Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a Kallos KJMN hajfestékről? Mik a tapasztalatok? fórum

Mi a véleményetek a Kallos KJMN hajfestékről? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 9. 18:38

Igazából nekem csak ajánlották de kételkedtem, ezért is kérdeztem meg, mert a kallosról meg rosszakat hallottam..

köszönöm a véleményeket! :)

2014. márc. 7. 14:59

Na, én is elmondom, amit tudok róla. :)

Amikor fodrásznak tanultam, az oktatók nagyon lesújtó véleménnyel voltak erről az anyagról, de hogy miért, azt nem részletezték. Mindenesetre meg volt tiltva, hogy a szakvizsgára ilyet vigyünk.

Ettől függetlenül igenis vannak fodrászok, akik használják - talán mert hihetetlenül olcsó a többi professzionális festékhez képest..? - és meg vannak vele elégedve. Ill. igénye válogatja... Volt olyan vendégem, akinek a fodrásza ezt használja és mivel az illető szabin volt, hozzám jött. El volt hűlve, hogy ez a festék, amivel én kenem a haját, nem csípi a fejét (vörös volt, nem szőke), és azt is elmondta, hogy neki mindig folyik a festék a fején, ha izzad... az uszodáról nem is beszélve. Mindegy, neki mégis jó, hiszen oda jár...

Szóval ezt a festéket a Kallós János alapította cég csinálja, magyar termék, ami jó is lehet, és azért, mert nincs agyonreklámozva, nem biztos, hogy rossz, ill. amennyibe kerül, ne várjunk tőle csodákat.

2014. márc. 7. 13:48
Fodrászok nem használják, lehet, hogy ők tudják miért.
2014. márc. 7. 12:07
Szia! Én kb. 1 évig festettem vele a hajam, azt tapasztaltam, hogy jobban töredezett a hajvégem, amit először nem a festékre fogtam, merthogy göndör, száraz hajam van, de mióta mást használok, jobb lett.:) A másik bajom az volt vele, hogy 2-3 alkalom után elkezdett besötétedni a hajam, én vörösre festettem vele, és fél után szinte fekete lettem, kis túlzással. Nem ajánlanám én se, egyszeri kipróbálás talán még belefér, de ha vékonyszálú, gyengébb minőségű a hajad, akkor az sem, mert nagyon tönkre tenné. A fodrász amúgy azt mondta róla, hogy nem is forgalmazhatnák ezt a festéket, mert annyira káros, de nem fejtette ki bővebben. Tudom, hogy olcsóbb, de ami pénzt nyersz az árán, azt majd elköltöd balzsamra, meg egyéb szérumokra, hogy helyre állitsd a hajad állapotát. :)
2014. márc. 7. 10:40

sokáig használtam,és sajnos tönkreteszi a hajat,és nagyon hamar lekopik!


ne kisérletezz vele,nem éri meg!

2014. márc. 7. 10:34
Csak méreg valahol...
2014. márc. 7. 09:33
Most ezt akarom kipróbálni, mert azt mondják, hogy jó és táplálja is a hajat, mert kreatin és argánolaj van benne. Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook