Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szent Borbála Kórház - Tatabánya fórum

Szent Borbála Kórház - Tatabánya (beszélgetős fórum)


2. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Legszi)
2014. márc. 5. 08:28

Én oroszlányi vagyok alapvetően, de áh... Most szült ott egy ismerősöm, akinek tervezett császára volt. 2 hétig húzták-halasztották a császárt, mivel nem volt hely a szülészeten (csak azoknak, akiknek fizetett dokija volt), őt befektették a nőgyógyra, és rá sem néztek 1 héten át, sem NST, se semmi. Berágott és feljött Pestre szülni.

Az ellátás kritikán aluli, az Öcsém majdnem meghalt ott csecsemő korában (ami nem volt annyira régen), mert egyszerűen nem akarták megnézni, holott ki volt száradva, de lesz.rták. Itt Pesten a Heim Pálban jöttek rá, hogy gyomorszájszűkülete volt és bele is halhatott volna napokon belül.

Szóval, ha tudsz, akkor menj máshová szülni.

2014. márc. 4. 18:41

Sziasztok!


Erdekelne hogy kinek milyen tapasztalata van a szuleszettel es a csecsemoosztallyal kapcsolatban.

Mar regen jartam itt azota sok minden valtozhatott. Akar itt dolgozok is irhatnanak. :)

Pl: milyen a felszereltseg, ellatas, etkezes. Mit vigyek majd magamnak es a babamnak? Milyen a roomingin es milyen a csaszaros/ 3 oras oldal. Segitenek e a noverkek? Milyen dijak vannak? (szuleszek szulesznok szobak arai) stb..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook