Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek! fórum

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek!

1 2
2018. febr. 15. 15:44
Hát ettől mindjárt sírok...
58. f6390e6b9b (válaszként erre: 55. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 16:24
Pedig olyan egyszerű!!!Rákattintasz a nevemre,interaktivitás és láthatod hogy írtam cikket!!! :) És nem csőcselékeztem le senkit!
57. 130454e42d (válaszként erre: 55. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 16:19
Ez is tipikus, akinek nem tetszik egy itt megjelenő iromány, az rosszindulatú, boldogtalan, szánalmas, irigy. Aki nem bírja a kritikát ne írjon nyilvánosan. A csőcselékezéssel saját magát jellemzi. Szar élet lehet, ha a netes kritika ennyire mély nyomot hagy, hogy elkezd köpködni mindenkire. Sajnálni kéne az ilyet, de valahogy nem megy. Viszont szórakoztató a kínlódása. Tudom, gonosz vagyok, mea culpa :D
56. anya4005 (válaszként erre: 51. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 16:11

Hát,mivel ez a hozzászólásod maga a tragédia:

Nagyon-nagyon sajnállak. Elképzelni sem tudom,milyen lehet neked! Borzasztó lehet magaddal lenned egész nap,mikor ennyire nem bírod,ha más véleményez,de te szimplán le "CSŐCSELÉK"-ezel bárkit,aki máshogy látja életed nagy szerelmes történetét!

Gratulálok,aláírtad a szegénységi bizonyítványod (pedig eddig azt hittem, csak naív vagy)!

Szép napot:-)!

55. Bugs02 (válaszként erre: 52. - F6390e6b9b)
2014. ápr. 1. 16:08

Írtál már cikket?

Ha még nem próbáld ki...sajnos így nick névvel könnyen lehet a másikat bántani kifordítani a mondatait...ezt nevezem én csőcseléknek, attól boldog ha kavarhatja a sz@t:(

54. Bugs02 (válaszként erre: 47. - Cucicsillag)
2014. ápr. 1. 16:06

Én nem törlöm magam, amit írtam, az nem szégyen, kívánom, hogy mindenki olyan boldog életet éljen, és annyi mindent éljen át amit én:)

sajnos vannak olyan emberek, akik azt sem tudják, mi az hogy szeretni, érezni....

53. Bugs02 (válaszként erre: 49. - HappyDayandNight19)
2014. ápr. 1. 16:03

Örülök, hogy TE rájöttél a lényegre, hogy mi célból írtam e kis gondolat menetet:)

Az egyik lényege az lett volna, hogy a sors mi célból sodor felénk valakit, én is így látom, Ő akkor, ott, azért kellett, mert adott valamit, ami nagyon fontos az életben!

Az pedig az ÖNBIZALOM:)

52. f6390e6b9b (válaszként erre: 51. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 16:03
Csőcselék??????
51. Bugs02
2014. ápr. 1. 16:01

Én azt látom, hogy az emberek kombinálnak ismeretlenül.

ha valaki meg írja egy élményét, ami pozitív azonnal jön a csőcselék hozzá szóló, de ha tragédiát írtam volna, jött volna a sok szánakozó hozzá szólás.

2014. márc. 28. 16:39
Utólag megjegyezve a magyar mentalitásról és az itt működő rosszindulatból és mindent bele magyarázásról én is tudnék mit mesélni....
2014. márc. 28. 16:38

Kedves Cikkíró!

Bár nem ismerlek, de szerintem teljesen rendben van a cikked. Sokkal fiatalabb vagyok mint Te, de én úgy gondolom, hogy az nem bűn ha vissza gondolunk néha-néha az emlékeinkre.


Ne foglalkozz senkivel, én értem miért írtad :) Mindig mindennek oka van kivel, miért találkozunk. Neked azért kellett találkoznod ezzel a pasival, hogy önbizalmat kapj és a jelen kapcsolatodban teljes tudj lenni mint feleség és mint anya :)


Minden jót :)

48. anya4005 (válaszként erre: 47. - Cucicsillag)
2014. márc. 26. 21:46

Zárójelben megjegyzem,h annó én is írtam egy cikket,aztán töröltettem magam,a cikk viszont így is megjelent később! Én a netfüggőség miatt dobbantottam (nem gyógyúltam ki,tehát maradt,h nem alszom)!

Viszont a kritikát jobban bírtam!:-)

47. Cucicsillag (válaszként erre: 46. - Anya4005)
2014. márc. 26. 17:27

Tokeletesen megfogalmaztad, jobban nem is lehetne :)

Ezt meg azzal lehetne fokozni, hgy megirja a cikket es torli magat, ez a masik kedvencem...

46. anya4005 (válaszként erre: 37. - Bugs02)
2014. márc. 25. 23:22

Olvasni és szöveget értelmezni is elég jól tudok,arról viszont nem tehetek,h miután megírsz egy cikket,nem viseled jól,ha mások véleményt mondanak rólad!

Továbbá elolvastam minden hsz-t,amit írtál,és még mindig az a véleményem,h: elásnám magam,ha a boldog kapcsolatomban más pasi járna a fejemben!

Örülök,h te attól a sráctól sok önbizalmat kaptál,de szerintem,ha szereted a mostani párod,legközelebb írj róla,mert akkor nem lesz olyan érzése az olvasók egy részének,h boldogtalan vagy,és a múltad rabja!

Üdv.: akárki ;-)

45. Bugs02 (válaszként erre: 44. - Bugs02)
2014. márc. 25. 19:26
sokszor utólag jövünk rá, mit adott nekünk egy-egy kapcsolat...
44. Bugs02
2014. márc. 25. 19:26

Ezt olvastátok?


Mai fejjel tudom, sok tapasztalást gyűjtöttem azáltal, hogy egy ilyen szerelemben volt részem. Hiszek a sorsban és abban, hogy semmi sem történik véletlenül, mindennek oka van az életünkben, csak sokszor utólag jövünk rá, mit adott nekünk egy-egy kapcsolat...

Szép emlék marad a nagy Ő, ígéretet tettünk anno, hogy 90 évesen összejövünk...:)

43. Bugs02 (válaszként erre: 41. - F6390e6b9b)
2014. márc. 25. 19:18

Gratulálok!

Erről van itt szó.

Nekem pedig egy szép emlék az első..ill..nem első...

42. Bugs02
2014. márc. 25. 19:16

Magyarul:

Egy régi történet lett elmesélve, az akkori élményekkel, érzésekkel, de hogy egyesek mit össze nem hordtak..szánalmas.

Senkit nem szeretnék megbántani, de a cikkben nincs utalás arra, hogy én a múltbéli pasimmal szeretnék egyöütt élni, vagy párt sem keresek, hisz az is van és még boldog is vagyok:)

Köszönöm a megtisztelő kritikákat!

41. f6390e6b9b (válaszként erre: 29. - Bugs02)
2014. márc. 25. 19:15
Az elsőre hogy gondolok?16 éves voltam.Azóta 13 év telt el.Sok szép jót kaptam Tőle.Most a közös lányunkal játszik a hátam mögött.Hozzá mentem az elsőhöz!!Nekem ennyit jelent az első igaz szerelem!
40. Bugs02
2014. márc. 25. 19:14

Ő is Budapesten él, ahogy én is, de nagy ez a város, soha nem futunk össze... Neki is több éves kapcsolata van, ahogy nekem is... Jelenlegi párom pont olyan gondoskodó akár ő volt, a nagy Ő....


Ki írt itt, olyat, hogy őt akarom?

És hogy nincs párom?

Most akkor mit olvastak itt egyesek?

Egyesek sajnos rossz indulatú emberkék, de nem baj, ez nem nekem rossz...

39. Bugs02
2014. márc. 25. 19:11

35 éves vagyok, 5 éve boldog kapcsolatban élek. Ahogy telnek az évek fölöttünk, egyre jobban visszajátszuk életünk, nagy történéseit, elveszett szerelmeket, ígéreteket, holtomiglan-holtodiglan kijelentéseket, tervek szövögetését. Fiatalság bolondság - szokták mondani, de bizony nem bolondság a szerelem... Sőt, sokat tanulhatunk az első nagy élményből, ami egy életre meghatározza a szerelemről alkotott véleményünket, látásmódunkat.


Ezt a részt értelmezzük együtt!

38. Bugs02
2014. márc. 25. 19:04

Lehidaltam, hogy egyesek miket kombináltak...jót röhögtem, de legalább tudok írni.

Pár cikkel már kiakasztottam itt a közönséget:)

Még van pár ötletem...egyes embereknek az a buli ha a mások életét mocskolják, ez egy történet volt, akinek nem tetszik ne olvassa...vagy írjon különb cikket!

De azt látom, hogy az emberek akik ezt itt elolvasták nagyon furcsák, sztem nem is éltek át még ehhez hasonlót.

Az első szerelem után érdemes volna utánna olvasni, mert ez így normális, meg különben mit kellett volna írnom, hogy szemét, bunkó...

Amúgy meg két ember találkozása nem véletlen, vannak olyan szakaszok az életünkben amikor jönnie kell egy ilyen valaminek...

Mivel önbizalmam nem volt akkor, de azt kaptam egy életre ettől a kapcsolattól, így azt hiszem, hogy csak hálás lehetek, hogy ebben részem volt...és ergo nem minden a testiség...

37. Bugs02 (válaszként erre: 11. - Anya4005)
2014. márc. 25. 18:58
Tanulj meg olvasni, aztán szöveget értelmezni kedves akárki!
36. Bugs02 (válaszként erre: 17. - Szafaripók)
2014. márc. 25. 18:57
Azt gondol mindenki amit csak akar, mindenki magából indul ki!
35. Bugs02
2014. márc. 25. 18:52

Ez egy régi történet, nektek nincs ilyen történetetek?

Tanuljatok már meg értelmezni egy szöveget!

Ez annyira magyar mentalitás...ki írta, hogy én boldogtalan vagyok, vagy társat keresek?

Emberek nem tudunk olvasni, sem értelmezni egy szöveget?

legalább van miről csámcsogni, rágjátok meg jól!:)

34. Bugs02 (válaszként erre: 19. - Cucicsillag)
2014. márc. 25. 18:50

Hol van írva, hogy ő jár a fejemben?

Írd le már azt az utalást...

33. Bugs02 (válaszként erre: 20. - Mese habbal)
2014. márc. 25. 18:49

Szöveg értelmezést tanultál?

Mert nem értem, hogy mit vettél ki a mondataimból...de én erre nem igazán utaltam, gondolhattam volna, de sorry...

32. Bugs02 (válaszként erre: 21. - Carmena)
2014. márc. 25. 18:48

Köszi a tanácsot de boldognak érzem magam!

Különben a sztori kb 15 éves...

31. Bugs02
2014. márc. 25. 18:47

SZERETNÉM FELHÍVNI A KEDVES OLVASÓK FIGYELMÉT, HOGY EZT NEM AZÉRT ÍRTAM, MERT ÉN BÁNATOS VAGYOK, CSAK GONDOLTAM MEGOSZTOM, HÁTHA AKAD EGY OLYAN KORÚ LÁNY MINT ÉN VOLTAM AKKOR...

EGYESEK NEM TUDOM MIT OLVASTAK, DE ÉN NEM UTALTAM ARRA, HOGY BOLDOGTALAN VOLNÉK...

AZT MEG NEM TITKOLOM, HOGY 21 ÉVESEN ILYEN VOLTAM:)

VALAMIT NAGYON FÉLRE ÉRTETTETEK, DE ÉN A JELEN ÉLETEMMEL K...ELÉGEDETT VAGYOK!

30. Bugs02 (válaszként erre: 22. - Gotta)
2014. márc. 25. 18:44
Arra számítottam, hogy lesznek birkák is akik olvassák:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook