Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cleaneco termékek fórum

Cleaneco termékek (beszélgetős fórum)


2014. márc. 3. 16:13
Nincs mit. A mosógéljüket sajnos nem ismerem. Én a L'Arbre Vert ÖKO allergénmentes mosószer koncentrátumot próbáltam, amelyik növényi szappanos. Ez pl nem vált be. Elég erős illat marad utána, a színes ruhákat fakította, a fehér meg szürkült tőle. A mosogatószerüktől viszont nem száradt le a kezem. Az jó volt. :)
3. c9f9b53798 (válaszként erre: 2. - Zsana85)
2014. márc. 3. 15:47
Köszönöm szépen, igazából a honlapjukon olvastam, hogy cba, coop árulja a termékeiket (gondolom a nagyobbak, bár nálunk van egy hatalmas coop, majd ott szétnézek), engem a mosógéljük érdekelne, annyiféle gélt, kapszulát, port kipróbáltam már, és egy-kettő kivételével nem igazán vagyok elégedett (vagy mosási hatékonyság, vagy illat, vagy viszketés... valami mindig van).
2014. márc. 3. 15:10
Én a szaniter tisztítójukat használtam. Nagyon szerettem. Eddig az volt a legjobb fürdőszobatisztítóm. Nagyon jól oldotta a vízkövet, minden szépen csillogot. Sajnos ahol eddig vettem ott már nem lehet kapni. :( A közelben nincs másik olyan bolt, ami árulná. Egyszer lehet rászánom magam és webshopból beszerzem. :)
2014. márc. 3. 14:13
Használt már valaki cleaneco termékeket? Vélemények, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook