Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ketogén diétázók (20. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Más diéták

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

472. Rózsavirág482017-12-05 11:38
mennyit szeretnel meg fogyni? es sportolsz-e a dieta mellett?
(válasz MyHappyDays 468. hozzászólására)

471. Rózsavirág482017-12-05 11:22
en eszek mandulat diot mascarponet turot is ami vegkepp nem fer bele az a gyumolcs akarhogy is probalkozom🤔 az ebed ma cukkini es sajtos tejszines csirke es persze kave. regglei tojaslepeny kockasajt uborka es kave vol. tizorai 15szem mandula.ja es megittam 1.5l vizet is ehes nem vagyok es igy hogy nem eszem szenhidratot nem is tor ram a falasi roham. remelem ez igy marad
(válasz franciska49 467. hozzászólására)

470. Rózsavirág482017-12-05 10:59
gratulalok.👍 reggelire mit szoktal enni? es mi az a 16/8 oras atmeneti bojt?
(válasz MyHappyDays 468. hozzászólására)

469. Rózsavirág482017-12-05 10:58
en tegnap kezdtem bele mert a szenhidrat iranti vagyamat egyszeruen nem tudtam kordaban tartani most nem ment a csak kevesebb szenhidrat a tegnapi nap teljesen jo volt nemi fejfajason kivul mast nem tapasztaltam a kaloriara is odafigyelek. en nem tartottam atmenetet egybol a 20gr koruli szenhidtra allok at mert ugy erzem most ez segit🍳
(válasz franciska49 466. hozzászólására)

468. MyHappyDays2017-12-05 09:08
Sziasztok!
Ez a 4. hét ketogén diétám. Eddig lement 4,5 kg és ebbe nem számoltam a kezdeti vízvesztést, úgy kb 6 kg.
Nem hittem volna, hogy ilyen szuper ez a diéta. Nem vagyok éhes és túléltem egy nagyon stresszes időszakot úgy, hogy nem is gondoltam a cukros ételekre.
Pluszban még 16/8-as átmeneti böjtöt is csinálok, állítólag ez a legtutibb kombó a ketogénnel. Nekem bejött.

467. franciska492017-12-04 21:32
Etlapomon van:tojas, zsiros kemeny sajtok 30% os tejszin,kokusztej,liba-kacsa zsir.karaj,tarja,csirke,csirkemaj,gomba ,karfiol,brokoli,csaszarszalonna,vastagkolbasz,spenot,fokhag
yma,hagyma,porehagyma,kaposzta,
(válasz Rózsavirág48 465. hozzászólására)

466. franciska492017-12-04 21:23
Az altalanos 75,20,5% os megoszlas a helyes. Eddig nekem igen keves alkalommAl sikerult megkozeliteni.altalaban 57,-67kozott mozog a zsir a feherje 18-28 a tobbi meg a szenhidrat,legalabb is a kaloria bazis szamlaloja alapjan.igazabol az elso hetekben csak probalgattam, de az egyik ismerosom fogyasa lattan 2 hete belealltam.Kenyer nincs.Talan ez volt a legnehezebb,cukor nincs.de jol erzem magam.nem erzem hogy az atallas megviselt volna.
(válasz Rózsavirág48 465. hozzászólására)

465. Rózsavirág482017-12-04 17:51
ugyes vagy😊es miket eszel? mennyi a napi szenhidrat mennyiseged? az eleje nem volt nehez?
(válasz franciska49 464. hozzászólására)

464. franciska492017-12-04 17:48
hát????... ugy néz ki önmagammal fogok levelezni, mert ezt a fajta diétát nem nagyon választják pedig nem ördögtől való, s úgy látszik, hogy nekem ez fog bejönni, mivel tényleg nem éhezek és 10.21.-e óta lement 1,9 kg.Lehet most azt mondani, hogy CSAK?Én ennek is örülök a sok-sok kipróbált, de sok hasznot nem hozott, ilyen-olyan diéták után.Ugy látszik a szervezetem ezt fogadja el.Megfigyelés:nem fújódok fel, nincsenek hascsikarásaim, nincs légszomjam,

463. franciska492017-12-02 18:18
üdv lányok! mai sulyom 86 kg!én most még nagyon az elején tartok igy a kalória bázison be szoktam pötyögni, hogy aznap mit ettem, igy látom mennyi az arány,melyiket kell visszafognom, miből kell esetleg többet fogysztanom.Nekem, igy 1-2 hét után azt tudom mondani bejött ez a zsir-zöldség fogyasztás.Érdekes ahogy az emésztésem reagált rá.Tegnap kacsazsirban sütöttem egy fél csirkemellett /hogy zsir is legyen/és azt ettem uborkával.Féltem, hogy fel fog fujni,de ez elmaradt, vagy esetleg a gyomorsavamat bántja, de ez is elmaradt, nincs éhségérzetem és még a brokkolitkrém, mint köret is izlett.

462. resiver2017-12-02 08:24
Igazandibol nem nezek kulonosebben semmit.Olyan alapanyagokkal fozom aminek alacsony a ch-ja,ha veszek valamit mindig megnezem a cimken mennyi.
Nem kajalom tele magam de jollakom.
Ha meg lemenne 3-4kg akkor kezdhetnek lassan lazitani,picit kiszelesiteni listat hogy mit ehetek.
(válasz dolcsy1989 461. hozzászólására)

461. dolcsy19892017-12-01 14:56
Nagyon ugyes vagy...szepen sikerul tartanod akkor az aranyokat. Te kcalkorlattal eszel vagy arra nem figyelsz, es eszel amennyi jol esik?
En a kaloriagurun es a kaloriabazison is meg szoktam nezni a ch tartalmat.
(válasz resiver 460. hozzászólására)

460. resiver2017-11-30 18:23
Melyik tablazatot hasznaljatok hogy megtudjatok az etelek szenhidrattartalmat?

459. resiver2017-11-30 17:27
Mai merlegelés.76,60dkg.Szepen fogyok,elegedett vagyok az eredmennyel.
Néha megkivanom az édeset,ilyenkor megiszom egy pohár vizet és többnyire elmulik.
Ketontesztem legerosebb lila.
Ti is teszteltek?

458. dolcsy19892017-11-30 09:55
Igen van olyan is aki heti egy nap ch feltoltest csinal. Sztem csak elrontja amit addig elertel.
Ch fuggosegben elnek az emberek. Gondolj bele...mint a drog. Ha leszoktatoda szervezeted nagy nehezen aztan ujra adod neki azzal nem biztos h jot teszel...de ez csak az en velemenyem es nem biztos h mindenki osztja.
Mindeninek mashogy jo...mindenki masra eskuszik. Sajnos maganak kell kitapasztalni mindenkinek h mit hogyan csinaljon h az valoban jo is legyen.
(válasz franciska49 457. hozzászólására)

457. franciska492017-11-29 17:40
üdv! a mai mérlegelésem: 86,3
ma már kezdtem megközeliteni a ketondiétára javasolt arányokat/ 75/20/5/, de van még mit szépiteni.57 zsir,35 feh, és 8 szénhidrát.Ketonozok! nektek egyből sikerült ráállni a helyes arányokra?Több helyen olvastam, hogy 1-2 hetente beiktatnak egy napot amikor a szénhidráton van a hangsuly.

456. resiver2017-11-27 17:44
Sziasztok.Mai merlegelesem eredménye 77,20 holnap lesz 2hete hogy elkezdtem,volt par botlasom de kitartok.
Nehezn tudom tartani a napi 3szori etkezest.Reggel 10kor eszem utana 2-3kozt majd 6kor.Mindjart itt a 6 es nem tudom hogy fogok egy falatot is lenyomni.Pedig ebedre se ettem tul sokat.

455. franciska492017-11-26 19:33
Én 158 cm magas vagyok és 87.7.-ről indultam a hó elején, most 86,3 volt a legutolsó mérésem.Sok-sok diétát kipróbáltam már s egyszer közel egy év alatt sikerült leadnom 10 kg.-ot.De sajnos az csak addig tartott. Sec-perc alatt visszajöttek.Nagyon jó lenne, ha ezt végig tudnám csinálni. A cél 70-75 kg.Aztán majd meglátjuk.Sajnos a korom nem a legideálisabb egy fogyókurához és vigyázzni kell nehogy nagyon ráncos legyek:))

454. resiver2017-11-23 08:50
Sziasztok.Akkor hajrá:)
Nekem sajnos afogyas megállt,lement a viz 1het alatt 2kg es annyi,igaz sajnos bunoztem,etten pici sutit szulinapon.Keto tesztem nem a legerosebb de lila/rozsaszin.Probalok mostmar kitartani,remelem sikerul amugy 162cm és 80kg rol indultam a cél a 70-legszuperebb esetben a 67kg lenne.

453. franciska492017-11-22 18:28
Szia! Én is most kezdek újra diétázni. Egy kedves ismerősöm, kb 110-120 kg lehetett.Soha nem kérdeztem tőle, nem akartam megsérteni, mert ez ugye elég kényes téma.Szóval áprilisban kezdte el, szerintem a ketogén diétát, mert csak annyit tud róla, hogy hús,tojás,sonka, szalonna stb. és sok sok zöldség lehet. Liszt, tej,cukor, egyáltalán nem, gyümölcs ritkán és csoki csak a 80 % feletti.30 kg.-ot fogyott és nagyon jól néz ki.Az inzulit 1/3ára kellett csökkenteni.Tehát müködik.Tehát elkezdtem.
(válasz resiver 449. hozzászólására)

452. dolcsy19892017-11-21 13:29
Hat nekem van mas segitsegem is...annak hatasan kezdtem ketozni eloszor. Most epp nem csinalom de fogytam vele meg sima kcalszmolassal utanna tobb mint 18 kilot. Most epp hetek ota stagnalok de direktbe tobbet is eszem h lassam mennyi az a mennyiseg ami utan nem indul sulygyarapodas...h mennyire allt be a testem az uj sulyra.
Gyujtom az erot az ujrakezdeshez meg egy par napig sztem. Egyszercsak kattanok es kezdem...:)
(válasz resiver 451. hozzászólására)

451. resiver2017-11-17 17:15
Szia.Mennyit fogytal eddig?mennyi ido alatt?
Kedden kezdtem szoval nagyon az elejen vagyok meg.
(válasz dolcsy1989 450. hozzászólására)

450. dolcsy19892017-11-17 13:59
En mostanaban akarom ujra elkezdeni. Meg gyujtom azz ihletet par napig.
(válasz resiver 449. hozzászólására)

449. resiver2017-11-16 19:57
Sziasztok.Van aki mostanaban kezdte a diétát?

448. hourglass772017-08-17 18:42
Hajrá! És most én is olvasni foglak!
(válasz Nünüke :) 447. hozzászólására)

447. Nünüke :)2017-08-13 11:05
Beleolvasok a naplódba.Én 2 éve csinalom elég butan mert leadok 10 et felszedek 10 et vele.Most épp a jajj felszedtem 10 et stádiumba vagyok.Összeszedem magam és én is belevágok lehet szeptember 1 lesz de az a végső pont.
(válasz hourglass77 446. hozzászólására)

446. hourglass772017-08-08 10:57
Végre nem vagyok egyedül. Sziasztok! Egy éve ketozom komolyan, naplót is vezetek, szeretem ezt az életmódot.
Én itthon főzőcskézek, de mindig több napra előre.
A családi kajákat ketósítom: :-)
Rakott kel? Nem gond: risz nélkül, sok sajttal. Bolognai? Saját készítésű konjac nokedlivel.
Mákos tészta? Ó igen, konjac nokedlivel, tejföllel, nyami. Sült kolbi? Jó adag majonézzel, koviubival.
:-)Igaz, simán elvagyok a kenyereimmel, muffinjaimmal, ha kapok friss töpörtyűt, vagy egy csomag bacon is megmenti az életemet. Meg hát, a sajtok. És..nálam már mindig lesz egy maréknyi mandula túléléshez.

445. Hayati2017-07-19 13:16
Szia,

nekem nincs igazán komoly étrendem. Nem nagyon szeretek főzni, főleg nem külön magamnak.
Viszont írok mindent a kalóriagurun, minden megevett falatot. Otthon lemérek mindent, amit boltban veszek felvágottat pl, azokat kiszámolom, mennyit ettem meg.
1200 kcal-ban 100g zsír, 60g fehérje és 30g szénhidrát van beállítva. Ebből a CH-t próbálom 20-25 között tartani.

Eszem szalonnát, rakott erdélyit, kolozsvárit, amiket sose szerettem. Kávét tejszínnel iszom tej helyett. Semmi rizs, krumpli, pékáru.
Zöldségeket miniálisat, mert azokból is nangyon gyorsan összejön a 30 CH. Gyümölcsöt kb semmit.
Pár vitamint szedek.
Most éppen lelessult nálam a fogyás, múlt héten semmi nem ment le, sőt, fél kg visszapofátlankodott az előző hét óta.
Összességében 18 kilónl tartok év eleje óta, 2 hónap kihagyással.
Soha semmit nem tudtam hnapokig kitartóan csinálni, ez most megy.
Neked is menni fog.
(válasz babuci10 444. hozzászólására)

444. babuci102017-07-18 09:09
Sziasztok!

Egy közeli ismerősöm csinálja a ketot egy ideje és baromi meggyőző. Én mindennel próbálkoztam már, de soha se voltam ilyen sikeres, mint ő. Január óta követek fő szabályokat és rendszwresen mozgok, de 2 gyerek mellett nem könnyű... Most nyár van és mivel kiakadtam, adtam magamnak 2-3 hét pihit, de aztán újabb frissítés kellene, hogy újra beinduljon a dolog. A kerogén étrenddel szemezek életmód váltás szerűen. Még fiatal vagyok ahhoz, hogy beletörődjek és optimista ahhoz hogy feladjam, leszek még vékonyabb is, mint lány koromban! :) Jövő hét utáni héttől szeretném elstartoktatni a ketos életemet, ezért szeretnék érseklődni, milyen étrendet tartotok. Hogy legyen a fehemben addigra egy kép. Először az idegrendazeremet szokram szoktatni a váltás gondolatához. Elképzelem, mi és hogyan lesz, megszilárdítom magamban az elképzelést és csak akkor kezdek bele, ha úgy érzem, teljesen tudom már, mi vár rám. Szóval akár priviben is, szívesen fogadnék ketos étrendeket, legyen mit mantráznom. Köszönöm. :)

443. poloskás462017-07-09 10:09
Sziasztok!

Én is próbálkozom a ketogén diétával. Nem fogyózom, de régebben ezzel a céllal kezdtem bele. És nagyon megörültem, amikor jött az a mellékhatása, hogy nagyon jókat aludtam. Azóta is alacsony szinten próbálom tartani a ch-mat, hogy az alvás megmaradjon, mert észrevettem, hogy amit elengedem magam romlik az alvás.
Eddig egyetlen negatív hatását tapasztaltam. A hajam minősége romlott. Zsírosodik, nincs tartása, olyan élettelen.
Szóval engem is érdekelne az a cucc, amit használtok. Megírná nekem valaki priviben?
Előre is köszönöm! :)