Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekital 1 éves kortól fórum

Gyerekital 1 éves kortól (beszélgetős fórum)


9. amariann80 (válaszként erre: 8. - Jozsi.38)
2014. márc. 5. 17:03
Igen azt erõsítettem meg.
8. jozsi.38 (válaszként erre: 7. - Amariann80)
2014. márc. 5. 16:19
ezt írtam én is :)
7. amariann80 (válaszként erre: 3. - Jozsi.38)
2014. márc. 5. 16:14
Ha allergiás ezt nem ihatja!!!
2014. márc. 5. 16:12
Az én fiam 2 éves korára nötte ki a tejfehérje allergiát. Neki a gasztroenterologusunk javasolta a gyerekitalt persze ha meg tudom fizetni. Nem terheli a bélrendszert tele van vitaminokkal amiket a tehéntej elveszit a hökezelésnél. Illetve immunerösitö és napi fél liter fedezi a d vitamin szükségletet stb. Ha orvos mondja aki táplálkozással foglalkozik akkor jó lehet. A fiam imádja mertha beteg és nincs étvágya akkor étkezés helyett is kaphatja és ugye a sok folyadéktól vitamintól hamarabb gyógyul. Ez is tej mert abból van csak finomitanak a fehérjén hogy jobb legyen az emészthetösége és beleteszik a vitaminokat amit a tehéntej mellett más formában megvennél. Bocsi hosszú voltam.
2014. márc. 5. 14:06
Ja és táp helyett itta ő is..
2014. márc. 5. 14:06
Igen, nyugodtan add én is a kislanyomnak 2 éves koraig azt adtam.. Nagyon finom az íze, pont mint a tej.. Nem parasztvakítás, jobb mintha tejet adnál neki, nem terheli meg a bélrendszerét.
2014. márc. 5. 08:09
a gyerekital parasztvakítás. ha nem allergiás a tejfehérjére és nincs laktózintoleranciája, pénzkidobás
2014. márc. 4. 20:37
Szia! Igen, lehet.
2014. márc. 4. 19:43

Sziasztok!


Ma kezdtem el a gyerekitalt adni a kislányomnak. Eddig reggel és este még tápszert kapott. A gyerekitalt is lehet reggel és este adni úgyhogy mellé nem kap mást???


köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook