Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezhetném vissza a szerelmemet, ha ő csak szeret, de nem szerelmes? fórum

Hogyan szerezhetném vissza a szerelmemet, ha ő csak szeret, de nem szerelmes? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 1. 23:36

Szia :)

Gondolom őszinte választ vársz, én őszinte leszek.

Egy lány ha azt, mondja, hogy már nem szerelmes, akkor az azért van, mert már nem az, legalábbis beléd. Nyilván a másik srác érdekli most, te viszont egy biztospont vagy, és ha a másik nem jönne be, akkor hozzád vissza tud menni. Bocsi, de egyszerű a képlet, talonban tart, ezért enged meg dolgokat( öledbe ül, csok) A másik, ha egy pasi mint te is, kéznél van, egy szora ugrik , az elég unalmas, a lányok az olyan pasikat imádják akikért epekedhetnek, küzdhetnek.. csak ugy mint a pasik is.

Hanyagold a kiscsajt! Egy probát azért tennék, elég sablonos, de én kíváncsi lennék rá, hogy ha becsajoznál mit lépne. Szerintem jelentkezne nálad, tudod van az a szo, hogy féltékenység, önzőség, elveszíthetné a biztospontot maga mellől :)sok sikert!!!

21. grizus
2014. ápr. 29. 01:46

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Ismered ezt a mondást?

2014. ápr. 28. 19:14
veszett fejsze nyele
19. Lachat (válaszként erre: 14. - 9892d65728)
2014. ápr. 28. 19:11
!
18. Lachat
2014. ápr. 28. 19:08
Nem segít a szünet. Nem veled van a baj. Fiatalok vagytok. Éljetek. Bulizzatok, tanuljatok, ne kötelezősjetek el. Esetleg nyitot kapcsolat ahogy meg tudnad tartani.(?)
17. Lachat
2014. ápr. 28. 19:05

Sehogy. Azt akarod, hogy szánalomból/ sajnálatból legyen veled valaki?!


Az élet MINGIG megy tovább!


Találsz mást vagy más meg fog téged találni.

2014. márc. 12. 15:56

Sehogy.

Kivácsiskodhatok a fejlemények felöl?

2014. márc. 12. 15:51
sehogy
2014. márc. 12. 06:05

vissza?

sehogy!

te csak arra vagy jó, hogy aznap hiánypótlóként veled töltse a szabadidejét..

pár év, és túlleszel az ilyen tépelődésen.


a fiatalság a válogatás időszaka. a nő a tökéletest keresi.. nézz utána, miről is szól az evolúció?


te most kiestél a válogatáson.. akadt jobb...szar érzés, de ez a hajó bizony elment..

2014. márc. 12. 00:43

Ne szidd légyszíves,mert nem tudod milyen.

Nemrég azt mondta lezárta a kapcsolatot,most ár azt mondta nem biztos hogy lezárta. Nem költöttem vagyont rá,mert sóher voltam,eddig.


Ha a csókos ölbe ülésre gondolsz akkor azt én tettem meg,hogy oda ültettem és ez hetekkel ezelőtt volt.


Én próbálkozom,mert a hibáim miatt nem szerelmes belém,de még szeretni szeret.

Elmondta mik a hibáim,kértem ,hogy adjon eséylt ,hogy megmutathassam hogy változtam,azt mondta nem.Hát akkor esély nélkül most megmutatom neki.

Ha annyira lefutott lenne akkor még nem lett volna ott a nőnapi kókadt virág és a mait sem köszönte volna meg,sőt.

Meglátjuk hogy alakul

2014. márc. 12. 00:02

"de az a gondd hog ykb 1 honapja egy az ő kolijában közel lakó csavó aki joval idősebb hajt rá.Szerelmes levelet írt neki amit ő vissza adott,és modnta amikor találkoztunk h bűntudata van miatta h így megbántotta"


Ez sem egy jellembajnok lépés egy nőtől, aki a te öledbe ül, és hagyja hogy egy vagyont költs rá 21 évesen.pl.

2014. márc. 11. 23:37

Sosem értettem az írásod alapjáni nőket.Pedig én is nő vagyok, de ennél jobban tiszteltem minden embert, mint sem hogy húzzam a másik ember fejét, vagy a másik ember érzéseivel szórakozzam.


Te is igy gondolod?

10. 66112ea05a (válaszként erre: 8. - P.David)
2014. márc. 11. 23:34

Egy komoly ember ilyen gesztusok után, mint ami az írásod alapján van, nem húzza a férfi fejét, hanem inkább a pasi érdekében, felajánlja a max. barátságot. Virágot attól az embertől fogad egy nő el, akibe szerelmes és akihez tartozni akar. De semmi esetre sem fogja egy férfi fejét húzni.


Szóval az írásod alapjáni nőci, nem ippeg egy jellembajnok egyed. Én tisztelem minden ember érzését és ilyen játékot sosem játszok a másik emberrel.

9. 66112ea05a (válaszként erre: 8. - P.David)
2014. márc. 11. 23:31
A barátság barátság, a kapcsolat kapcsolat, a kettő nem összekeverendő(legalábbis nálam), és nem szép dolog az illetőtől ha egy ember érzésével szórakozik.Nem illő. Már pedig az irásod alapján csak szórakozik veled.
8. P.David (válaszként erre: 7. - 66112ea05a)
2014. márc. 11. 23:24
Megkérdeztem tőle.Azt mondta nem,de elveszteni sem akar mert fontos vagyok neki. Ma becsempésztem a szobájába egy szál virágot ,hamar meg is köszönte és nem mondta hogy hagyjam békén,úgyhogy talányos..
2014. márc. 11. 23:18

Jah, hogy a kérdéskédre is választ adjak:


Sosem biztos, ha csak véljük, hogy a másik ember nem szerelmes:D Egyszerűbb, ha felnőtt módra megkérdezzük az illetőtől szemtől szembe:D

6. 66112ea05a (válaszként erre: 5. - P.David)
2014. márc. 11. 23:17
Köszönöm:xD Volt kitől tanulnom:DD
5. P.David (válaszként erre: 4. - 66112ea05a)
2014. márc. 11. 23:12

Miért is gondolod ,hogy nő vagyok?

Egyébként gratulálok az értelmi szintedhez!

2014. márc. 11. 22:54
Miért adod ki magad pasinak, mikor nő vagy?:D
2014. márc. 11. 22:54
Azóta van változás de kiváncsian várom előtte hogy erre eddig,ki ,mit mondd.
2014. márc. 11. 22:52

Barátnőm egy ideje szakított velem,mert már nem szerelmes belém. 3,5évig voltunk együtt. ő 20 én 21.

Mondta hogy legyünk barátok de nem igazán ment a dolog. Egy sokak által ismert könyvet kezdtem el követni és 3 hétig hanyagolnám,ámde a nőnap "bekavart" és így találkoztunk.Úgy nézett rám akkor mint régen,mosolyogott kiderült hogy kicsit hiányoztam neki és gondolt is rám. Kaptam puszit a virág miatt amiből végül 4 db lett,én is adtam neki 3x meg is ölelt,elkezdte mesélni az előző 4 napban mi volt vele ami azért furcsa mert ezt a kapcsoalt alatt nem csinálta,mindig én huztam ki belőle h mi van vele,főelg az utóbbi időben. Azt kifelejtettem hogy ugy nézett rám mint rég.A teperéssel csak elhessegettem magamtól ezért próbálnám a 3 hetet de az a gondd hog ykb 1 honapja egy az ő kolijában közel lakó csavó aki joval idősebb hajt rá.Szerelmes levelet írt neki amit ő vissza adott,és modnta amikor találkoztunk h bűntudata van miatta h így megbántotta. Tenap bezséltem vele telefonon hogy mit érez iránta és azt mondta h nem tudja de szimpatikus neki irántam viszont már szerelmet nem csak szeret. Korábban mondta h engem tart vonzónak de a másik sráccal jobban el tud beszélgetni és nem miatta szakított velem. Az utolsó együtt tölött alkalommal ami a nőnap miatt volt úgy tűnt még van valami és mikor nem hozom fel a dolgokat nagyon jol elvagyunk es sokat mosolyog,csikiz de ezt én nem tehetem visszafele(ezt sem értem miért).

Telefonon és chaten máshogy viselkedik mint személyesen,lehet amiatt h személyesen nem hozom fel a kapcsolatot.

Szakítás után pár héttel mondtam h legyen egy búcsúcsók ami lett is,erre ő h nem érzett semmit és h én ne erre emlékezzek legyen mégegy.Ekkor kissé nehézkesen de az ölembe ültettem és ez már kb 2-3 percig tartott de mindenképp hosszu volt,erre azt mondta h egy pilanatra érzett vonzalmat de ennyi.

Hogy szerezhetném vissza? Kell-e aggódnom a másik miatt?

A 3 hét teljes szünet vajon segíthet?

2014. márc. 11. 22:52
Hogyan szerezhetném vissza a szerelmemet, ha ő csak szeret de nem szerelmes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook