Ne égj le! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

11. erikpipi (válaszként erre: 10. - F124753f33)
2008. ápr. 21. 09:33
babé De gondolom, azóta már találtál:)
2007. jún. 20. 18:49

Sziasztok! Tudtok valami jó fényvédő krémet ami borzasztóan érzékeny bőrre + tengerpart melletti erős sugarak ellen jó?

Egyáltalán létezik olyan, hogy allergénmentes napkrém?

2007. jún. 20. 18:26
Nem olvassuk, te olvasd el a privat uzenetedet!!!!!!!
2006. aug. 5. 12:10
Én szerencsére mindig szépen letudok barnulni,pedig én is világos bőrrel rendelkezem.Imádok napozni,szoliba járni,de mindent csak módjával.Sőt én az anyajegyeimet mindig magas védőfaktorú naptejjel külön bekenem,szóval próbálok nem leégni,de sajna néha azért sikerül.De szerencsére lehámlani sosem hámlok,én vékony vagyok,de a strandokat én sem szeretem.
2006. aug. 4. 23:01

Régen nekem is fehér volt a bőröm nagyon. Soha nem napoztam, aztán lefogytam és jártam szoliba. Kezdett jó szinem lenni, és szép lassan megszerettem a vizet (Balaton) és jártam napozni.

Mostanra újra meghíztam, de a bőröm maradt szép barna. Ettől nem vagyok olyan "csúnya kövér"

Szóval régen mindíg leégtem, ma már nem.

2006. júl. 1. 14:27
Én is fehérbőrű vagyok, és mindig leégek (főleg a vállamnál), ha sokáig vagyok a napon.Szoláriumban eddig kétszer voltam, nem is akarok újra menni, mert emiatt kijöttek újabb szemölcseim.Engem különösen nem zavar a fehér bőröm, csak akkor rossz, ha leégek.eléggé tud fájni.
5. emagdi (válaszként erre: 4. - 72442562)
2006. jún. 27. 14:26

én is így vagyok vele. ráadásul nekem senki sem hiszi el, hogy nem barnul a bőröm, mivel a hajam és a szemem is sötét.

elég ciki, nyaralás után mindig teszik a megjegyzéseket, hogy nem is látszik, hogy nyaralni voltam (akkor is ha 2 hétig grillezem magam a tengerparton).

most már nem görcsölök a barnuláson, nyaraláskor felkenem a legmagasabb faktorszámú naptejet, és bebújok a napernyő alá:))

2006. jún. 27. 14:17
Az én böröm is fehér és mindig csak leégek és nem barnulok még a szoliban is.
3. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Bea533)
2006. jún. 25. 13:42

Beus, ne is törődj vele, én is olyan fehér vagyok, mint a tej, ez csak azért nem látszik, mert halál szeplős is :), de ennek ellenére képes vagyok pecsenyepirosra égeni. Tegnap a kocsiban ülve égett le az alkarom, kegyetlenül, dehát a kormányt fogni kellett :(.

Naxol rá este és megnyugszik :). Másnap bebarnul, harmadnap elkezd kopni.


Így nekem a nyár az a négy fal közé korlátozódik, de nem is bánom, mert akkora bálna vagyok, hogy a világ minden kincséért sem mennék ki strandra vagy ilyesmi.


Amúgy tudtad, hogy a legtöbb fehérbőrű (ennyire fehér) ember napallergiát kap? Valahol olvastam, hültem is el rendesen. :(.

2006. jún. 25. 12:22
Sajnos én olyan fehérbőrü vagyok hogy nem is kell nekem napozni ha melegeb van és nap éri a bőrőm már is fel holyagosodik és borzasztóan tud fájni.Az orvos azt mondta hogy nap alergiám van hát ha tehetem én inkáb a szóbába napozok.
2006. jún. 25. 11:44
Alig vártuk a nyarat, és most tessék, itt a tikkasztó hőség, tűző napsütés. Ennek megvannak a maga veszélyei is, erre szeretném ebben a cikkben felhívni a figyelmeteket. Lehetünk kicsit lazábbak napozás közben, de meglesznek a következményei, amelyek nagyon károsak is lehetnek, akár hófehér, akár sötétebb a bőrünk, az UV sugarak nem kímélnek minket!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook