Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen visszér elleni termék van, ami visszafordíthatja vagy megállíthatja a visszerek terjedését a lábon? fórum

Milyen visszér elleni termék van, ami visszafordíthatja vagy megállíthatja a visszerek terjedését a lábon? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 4. 13:44
Vadgesztenyét ajánlom én is, no meg a körömvirágot. Otthon is elkészítheted a krémet belőlük, akkor legalább tudod, mit tartalmaz. Felváltva hideg-meleg zuhany, ha teheted, naponta többször is pócold fel a lábad, pihentesd így, ameddig csak időd engedi.
7. Nina6 (válaszként erre: 4. - 4740439ec6)
2014. márc. 3. 16:35
Sokmindent használtam már,el is vagyok keseredve,mert iszonyat gyorsan romlik a lábam állapota.1éve műtötték de már újra vastagodnak,dudorodnak az erek.Ez a szer valamilyen orosz mikrobiológiai szer,és nagyon dicsérik az oldalon ahol reklámozzák, de senkivel nem tudok beszélni aki ténylegesen használta.Így meg félek belevágni.
6. Nina6 (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2014. márc. 3. 16:25
Pontosan hogy érted a táplálkozást? Leírnád részletesen ha nem gond?
5. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Nina6)
2014. márc. 3. 16:12
Igazán a táplálkozás hozhatna változát,mert a gyógykrémek is csak elfedik a problémát,de persze az ember ennél kènyelmesebb.
2014. márc. 3. 16:09
Belsőleg alkalmazz collagén tartalmú,szőlőmag tartalmú tabikat és nem árt a Q10 sem.Az érfalaid gyengék,ezeket csodakrémek nem fogják megerősíteni,sem eltüntetni.
2014. márc. 3. 16:09
Szia. A paromnak nagyon csunya szinte lilas volt a laba es duzzadt. Nekunk a vadgesztenye krem es kapszula valt be de nagyon! Batran ajanlon neked is. Merfoldekben merheto a kulonbseg es honapok ota nem is fajt neki! :)
2014. márc. 3. 16:03
Valaki próbálta már a Reviline termékeket? Valamint a peptid termékeket? Visszerem van arra ajánlották a RL-01-es és PK-14-es krémeket.Ezeket orosz tudósok fejlesztették ki a visszerek ellen,a már kialakult visszér esetében is hatásos de kicsit félek kipróbálni őket.
2014. márc. 3. 16:01
Valaki tud ajánlani olyan visszér elleni terméket ami visszafordíthatja vagy megállíthatja a visszerek terjedését a lábon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook