Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gél lakkal hogy alakítotok ki francia lakkozást? fórum

Gél lakkal hogy alakítotok ki francia lakkozást? (tudásbázis kérdés)


7. gyöngyszemü (válaszként erre: 6. - 231907c22d)
2014. ápr. 19. 16:37

[link]



Ezt találtam elég macerás. :-(

2014. ápr. 15. 08:26

Sziasztok!


Van a CN-nál egy manicure tip nevezetű francia tip, hogy gyorsan lehessen szép francia véget csinálni.

Meg akarom rendelni, de idáig nem írták le sehol, valamint videót se találtam, hogy ha én gél lakkal szeretném csinálni, akkor annak mi a folyamata. Csak zselés leírás van.

Valaki tud valamit erről?

Köszi

5. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2014. márc. 5. 15:40

Különböző márkák különböző dolgokat tanácsolnak. Én csak az utsó réteg uv-lámpázása után törlöm át a cleaner-rel, mert szerintem ha minden réteget áttörölnék, akkor egy kicsit leszedi a színt, bár ez a francialakknál nem olyan lényeges, mert halvány. De a másik oka, hogy a közte levő rétegeket csak uv-lámpázom és nem törlöm át, az az, hogy az az enyhén ragacsos réteg, ami marad, segít neki, hogy jobban tapadjon a második réteg.


Persze, lehet zsírtalanítani minden réteget is, mindenkinek megvannak a maga trükkjei és minden márka más.

4. Annie1130 (válaszként erre: 2. - Gribedli***)
2014. márc. 5. 15:18
Meg kell köttetni a fehéret is, úgy nem maszatolja el!
2014. márc. 5. 15:16
Szia! Igen, így, ahogy írod. Először a pink, utána a fehér a végére, majd a végén az átlátszó fedő, ügyelve arra, hogy ne legyen puklis a fehér miatt a vége. Ezt egyrészt úgy tudod, hogy vékonyan kened a fehéred, másrészt pedig a "szintkülönbséget" kiegyensúlyozod egy kis átlátszóval. :)
2. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Lina06)
2014. márc. 5. 15:14

Először a körömszín és utána a fehér. Ha használsz átlátszó top-coat-ot, akkor azt is csak a fehér fölé.


Ha először fehéret teszel és csak utána a körömszínt, teljesen letakarja és nem látszik semmi a francialakkból, csak körömszínű lesz és kész.


El tudom még képzelni, hogy körömszín nélkül átlátszó alapozólakk fölé a fehér csík és utána az alapozólakkot még egyszer, vagy top-coat-ot (ez a kettő rendszerint egy, vagyis átlátszó alapozólakk). Ez nem takarja le a fehéret, de el tudom képzelni, hogy elmaszatolja, szóval próbáld ki egy körmödön, mert ugye csak a legvégén szilárdul meg az egész, és addig akár az átlátszó is elmaszatolhatja.

2014. márc. 5. 14:58

Gél lakkal hogy alakítotok ki francia lakkozást?

Először körömágyszín az egész körömre és végét fehérre kötetésután? Vagy hogy?

Melyik márka a legjobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook