogy mást választassz!

Amiben a keto más mint a többi (legalábbis sokunknak) hogy ha elkezded ,hamarosan csökken az étvágy és nem kivánod a ch sem,ha marad egy kis kívánalom remekül meg lehet oldani azt is:)) Számomra az hogy ne akarjak a nap javarészében kajálni CSAK ezzel a módszerrel működött ezáltal ez volt a kulcs:)))))))

HA elfogadod nézd meg PÖdör Novák Réka videóit (Youtube) rengeteg érthető infó van keto-IF .Böjt étkezés témában,és persze gyre nyugodtan és kérdezz ,segítünk:)))))))))


Legfőbb alap hogy hogy csak napi min20 -30 g ch megy!! Nem lesz krumpli,,,se,,, DE ne feledd nem fogsz éhen halni :))))))


PL. mit mivel:Rozskenyér helyett ch csökk kenyérke azokkal amivel írtad,salik teljesen jó,sokféle krémlevest lehet ,halak húsok,tejtermékek (kivétel tej)felvágottak és még sok dolog ,furinak tűnhet a köretek hiánya,de meg lehet szokni .

Pl. olajoshalhoz- főtt tojást ettem,salihoz- magos panírban rántott husit,felvágotthoz -sajt tojás túró+ zöldek:)) Remélem bírod a tojást ,,,,,,életmentő alapkaja :)és még sok -sok minden:))


Azt nem írtad, de nyilván fogyni akarsz,,,,,,ha mégsem csak szeretnél másképp enni akkor is találsz infót az adott oldalakon:))


SZóval csak hajrá !! olvass és írj,,én is itt indultam a fórumon ,nagyon jó volt lelkileg is:))

4309. TiaCin (válaszként erre: 4308. - Libikóka)
2020. nov. 17. 14:29

Szia,

Én egy friss IF -es vagyok . November 2. Óta csinálom a 16/8 felosztásban. De gyakran még van a 17-18-19 óra is.

Viszont szeretnék valami olyan diétát választani ami lefedi az igényem.

Olvasgattam itt a komikat,de 4300 komit eselytelen 😂.

Alapból értelmeztem h miből áll ez a fajta diéta vagy életerzes.

DE NEM tiszta a teljes hogyan dolog.

Pl h mit mivel? Imádom a bacont (bolti csomagolt) húsokat.

De élek halok a hambi sultkrupli és pekaru kombo ért. Sokszor nagyon sokszor tanácstalan vagyok hogy mit csináljak magamnak mi fér bele . Na ez egy teljes káosz. Most rozs kenyér sonka sajt hagyma ubi kombo szokott lenni és salik mrg házi tortilla a menü. Miso leves tofu alga kimchi. De már kezdem ezeket unni. Bacont is rozs kenyérrel eszem ( egy szelet kenyér).

Őszintén nem tudom, hogy mit várok miért írok nem szoktam ilyet de úgy érzem hogy külső személy vagy személyek tanácsa ötlete kell mert félek h feladom mert ötlettelen vagyok :( előre is köszönöm szépen 😊

4308. libikóka
2020. nov. 17. 12:44
És még!!!!! Vigyázzatok magatokra, családra,:)))Én már túl v.ok ezen a hülyeségen ,nem volt fáklyás menet!!Nem akartam OFF ,csak most ez is az életünk része:(( SZóval csak óvatosan,,,,,,,,,Nekem sokat segített sok gyömbér és csalán -kakukkfű tea,torma rágcsálás( úgysem éreztem)SZóval vigyázzatok:))))
4307. libikóka
2020. nov. 17. 11:08

SZép Napot Mindenkinek:))) Végre Süt a a nap:)))))HOl Vagytok-Hogy vagytok????????????????


Nálam most kicsit felemás a helyzet,ketó szünet van ugye.

Október frankón ment,semmi kajaroham ,emeltebb de még mindíg kevés ch,jellemzően : rizs ,zab,sütőtök,édesburgonya,cékla,bab, borsó,répa,alma körte banán,lettek beemelve.

Aztán ,,,,,Kezdtem elkalandozni,,,pizza,,hambi,süti, stb. Igen megjött a nem egészséges-DE FINOM kategória!!! Alattomosan lopakodtak be az életembe!!!


ÉN botor azt gondoltam :NEM SOK EZ!!!!!Hát DE!!!A mérleg is így gondolja (a dög)Persze szidhatom de én balfa..kodtam el! Alapvetően nem látszik rajtam de a számok mégis csak számok(70) és hát a jó kis gonosz étvágyam is egyre követelőzőbb.

Persze nem gondoltam azt hogy ha visszatérek a szokásoshoz nem fogom megszívni,hosszú út lesz megtanulni a fegyelmet. MOST az a törekvésem SEmmiképp ne legyek TÖBB! Úgyhogy pá-pá hambi és társai,,,,!!!REmélem a bennem levő pákosztos szörnyike nem írja felül az akaratomat:)))


HA van kedvetek írjatok ám kicsit ,ne hagyjuk ezt a jó kis fórumot ellaposodni:))))))Pusza:)))

4306. libikóka (válaszként erre: 4305. - Booka)
2020. nov. 9. 13:25

KItartás,kitartás ,kitartás:))))))))persze tudom nem kell mondani:))nem könnyű kivárni de érdemes!!!!


JÓ egészséget és csak Hajráááááááá:)))))

4305. booka
2020. nov. 9. 12:57

Stagnálás, stagnálás, stagnálás 64.5-65 között. De persze már ez is csodálatos érzés. :D Azért minimum 60ig még le kéne menni :) sebaj, csak türelem.


A télikabátom ami eddig épphogy beért, most viszont rám is akkora mint egy hatalmas zsák XD

4304. libikóka
2020. nov. 4. 20:03

Hali Mindenkinek:)REmélem jól vagytok!!


Ma előkerült a télikabátom,(felfrissítés céljából) hááááááát,,,,,,, ez eddig eszembe sem jutott,,,,,jól megnőtt:))))))) Igaz én meg fázósabb lettem ,aláfér vagy 2-3 pulcsi:))))

4303. Ákom-bacon (válaszként erre: 4302. - Ákom-bacon)
2020. nov. 2. 21:44
Ja, még annyit hogy megy le a zsír, csak a buta átírogat!
4302. Ákom-bacon (válaszként erre: 4300. - Libikóka)
2020. nov. 2. 21:43

Hát érzi az ember mikor kell valamit elengedni!

Én most nem igazán vagyok jól, azért is vagyok itt keveset. A házasságom válságban van, és nem akarok itt a sok vidámságot, jókedvet oszlatni!

Én most ott tartok hogy az 57-ből 60 lett, de már megint érzem, nem megy le a zsír, mert látom hogy jobban jönnek ki a csontjaim, a mérleg újra 57 körül van, és bizony kicsit a vérzésemet is megzavarta. Persze érzelmi alapon nem is tudok enni, mit csodálkozok!

Én azért mindenkit biztatok, az eredményeket csodálom és nagyon gratulálok mindenkinek, kitartást és sok sikert! Puszi mindenkinek!

4301. libikóka (válaszként erre: 4299. - Vicanna)
2020. nov. 2. 19:05

Köszönöm :))) Túróg: túró ,tojás(fehérje hab) 1-2 kanál utifű (dara helyett),citromhéj ,vanília eritrit.Kicsit áll és már főzheted is ,dió ,mák mandula,kókusz,neadjisten reszelt étcsoki-ba forgat,A masszát kivajazott tepsiben sütve is lehet,akkor a tetejére megy a szórás.Kis tejföl és kész:))RÁntottak:Most nagyon megy a gomba (rengeteget szedtünk) de cukk. padlizsán és bármely hús,csak tojás és darált magok akár vegyesen is,szezámot mindenbe:)

A rántott holmikat már nem csinálom morzsával,aztán valami sali mellé legjobb ezt nem tudom megunni:))


HAjrá-hajrá-hajrá : ezerszer is:)))

4300. libikóka (válaszként erre: 4297. - Ákom-bacon)
2020. nov. 2. 18:48
Köszi nagyon:)))kellett is a bátorság,,,persze annak a biztos tudatában hogy feb.körül visszatérek ketora:)) DE kellett ez a szünet,annál is inkább mert kezdtem meglottyanni ez annyira nem tetszett,igy azt gondoltam nem kéne most tovább fogyni,had érje utol a bőröm az alatta levőket:)) vagy nem levőket!!! Bárcsak tudnám magam 1 kis edzésre rávenni:)) DE mindíg előnyt kap egy jó könyvvel ,teával bekuckózás:)) Remélem Te is jól vagy:))))))))
4299. Vicanna (válaszként erre: 4295. - Libikóka)
2020. nov. 2. 16:28

Utifűmaghéjas túrógombóc nagyon jól hangzik! Na meg a rántott cuccok!!!!😶😶😶😶 Receptet nekem!!!! Most!!!! 😘

És nagy, naaagy, NAGY gratula! 👏👏👏👏👏👏👏👏

4298. Vicanna
2020. nov. 2. 16:22

Szia Mindenki!

Kis összefoglaló- magamnak főleg-, hol is vagyok tulajdonképpen.

Kell a motiváció, és ami bejön, azon miert is változtatnának?! 😎

Szóval: indultam május elején: 88,5kg

Aug.végére (akkor hagytam abba a ketot): 80,5kg

Ma reggeli mérés: 79kg

Vagyis 4 hónap alatt -8kg, utána pihi alatt (2 hónap) még egy kicsi, -1,5kg.

Reméljük, hogy a következő 4 hónapban megint lejön 8kg és akkor elégedett leszek!!! 😀😀😀

4297. Ákom-bacon (válaszként erre: 4296. - Libikóka)
2020. nov. 2. 15:11

Hú, de bátor vagy!

Gyönyörű a fogyásod eredménye! Szurkolok!

4296. libikóka
2020. nov. 2. 09:00

Jó hetet Mindenkinek:))))))))

Jövök egy kis beszámolóval:))Október letelt ,keto szünetben vagyok.Összevissza aggódtam hogy mi lesz ha abbahagyom .Aztán egyenlőre így 1 hó után azt mondhatom ,MÉG,,,, feleslegesen paráztam,nem tértek vissza a falásrohamok,az eü. problémák!!!!!!!


Súly,,,,83.5-ről 65-el zárhattam,szeptember végére:))))

Na igen :))) SZinte 1 hét alatt ez a súly feljebb ment válltozóan 67-68 közé,mostanra stabilan 67:)))))Bízom benne hogy aa szervezetem csak vizet vette vissza,mert kizárt hogy zsírt ,híztam volna ennyit:)

DE ha ez a 67 stabil lesz,elégedett lehetek centire nem válltoztam.,,,,,,Bár kellet némi önmérséklet amikor napról napra láttam az emelkedő számokat,,,,majdnem vissza menekültem!


Ahogy ki néz most az étkezés: Kalória számolás ,IF, ebédre megy a rendes kaja amit épp főzök. egyenlőre nem gáz mert nem kívánok még most sem sokat.

Vacsira már nem eszem ch-t. Délután ,gyümi ,joghurt,magok,alcsony ch kalács ,1-2 kocka 70% csoki ,vagy kis zabkeksz kávé mellé,ha épp rákívánok:)))


Ez van most:))

REmélem a kezdők,újrakezdők egyaránt jól haladnak:))) Hajrá MIndenkinek:))

4295. libikóka (válaszként erre: 4288. - Ramonav)
2020. okt. 28. 11:48
Ügyes vagy ! Nem túl egyszerű megtalálni az elején a jó kajákat ,meg ami bejön,néha az embert húznák a megszokott ízek,,,és nem kielégítő az ...olyan mintha........:)Nekem a palóc és frankfurti leves ,nagy kedvenceim, túrógombóc ami dara helyett utifűmaghéjjal van ,ugyan olyan mint az igazi,dióba,mákba kókuszba forgatom.A rántott cuccok ,tökmag ,dió ,mogyoró panirban szintén bejövősek:))
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook