Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Koronás cukor kódok fórum

Koronás cukor kódok (beszélgetős fórum)

8. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Cc6a0cd7c8)
2014. márc. 7. 22:02
Nem is értem, ha ilyen piti ajándékok vannak, mit háborogsz a pontjaidon!
7. globus (válaszként erre: 6. - Cc6a0cd7c8)
2014. márc. 7. 21:55
Először azt hittem, hogy ezek az olcsóbb ajándékok, és több pontért értékesebbeket lehet választani, jobb oldali hasábban futnak cukorral kapcsolatos reklámok. Szerintem hagyd a fenébe :)
6. cc6a0cd7c8 (válaszként erre: 4. - Globus)
2014. márc. 7. 21:49
Igen de ez se nekik se nekem nem tünt fel rendelés után kb egy hónappal hivott egy Hölgy hogy elnézést kér rendszerhiba volt és először azt mondta az akkor jelen levő pontjaimt vonja le de mivel már egyszer eltünt egy kb 400 pontot tartalmazó borítékom ami ajánlottan ment és nem került elő ezért mondtam hogy szeretnék után nézni ennek pontos dolognak.Majd pár nap mulva ujra hívott de mivel nem eggyeztem bele a levonásba azt mondta semmi baj valóban Ők hibáztak zárjuk be a beszélgetést.Most meg levonták.Ha igy tudtam volna be se küldtem volna most semmit...amugy valóban nem nagy ajándékok...cukortartó doboz,bögre,muffinpapír...tehát 25 kg cukor pl egy bögre...ha valami méregdrág ajándék lenne azt mondanám balhézzanak...na de ezért...pff
2014. márc. 7. 21:45
Megnéztem én is. :) Nem lakossági játék. Nekem egy év alatt maximum 20 pontom lenne. 10 kg felett nem nagyon használok fel évente.
2014. márc. 7. 21:40

Megnéztem az oldalt, a játék lényegét.

Apróságokat lehet rendelni, viszonylag sok pont ellenében. Ha jól értem, több ajándékot váltottál be, mint amennyire jogosult lettél volna, ez nem tűnt fel senkinek?

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Cc6a0cd7c8)
2014. márc. 7. 21:37

Ha tényleg több ajándékot kaptam volna, mint amennyit beküldtem, én rendjén valónak találnám, hogy korrigálnak, hiszen veszteség nem ért.


Megkérdezhetem milyen ajándékokat adtak?

2014. márc. 7. 21:15
sziasztok van aki beküldött nekik és rendszerhiba miatt felhívták?Nemrég kaptam egy telefonhívást hogy rendszerhibájuk volt több pontot irtak jóvá mint amit beküldtem és ezekre a pontokra megkaptam az ajándékokat.A Hölgy akivel beszéltem azt mondta következő beküldésemkor levonják,ezzel nem értettem eggyet mondván nem az én hibám távozzás után nincs reklamáció.Most beküldtem 502 pontot és levontak több mint 350-et.Szerintetek ez jogos hogy az Ö rendszerhibájuk miatt majd 150 kg cukor kódját feleslegesen küldtem be?
2014. márc. 7. 21:11
Koronás cukor kódok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook