Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelyszurkálás fórum

Hüvelyszurkálás (beszélgetős fórum)


2014. márc. 2. 18:56
Köszönöm a választ lányok, a felfázást én kizárnám vagy nem tudom. Nem pisiltem sötétet, nem csípett, semmi ilyen :( Fogalmam sincs :)
6. d1e807c461 (válaszként erre: 5. - Timicicaanyuka)
2014. márc. 2. 14:37

szerintem is felfázás. nekem is szokott. olyankor gyakrabban és sötétebbet vizelek. majd elmúlik.


vegyél tablettát. de aztán vigyázz magadra, hogy ne ismétlődjön meg.

2014. márc. 2. 08:54
Néha nekem is szúrkál, én felfázásra tippelek.
4. c85712cb8f (válaszként erre: 3. - Beu23)
2014. márc. 1. 23:04

Igen én is csak ezt olvastam, meg a beágyazódást is, frászt is kaptam :)))))

Fertőzésem tuti nincs, de egyebet sem tudok elképzelni, csak nagyon fura volt, eddig még nem tapasztaltam ilyet :O De hátha jön valaki aki már tudja mitől van és akkor okosabbak leszünk mindketten :)))))

2014. márc. 1. 21:26
nekem is szokott néha, de már jó ideje nem volt ilyen. én is neten csak azt találtam, hogy ez terhes tünes mert nyúlnak a szalagok stb. de én nem vagyok terhes. én mindig májusban megyek dokihoz úgyhog majd megkérdezem de addig is te leírhatnád hogy mi lehet ez, ha megkérdezed dokit :)
2014. márc. 1. 17:27
Bocsánat a téma kategóriáját el rontottam :(
2014. márc. 1. 17:24

Szeretnék tapasztalatokat cserélni mással aki esetleg járt már hozzám hasonló helyzetben.

Menzeszem 19. napján járok ma, az elmúlt héten szurkálás szerű tüneteket tapasztaltam. Beleszúr a hüvelyembe, valamint a hasamban is éreztem szurkálásokat. Nem gondolnék peteérésre, volt már rá példa, mikor azt éreztem doki uh-n meg is erősítette, ez teljesen más volt most. Dokihoz 3 hétre kaptam időpontot. Egyéb tünetem (folyás,fájdalom) nincs. Ahogy jött a szurkálás, úgy el is múlt. Volt már mással is ilyen?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook