Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlóról hüvelygyűrűre váltás fórum

Fogamzásgátlóról hüvelygyűrűre váltás (beszélgetős fórum)


5. c114183a1c (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2014. márc. 3. 15:13
Egyáltalán nem érezni. Nagyon jó a hüvelygyűrű, csak ajánlani tudom! Még szeretkezéskor sem fogod érezni. :) Egyetlen hátránya van, az ára...
2014. márc. 3. 09:49
Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy csak egy havit válts ki, mert drága kikukázni, ha nekem is "idegentest érzésed" lesz tőle.
2014. márc. 3. 09:48

Van már róla fórum.

Személy szerint nekem kényelmetlen volt, mindig éreztem, egy hónapot bírtam, aztán kidobtam a maradékot.

2014. márc. 3. 09:38
Symicia fogamzásgátlót szedek. Eleinte tökéletesen meg voltam vele elégedve. Örültem, hogy nem nőttek pattanásaim, nem híztam... :)
2014. márc. 3. 09:37

Két éve szedek fogamzásgátlót. Eleinte nagyon örültem, mert nem tapasztaltam mellékhatásokat, ám úgy egy éve borzalmas hangulatingadozásaim vannak, bármitől rám törhet a sírás (pl akár ha csak beverem a lábam..), kezdek elviselhetetlen lenni. Nem tudom, lehetséges-e, hogy csak évvel a fog.g. elkezdése után jelentkezett ez a tünet, lehet, hogy nem is a tablettától van? Ez előtt én nem ilyen voltam, egészen más a természetem, nyugodt vagyok és kiegyensúlyozott, és nem értem ezeket a hirtelen rám törő sírásrohamokat. Nem vagyok depressziós, elégedett vagyok magammal, minden rendben van körülöttem.

A másik, hogy mostanában mintha kevésbé kívánnám a szexet. Nem a párommal van baj, őt nagyon szeretem, és úgy érzem, akár brad pitt is elém állhatna, vele sem kívánnám a dolgot. Létezhet, hogy ez is csak másfél-két évvel később jelentkezik?

Olvasgattam más fogamzásgátló eszközökről, és a hüvelygyűrűt sokan dicsérik. A véleményeteket szeretném tudni róla, érdemes lehet-e váltani, vagy melyik módszer lehetne a legjobb? Kinek mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook