Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A baba nemét illetően a 4D ultrahang mennyire megbízható? fórum

A baba nemét illetően a 4D ultrahang mennyire megbízható? (beszélgetős fórum)


2016. dec. 12. 16:49

Mi 12. hét és pár naposak voltunk és a Mester utcai 4D rendelőben meg tudták nekünk mondani.

Nagyon jó volt. És már a 4D-n is kivehető volt.

15. Imo (válaszként erre: 13. - 363d535da9)
2008. júl. 24. 17:44
és ebben teljesen igaza volt
14. zsuika (válaszként erre: 8. - Kriszti77)
2008. jún. 4. 13:40

Szia

Bocsi, hogy csak most, de nem néztem erre azóta...

Tettem az adatlapomra egy kukis képet, a kedvedért! :))

2008. jún. 4. 11:51
Terhességem 13. hetében 2D-s UH-n biztonsággal megmondták, hogy kisfiú a pocaklakóm. Amikor a genetika miatt kértem az orvosomat, hogy csináljunk 4D-s UH-t, azt mondta, hogy klinikai szempontból a 2D-s sokkal megbízhatóbb, a 4D-s inkább csak arra jó, hogy a szülők nézzék, mint a baba mozit.
2008. máj. 4. 11:22
Ja a 4D-s UHn nem lehetett annyira látni, de itt is megtaláltaák. Mi ekkor 20 hetesek voltunk.
2008. máj. 4. 11:21
Nekünk a sima UH-n 16 hetesen teljesen egyértelműen látszott hogy kisfiú.
2008. máj. 4. 11:03

Én a magam részéről, mindenkinek csak javasolni tudom a 4D-s ultrahangot, mert abszolúte megbizható, és a nemén kívűl bármilyen esetleges problémát is kimutatnak.

Nekem már a terhességem 13-dik hetében megmondták,hogy kislány lesz és a 25-dik hétben derült ki,hogy az egyik veséje nem ott helyezkedi el , ahol kellene, előbb megmondták, mint a saját orvosom, hár hál istennek ettől függetlenül teljesen egészséges.

Mindenkinek tudom ajánlani csajok a XIII-dik kerületben Kárpát u 9. Nagyon jók és nagyon bababarát környezetben fogadnak....

2008. máj. 4. 08:03

Én a 31-dik hétben voltam 4D-s uh-án,igaz már tudtuk h kisfiú lesz,de a hölgy aki csinálta az uh-át,megkérdezte h tudjuk-e a nemét,majd meg is erősítette.


Bár elöszőr a védőnőm azt mondta h ne éljük bele magunkat abba h kisfiú,mert ilyenkor a kislányoknak is annyira duzzadt még a nemi szervük h sokszor elnézik fütyinek:))))

2008. ápr. 2. 11:47

Nekünk azt mondta a hölgy a 4D-n hogy nem lát semmit a lába között, de az orvosom a sima 2 D Uh-on azt mondta , hogy nem egyértelműen kislány mert nem látja a 3 csíkot, tehát lehet kisfiú is.

Zsuika!Megköszönnék egy kukis képet hogy lássam mit is kell keresni. (Az első gyerkőcünk csajszi, úgyhogy nem tudom mekkora a férfiasság ilyenkor).

7. bb52f751dd (válaszként erre: 2. - Ice kuszi)
2008. ápr. 1. 13:16

A harmadik bébinél nekem is így volt :))

És igazuk lett!

2008. ápr. 1. 13:09
Nekünk bejött.:)))
2008. ápr. 1. 13:05

Sziasztok!

Mi 28 hetesen voltunk 4D-n, és egyértelműen láttuk a kis férfiasságot! :-)

Igaz, a babó nagyon rendes volt hozzánk, végig ébren volt, mocorgott! Szeintem ha látni lehet a nemét, akkor azt tutira nem lehet össszekeverni! Ha gondolod, rakok fel egy kukis képet... :-)

2008. ápr. 1. 11:33

Én a 20.héten voltam 4D-n és ott azt mondták 100%-ra,hogy kisfiú.

Úgyis lett:)

Persze a baba elhelyeztekésétől is függ,hogy meg tudják e mondani.

2008. ápr. 1. 11:07

Szia!


Igazából a baba fekvése határozza meg, hogy mennyire megbízható, de ha ott mondanak valamit, az általában be szokott jönni. Persze ellenpélda mindig van.

Nekünk a 22. héten mondták hogy fiú, a kórházban a sima uh-n ez csak a 28. héten látszott, addig nem mertek tippelni. Fiú lett.

Unokatesómnak a 13. hétenmegmondták, hogy lány, és az is lett.

2. ice kuszi (válaszként erre: 1. - Kriszti77)
2008. ápr. 1. 10:32
Szia! Ugyan még nem született meg a babánk, de 2d-s és 4d-s uh-val is kislányt mondtak. 4d közben át lehet kapcsolni 2d-re, és a kettő együtt már elég megbízható, de persze a baba közreműködése is szükséges! Mi láttuk is a bizonyítékot!:-)
2008. ápr. 1. 09:39
Sziasztok. Én csak arra lennék kíváncsi hogy a baba nemét illetően a 4 D ultrahang szerintetek mennyire megbízható. Kinek mi a tapasztalata? Volt akinek nem jól tippelték, hogy fiú lesz vagy lány?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook