Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bérescsepp és Lizin C együtt szedhető? Avagy a makacs herpeszre mit ajánltok? fórum

Bérescsepp és Lizin C együtt szedhető? Avagy a makacs herpeszre mit ajánltok? (tudásbázis kérdés)


3. laprincipessa (válaszként erre: 2. - Mackle)
2014. márc. 4. 17:39
Ezeket nem ismerem, nekem az f. lips volt eddig a leghatasosabb, ha idoben elkezdtem kenegetni vele, akkor ki se alakult rendesen. Legutoljara egy hetig sem tartott az egesz, akkor 1000 mg-os c-vitamint is szedtem, meg grapefruitmag cseppet es fokhagyma kapszulat.
2014. márc. 4. 13:26

Folyamatosan megjelenő herpeszem ellen most ezt ajánlotta az orvos. 2 hónapja nemvolt herpeszem, míg Isoprinosine-t (immunerősítő) szedtem szintén herpesz miatt, amint elfogyott rá két napra meg is jelent két herpesz. Az orvosom most csak Bérescseppet és annak C-vitaminját ajánlotta, de én mellette beszereztem Lizin c-t is mert olvastam róla olyanokat, hogy sokaknak jól jött ( ha érezték, hogy jött kifele csak bevették és nem jött ki )

Ezek szedhetők egybe? Vagy a Lizin C-t tényleg csak akkor szedjem ha úgy érzem, hogy jön kifele? Nektek vannak ezekről tapasztalatok vagy ami tényleg bevált herpesz ellen?:) Szívesen olvasnám!

2014. márc. 4. 13:25
Bérescsepp és Lizin C együtt szedhető?-; avagy a makacs herpeszre mit ajánltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook