Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem fut a skype a gépemen? fórum

Miért nem fut a skype a gépemen? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 21. 10:51

Valahogy nem minden verzio ment nélam sem

6.0.0.120 van nekem ami tökéletes rég óta.


Viszont uninstallnál minden skype hivatkozást elemet meghagy a registryben és ugynazt játsza el ujbol és ujbol

Tehát uninstall után érdemes a WiseReg Cleanert lefuttatni, az kipucol minden olyan bejegyzést ami már nem élő, nem mutat semilyen telepitett programra

17. access
2014. jún. 21. 06:13
Szerintem benne maradt a frissítés és ezért is csinálja, mellesleg amikor az új verzió van már fent, bejelentkezéskor automatikusan NEM a Skype fiók belépése van legelső alkalommal, hanem a Microsoft-é, tehát ezt is figyelembe kellene venni :)
2014. márc. 14. 08:35

na nekem már tele a...

újra és újra telepitenem kell,mert egy kis idö után ugyanaz van mint amit leírtam,mikor újratelepitem azokat a verziókat,amiket Access írt,minden oké,pár napig,aztán kifújt.nemtom mi itt a probléma,v hogy oldjam meg...

15. Miss Angel (válaszként erre: 14. - Access)
2014. márc. 4. 10:24

ok!

ajj,magamtól aztán ki nem találtam volna a megoldást :))

14. access (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
2014. márc. 4. 09:46
Szívesen :) A frissítési lehetőséget érdemes kikapcsolni :)
2014. márc. 4. 09:43

azt a betyárját,sikerült,feltelepítettem az5.10.0.116-et,és megy!!!

nagyon szépen köszönöm a tippet!!!!! <3

12. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Lucka)
2014. márc. 4. 09:34
sajnos pont erről az oldalról törént a telepités,ezért nem is értem,mi van:(
11. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Access)
2014. márc. 4. 09:33
ez viszont igaz lehet,megpróbálkozok vele tüstént...:o
10. Miss Angel (válaszként erre: 6. - 569a7df0cf)
2014. márc. 4. 09:32
szia,a skype ikon kint van az asztalon,de nem jön ki az hogy jelentkezzen be,ill jelszó+felhasználónév.
9. access (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2014. márc. 4. 09:20
Valószínűleg a legújabb verzió lett telepítve, abba meg a Microsoft sok olyan dolgot bele integrált ami nagyon sok embernek teljesen felesleges. Régebbi verziót kellene telepíteni, akár az 5.10.0.116 vagy a 4.10.0.129 verziót. Telepítés után rendesen Skype fiókba belépni, majd a beállításoknál kivenni a frissítési lehetőséget.
2014. márc. 4. 09:13
szerintem nem telepítetted fel, ha webes bejelentkezést javasol. Töltsd le és telepítsd fel a skype weboldaláról ( [link] a hoxa bele fog rakni egy szóközt valahova, azt szedd ki
7. 569a7df0cf (válaszként erre: 6. - 569a7df0cf)
2014. márc. 4. 09:04
Tehat az asztalon kint kell lenniea Skype ikonnak.
2014. márc. 4. 09:00
Ha letoltotted, van kint egy skype ikon, arra kattints, hogy be tudj jelentkezni.
5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2014. márc. 4. 08:58

sajnos már újratelepitettem vagy 600x:( mindig ugyanaz van:(

egyébként ugyanazzal a címmel be tudok jelentkezni,és mégis..:(

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2014. márc. 4. 08:57

Töröld ki, és telepítsd újra.


Lehet elfelejtetted a régi jelszavadat, de az email címed a régi, és azt érzékeli a Skype, hogy már ilyen címmel valaki fent van, de nem jó hozzá a jelszó. Kérj új jelszavat, ha esetleg ez a probléma.

2014. márc. 4. 08:49

régen használtam skypot,de aztán töröltem a progik közül,gondoltam úgyse fogom használni,hát elég rosszul tettem,mert most meg sztném.

Annyi a probl,hogy feltelepitem,és nem az a felhasználófelület jön ki,ami ilyenkor szokott,hanem bejelentkezek,és akkor felül ott vannak menüpontok,pl:támogatás,letöltések,profilod,m iténtudommik.De semmit nem lehet kezdeményezni,se csevegést,semmit,mert olyat sehol nem találni,ennél érthetőbben sajna nmtom leírni,hátha így is érthető.....régen ugye oldalt ott volt a csevegőpartnerek listája,új partner felvétele,stb,tehát tudom mi lenne normális,de vmi nem stimmel.

ha a skype ikonjára kattintok,se az jon ki,hogy írja be a felhasználónevét,jelszabát,hanem a skype emblémája+3 menüpont,ha belemegyek valahogy megtalálni,hogy jelenkezzen be webfiokjával,vagy skyppal,de ha bejelentkezek akkor is az van,amit leírtam.

nemtom,tözörltem esetleg vmit anno,ami szükséges lenne a skype futtatásához,v mi történt?eléggé analfabéta vagyok az ilyesmihez...előre is köszi

2014. márc. 4. 08:44
sziasztok,pill és írom a problémát...
2014. márc. 4. 08:44
Miért nem fut a skype a gépemen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook