Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyfázisú fogamzásgátlóról háromfázisúra váltás? fórum

Egyfázisú fogamzásgátlóról háromfázisúra váltás? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 4. 16:59
Köszönöm! Igen, nehéz dönteni, hogy mi lenne a legjobb. Szerintem kipróbálok egy háromfázisút, és ha nem lesz változás (legalábbis jó irányba), akkor nem kísérletezek tovább, marad a gumi...
2. nilena (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2014. márc. 4. 14:17

Állítólag tényleg sokkal jobb a háromfázisú, mert követi a természetes hormoningadozást.

Én csak egyfázisút szedtem, nemrég álltam le vele, de szerintem soha többet nem vagyok hajlandó semmilyen fázisút szedni.

Olyan szinten lehúzta a libidómat és a hangulatomat is, hogy sokszor élni sem volt kedvem. Mióta letettem a bogyókat, azóta érzem is, hogy élek, nem csak gondolom :/


A háromfázisúról inkább egy nőgyógyászt kérdezz meg, mert ő jobb statisztikákat tud mondani :)


Addig is itt egy összefoglaló: [link]

2014. márc. 4. 13:21

Másfél éve szedek egyfázisú fogamzásgátlót, Symiciát. Az utóbbi egy évben borzasztó érzékeny és hisztis, depressziós lettem, és a libidóm sem a régi.

Hallottam olyat, hogy egyfázisúról háromfázisúra váltás segíthet ezeken a problémákon, mellékhatásokon.

Kinek van esetleg háromfázisú tablettákkal tapasztalata? Váltott valaki egyfázisúról rá? Mi változott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook