Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha elhidegült tőlem a párom... fórum

Ha elhidegült tőlem a párom... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
111. Nünüke :) (válaszként erre: 105. - Púder)
2014. márc. 14. 05:42
Furcsa megoldás...egy hét itt egy hét ott...és a gyerekek mit szólnak hozzá.Én az az egy biztos hogy nem tudnám azt mondani hogy na gyerekek ezen a héten apa lát el titeket majd jövőhéten én.Biztos.nem hagynék ott egy 9évest de még egy 16évest se.Miért nem éltek együtt de külön szobában.Ja és ha a férjed szeret akkor neki ez egy akkora kín lesz hogycsak na..
110. gribedli*** (válaszként erre: 105. - Púder)
2014. márc. 12. 13:31
Rewwqww
109. b486c9cf7d (válaszként erre: 107. - Púder)
2014. márc. 11. 23:12

Megszoktad, de mint ferfit meguntad.

Ilyen, amikor mar csak szeretet van, de a szerelem regen elmult.

108. kriszta773 (válaszként erre: 107. - Púder)
2014. márc. 11. 13:10

mert megszoktad. egy jó házasságban egy feleség nemcsak egy ölelésre vágyik. a férjednek jobb, ha elengeded, és esélye nyílik arra, hogy még találhasson egy jó kapcsolatot, mert azt te is világosan látod, hogy annál több kell egy férfinak, mit amit te adni tudsz neki :(

biztos, hogy neked is hiányozni fog, mert emberként szereted, de ez kevés, és még fiatalok vagytok ahhoz, hogy minden másról lemondjatok. (szerintem hülye megoldás ez a szülők költöznek ide-oda, és nem is fogjátok tudni csinálni, ha új párra találtok. a gyerekek sokkal jobban tudnak alkalmazkodni, mint azt feltételezitek)

107. Púder (válaszként erre: 106. - B486c9cf7d)
2014. márc. 11. 09:58
Ha meguntam volna, akkor miért hiányzik, miért vágyom rá, hogy azt mondja,hagyjuk az egészet, gyere ide, kapsz egy ölelést, vagy ilyesmi?
106. b486c9cf7d (válaszként erre: 105. - Púder)
2014. márc. 11. 09:45
Meguntad.
105. Púder (válaszként erre: 1. - Bueno77)
2014. márc. 11. 09:43
Szia, a mi történetünk is a szokásos, csak már nagyon régóta húzódik. Első nagy szerelem tizenévesen, összeköltözés, házasság, munka, két gyerek közben, aztán valami valahogyan megváltozott. Én vagyok a hibás, teljes mértékben, ő mindenben ott állt mögöttem, támogatott, kérdezett, de egyszerűen nem tudom, hogy mi is a baj. Jobban mondva, ő azt mondja, hogy tudom, csak nem akarom kimondani, mert nekem jó így biztonságban vagyok és mert félnék az egyedülléttől. A gyerekeink 16 és 9 évesek, a férjem 40 én 39. Először a szex-problémákkal kezdődtek a bajok. Egyszerűen nem kell nekem a szex. Én elvagyok nélküle is. Néha "rámjön" akkor eszembe jut, de egyébként nem gond, ha nincs. Inkább simogatás, puszilgatás, ölelgetés legyen. Csakhogy egy férfinak ez kevés. Aztán elmúltak belőlem azok a dolgok, amelyeket együtt csináltunk, nekem nem hiányoznak, neki igen. És ez már 5 éve kezdődött. Többször próbáltuk újra, ami működött, kb. 2-3 hónapig. Jártunk szexuálterapeutánál, többnél is, egyiknél sem jártak velem sikerrel, mert egyszerűen nem tudok megnyílni. Hogy konkrétan mi a bajom, azt én sem tudom megmondani. Aztán jöttek a viták, veszekedések, sértődések oda-vissza, nem beszélünk egymással c. rész, stb. És ez nem jó a gyerekeknek sem. Ő pedig (a férjem) csak őrlődik, mert ő még mindig szerelmes belém, de ez neki sem jó így. Most jutottunk el arra a pontra, hogy akkor külön megyünk, amit ő mondott ki, mert szerinte én erre képtelen lennék. Úgy egyeztetünk meg, hogy a házban marad a 2 gyerek, mi pedig heti váltásban leszünk velük. Így ők nincsenek kimozdítva a helyükről, mindekettőnket látnak egy hétig, beleértve a hétköznapokat. Ő albérletbe megy arra az időre én meg a szüleimhez vissza. Nekem sem tetszik az ötlet és még belegondolni is rossz, hogy mi lesz így velünk. Most pedig a férjem csak őrlődik, sír, teljesen kivan, és ne szóljak hozzá, ne érjek hozzá, hagyjam békén. És én nem értem magam. Hogy jutottam el idáig?
104. 25800e2d09 (válaszként erre: 101. - Gribedli***)
2014. márc. 10. 10:39
Jah,hálistennek az én uram elítéli az ilyesmit. Számtalanszor tette már helyre a cimborái agyát hogy mit képzel magáról, hogy tehet ilyet? Szerencsére vannak még becsületes férfiak nem csak ilyen féreg formák mint a lentebb nyilatkozó.. az ilyet kiheréltetni, legalább nem szaporodik. A fórumindító férje bár fájó cselekedettel élt de becsülettel...
103. 25800e2d09 (válaszként erre: 99. - 6fef80bd7d)
2014. márc. 10. 10:34

Ne feszítsd a húrt...


ellenben ha a 'hölgy' tud arról hogy a kanja nős akkor bizony hibás, rossz döntést hoz. Meg is tagadhatja, és úgy a helyes. Kettőn áll a vásár.

102. gribedli*** (válaszként erre: 94. - Jstefan)
2014. márc. 10. 09:49
Az a csaj, aki becsuletes de a pasija hanyagolja es emiatt felremegy, attol a ponttol kezdve nem becsuletes. Mert o is szolhat otthon. A sunyisag mar veget is vetett a nagy becsuletessegenek
101. gribedli*** (válaszként erre: 89. - 25800e2d09)
2014. márc. 10. 09:45

Pont ez jutott eszembe. Oke, elfogadjuk a tenyt, hogy a nagytobbseg goreny modon teszi es otthon marad, kettos elet, stb.


De ha van egy kivetel, aki csak egyszeruen megunta a vitakat es aszongya, ennel meg az egyedullet es alsogatya sikalasa is jobb, szerintem sem egy luzer, egyszeruen oszinte, az oszinteseg meg fajhat, evvan:)

100. magykrisz (válaszként erre: 7. - Bueno77)
2014. márc. 10. 09:18
Ő már befejezte a kettőtök közös történetét, elment, mert el akart menni. Muszáj elfogadnod a dolgot, mást nem nagyon tehetsz. Szerintem még könyörögni is fölösleges lenne, mert ha már nem érez irántad semmit, akkor kár minden erőlködésért.
99. 6fef80bd7d (válaszként erre: 95. - 25800e2d09)
2014. márc. 10. 07:32
ez az állításod csak akkor igaz, már ne is haragudj ha a csaj tud a feleségröl. na akkor egy büdös k..va. de ha nemtud akkor szerintem nem hibás. :-D
98. Cippora (válaszként erre: 88. - Jstefan)
2014. márc. 10. 07:16
Na erről beszéltem...
97. Bueno77 (válaszként erre: 96. - Bueno77)
2014. márc. 10. 06:05
A másik meg. Úgy gondolom azért ezt meg tudtuk beszélni. Nem minden második hétvégén lesznek nála, hanem bármikor mehet értük hétköznap suliba, oviba, esetleg olyankor elmehetnek egy órácskára játszótérre, bárhova.
96. Bueno77 (válaszként erre: 93. - Anya4005)
2014. márc. 10. 06:01
Én nem írtam, hogy nem aludhatnak ott. Sőt minden héten legalább egy este nála alszanak majd.
95. 25800e2d09 (válaszként erre: 94. - Jstefan)
2014. márc. 9. 23:07
aki félreqúr az így vagy úgy de szajha... nem szépítem. na jó nem qrva mert azért fizetnek.. szimplán rib.anc..
94. jstefan (válaszként erre: 89. - 25800e2d09)
2014. márc. 9. 23:05
Nem szajhára gondoltam hanem becsületes csajra akit elhanyagol a pasija. Szajhával szerintem is gusztustalan lenne csalni.
93. anya4005 (válaszként erre: 81. - Bueno77)
2014. márc. 9. 23:04

Sajnos a lelki problémádnak annyi köze mindenképp volt a férjedhez,h rajta csattant! Engem nagyon érdekelne,mi volt a bajod,és te magad miért nem tudtad megoldani,vagy legalább együtt élni a problémáddal.

Amúgy nagyon szép,h a gyerekekkel való kapcsolattartást már levajaztátok,de a 2 kislánynak szerintetek milyen,ha ritkábban láthatják az apjukat,és ott sem aludhatnak?

92. jstefan (válaszként erre: 91. - Bueno77)
2014. márc. 9. 23:02
Nagyon köszönöm a gratulációt! Mindíg tudtam hogy remek példány vagyok!
91. Bueno77 (válaszként erre: 88. - Jstefan)
2014. márc. 9. 22:34
Gratulálok! Remek példánya vagy a férfinemnek.
2014. márc. 9. 22:34

Köszönöm a válaszokat. Még azokat is, amelyek szerint kamu az egész. Azokon jót mulattam.


Egyenlőre fogalmam sincs mi lesz. Majd az idő eldönti.

89. 25800e2d09 (válaszként erre: 88. - Jstefan)
2014. márc. 9. 22:04
áhá, szóval inkább legyen egy gerinctelen féreg, háromszoget kialakítva egy szajhát tart és elhiteti hogy minden frankó mintsem fogja és új életet kezd de egyedül.. gusztustalan vagy...
88. jstefan (válaszként erre: 1. - Bueno77)
2014. márc. 9. 21:56
Nagyon lúzer, gyáva pasi aki ilyen önmagát megalázó módon elmenekül albérletbe. Normális, valós esetben ha elmúlt a szerelem titokban keres másikat, de a biztos otthon melegébe mindig visszatér, elsősorban a gyermekei miatt is. Ő nem így cselekedett hanem gyáván elmenekült mert nem ért a manipulálható női lélekhez. Visszafordítani azért nem lehet mert szégyenli az ilyen lúzer a menekülést,és inkább csendben kisírja magát mint egy óvodás kisgyermek. Keress barátot aki visszabillenti a lelki egyensúlyodat,és jó alaposan megszeretget mert neked ez lenne az igazi gyógymód.
87. c114183a1c (válaszként erre: 81. - Bueno77)
2014. márc. 9. 21:48
Tedd magad rendbe lelkileg, ha kell ehhez kérj segítséget is! Ha rendbe jössz, meglátod, másképpen fog rád nézni! Talán még nem múlt el nyomtalanul az a húsz év! :)
86. vacsa (válaszként erre: 81. - Bueno77)
2014. márc. 9. 19:25

Ha annyit szekáltad hogy elment, akkor ennyi volt.

Mit gondoltál meddig viseli el?

Ha valamelyikünk érzi hogy rossz irányba haladunk akkor igyekszünk változtatni. 20 év után már ismerned kellett volna...


Egyébként kösz a választ, érdemes volt "tollat ragadnom".

85. 25800e2d09 (válaszként erre: 84. - Cippora)
2014. márc. 9. 19:18
mert azok életképtelenek, ez a női oldalra is igaz.. azok se lépnek, főleg borjastul. de tény hogy a rossz anyagi háttér összeláncolja az embereket, kínlódnak, de mennyire, te jó ég...
84. Cippora (válaszként erre: 82. - 25800e2d09)
2014. márc. 9. 19:15
Azt látom a környezetemben,hogy inkább benne maradnak egy rossz házasságban,mert a pénz,a gyerekek,a mosott ruha,meleg étel,tiszta lakás stb. és félre kúrogatnak,mintsem hogy azt mondják,nem működik,vége!Aki meg elköltözik az általában azért mert már van valaki más.Persze van kivétel,de nem ez a jellemző.
83. 25800e2d09 (válaszként erre: 80. - Gribedli***)
2014. márc. 9. 19:08
én ma azt ebédeltem XD (off vége :D)
82. 25800e2d09 (válaszként erre: 77. - Cippora)
2014. márc. 9. 19:07
Miért gondolod hogy minden hapsi a farka után megy. valahol ez van a dologban végül is mert tele a töke az egésszel.. ismerek ilyet aki inkább lépett egyedül de már nem bírta elviselni a hárpiát... a nők néha tényleg kiállhatatlanok... szégyenlem is sokszor a fajtánkat :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook