Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Értékesítői állásra jelentkeztem és a tapasztalataimról kellene beszélnem, hogyan kezdjek neki? fórum

Értékesítői állásra jelentkeztem és a tapasztalataimról kellene beszélnem, hogyan kezdjek neki? (tudásbázis kérdés)

1 2
2014. márc. 7. 12:49
helyzet?
2014. márc. 3. 18:58

Rá néznétek erre is?


[link]

41. álmodozó hölgy (válaszként erre: 40. - 9892d65728)
2014. márc. 3. 18:57
Írok! Köszi rám fér a szerencse, azért külditek a lóherét..
40. 9892d65728 (válaszként erre: 39. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 3. 16:43

ha már elkönyvelt tény, hogy összejött, akkor is légyszí írni!


legyen szerencséd!

2014. márc. 3. 13:42
Igen, úgy néz ki! Köszönöm!
38. 9892d65728 (válaszként erre: 37. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 2. 18:39
Nyugi, összejön!
37. álmodozó hölgy (válaszként erre: 36. - 9892d65728)
2014. márc. 2. 15:43

Oké! Ha összejön, és menni fog,mert menni kell muszáj 2 gyerek az egyik 7 éves a másik 20 éves, szóval kell a léééééé. Majd nyomom a dumát:)

Azért az jó, hogy drukkolsz!

36. 9892d65728 (válaszként erre: 35. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 2. 14:47

nalátod...mégiscsak sínen vagy...ha egyszer valami beindul, akkor az menni fog, mint egy gőzhenger!


járj szerencsével!


és ne hagyd, kételyek közt hánykódva minden reggel csatakos pizsamában ébredjenek a fórumtársak...

...már nehezen bírom az izgalmakat, légyszí tájékoztatni, hogy együtt örülhessünk..! right?

35. álmodozó hölgy (válaszként erre: 34. - 9892d65728)
2014. márc. 2. 14:33
Köszi! Nem tudom, hogy sínen vagyok-e vagy sem, de elküldtem a levelet. Vasárnap van, már nem várok rá választ.Amúgy is már van interjúra is időpontom, de tudjátok mint mondottam volt, én mindig bizonytalan vagyok magamba:) Nos megkértem a jogász ismerősöm, akivel együtt dolgoztunk, dobjon egy Ref. levelet, és máris küldte.még nem használtam fel! Köszi,köszi, köszi! Mindenkinek!
34. 9892d65728 (válaszként erre: 33. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 2. 12:29

Igen, az válasz volt hirdetésre...abból idézett.


Tulajdonképpen kifújt a téma, mert a kérdező már sínen van...

...legalábbis nagyon remélem.


Hamar kiderül, ha megírja, hol tart az "ügy"..

33. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 32. - 9892d65728)
2014. márc. 2. 11:46

De amit betett ide, azt nem a pasas írta, az ő hírdetésére? Menjek nemi mégegyszer?


Hol láttatok olyat, amit ő írt? :)))

32. 9892d65728 (válaszként erre: 26. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 2. 03:54

..ez jó...

ha szöveghűen idézted, illetve egyszerűen beemelted, akkor nincs vész...

31. 09d0a2c098 (válaszként erre: 11. - Iosys)
2014. márc. 1. 22:20

Kérelek szépen. Nem hazudni kell, hanem ha vannak dolgok amit nem tud az ember megfogalmazni, igen is segíthet az, ha jobban utána jár 1-1 dolognak akár a google segítségével és máris könnyebb egy önálló és kerek valamit összehoznia, mint hogyha utána sem néz...

Ha pedig ekkora tapasztalatod van a CV-k irányában, akkor igen is tudhatnád, hogy manapság egy rongos CV nem állja meg a helyét, fél másodpercet sem töltenek egyes cégeknél a túlterhelt HR-en a milliónyi önéletrajz olvasgatásával.

Ha valami megfelel a kritériumnak, akkor az jöhet a több szintes kiválasztó programba.

Szóval amit írtam, azt eléggé félre értetted.


Én annak híve vagyok, ne más csinálja meg azt a munkát, amit egy cv vagy motivációs levél megírása jelent, hanem adj 1-2 támpontot, és akkor lesz irány amerre elindulhat, és majd eldönti a sok információból, mi tetszik neki és mi nem. Majd a végén egy egyedi és sajátos megfogalmazású, nem sablonszerű, hanem egyedibb írás keletkezik, amiből még a végén egy sikeres állás interjú is lehet.

Totál félreértetted amit írtam, olvasd el újra és figyelmesebben, értelmezd újra amit írtam.

Ahogy a cv-ket ezek szerint nem szoktad...


Inkább adj épkézláb segítséget az önálló alkotáshoz, tapasztalatot a fórum írónak, vagy jó tanácsot, ha már ekkora tapasztalatod van ilyen téren.

30. álmodozó hölgy (válaszként erre: 22. - 66112ea05a)
2014. márc. 1. 22:18
Most illesztettem be a levél részletét. Már dolgoztam értékesítésbe, biztosítás, weboldalak hirdetési felületének értékesítését...Csak az a baj, hogy az már régen volt! Már a múlt, csak most éppen belecseppentem valamibe,és eszembe jutott...Sok év telt el azóta
29. M0ncsa (válaszként erre: 27. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 1. 22:16

Ideztel, es nem masoltal. Nem tudom latatlanban megmondani, sajnos. Egy valasz meg nem munkaszerzodes kulonben sem, abbol bajod nem lehet.

Most viszont elhuzok aludni, majd valaki mas biztosan segit, ha tud :)

28. M0ncsa (válaszként erre: 26. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 1. 22:14

Kituno. Namarmost, ha te a ceg fonokenek eladod az ecetet es a mososzodat, na akkor jo ertekesito vagy :)))))

(Bocs, nem a temaba vag, de nem hagyhattam ki :D)


Ha hiszel a termekekben, szerintem nem lenne szabad, hogy gondot okozzon egy ML megirasa, foleg igy, hogy ok kerestek fel a te hirdetesedre. Nem is ertem a problemadat, de tenyleg :D

27. álmodozó hölgy (válaszként erre: 25. - M0ncsa)
2014. márc. 1. 22:12
Ügyes vagy:) Szerinted hiteles a feladó levele?
2014. márc. 1. 22:10

Szóval, adtam fel egy hirdetést, sokan jelentkeztek,de valahogy ez fogott meg...idézem

"Kedves Hirdető ! Érdekesen ,kifejezően fogalmazta meg gondolatait hirdetésében. Mit gondol kellően tudná képviselni ,mondjuk háztartási vegyi árukat amit mindennap használunk? Csomag értékesítés,nagykerek kapcsolat építés,saját elképzelések. Termékcsalád benne mosogató-öblítő-mosoporok-mosógélek -vízlágyítók stb"

25. M0ncsa (válaszként erre: 24. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 1. 22:10

Koszi, tudom, mi kell hozza, 10+ evig csinaltam, raadasul igen nagy sikerrel. Pont ezert irtam azt, amit, tovabba egyetertek azzal a korabbi hozzaszoloval, aki szerint elsosorban MAGADAT kell eladnod, masodsorban az arut. Irasban, szoban, pantomimezve, akarhogy.

Ugyhogy hajra.

24. álmodozó hölgy (válaszként erre: 23. - M0ncsa)
2014. márc. 1. 22:07
:-) Ez jó! Nem pont erre gondoltam!A közvetlen értékesítésben a hangsúly a vevő és az eladó személyes kapcsolatán van....
23. M0ncsa (válaszként erre: 14. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 1. 21:51

"Életben hiteles vagyok, de az írás nehezebben megy!"


Akkor mondd ra diktafonra, amit szeretnel, majd azt visszahallgatva ird le. Hol itt a gond? Egy ertekesitonek kreativnak is kell lennie. Az arlista nem eleg.

2014. márc. 1. 21:35
Mit kéne értékesítened? Mert amennyit eddig olvastam az írásodból, nekem nem tűnik úgy, hogy lenne hozzá érzéked.Kevés ez a kommunikációs és kifejezőképességed egy ilyen szakmához.
21. iosys
2014. márc. 1. 21:25

Most mindentől függetlenül:

Ismerősöm is bekerült egy értékesítőcéghez, elég hamar kiderült róluk, hogy valami szélhámos fantomcég. 2 fantomcéget is működtettek, ezek a cégek egymással versenyeztek, de a másik két cég székhelye pl. nem létezett. Szóval neten nézz körül a céggel kapcsolatban, ahová be szeretnél kerülni, mert könnyen lehet, hogy szélhámosok csapdájába futsz.

2014. márc. 1. 20:29
Az a baj, hogy senki nem lát át a másik oldalra, senki nem látja milyen körülmények között írtam a soraimat, senki nem tudja, mi a motivációm, ritkán írok azon a gépen, és igen nekem nehezen megy, az ékezet nélküli írás. Nem szeretném hangoztatni, hogy írásba nehezebb, de személyesen tudom képes vagyok a direkt értékesítésre. De szerintem ma javarészt, egy árlista jobban érdekli a vezetőt, mint bármilyen rizsa...ha a terméknek megtalálod a piacát, és jó áron tolod, akkor megveszik.
19. 9892d65728 (válaszként erre: 14. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 1. 18:00

illő tisztelettel szabadjon megjegyeznem, hogy nem volt negatív válasz senk részéről, inkább jóindulatú.


a szofisztika zömmel fölé megy...


még valamit: olyan nincs, hogy szóban jó vagyok, írásban nem annyira... ezt ne hangoztasd, mert azonnal mosolyogva közlik:..... köszönjük, értesítjük!


levelezés nélkül nincs értékesítés...arról nem is beszélve, ha nem megy a magyar, akkor a francia-német-angol-spanyol?


bocsánat.

18. 9892d65728 (válaszként erre: 17. - Zebracsikó)
2014. márc. 1. 17:48

nos...igen..


ezért kell kinyomtatni... az ember gyereke hátradől, kezében a kávécska, és ha nem hiányzott sokat az oskolából, akkor megdöbben a saját helyesírási hibáin(is)

a QWERTY billentyűnek ehhez semmi köze...


( "zebracsikó" igen finom jelzését nagyon ajánlom. ha igényes a "vevő", akkor nagyot lehet bukni a helyesíráson. anyanyelvünkben nincs pardon, írok egy másikat, azt tessék visszaadni)

17. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 1. 16:24
A helyesírást feltétlen ellenőriztesd majd valakivel, mielőtt elküldöd a leveled.
16. 5c98b496b3 (válaszként erre: 2. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 1. 16:07
értékesítő ? bocs, ex értékesítőként: ha magadat nem tudod eladni, akkor semmit nem fogsz.
15. iosys (válaszként erre: 14. - Álmodozó hölgy)
2014. márc. 1. 15:28
Bármit is csinálsz, csak őszintén. Mert a hazug ebet hamarabb utolérik, mint a sántát. Ha az őszinteséged nem jön be a munkáltatónak, akkor megúsztál egy nagyon kellemetlen periódust az életedből. Nagyon ajánlom a "csak itt jártam" receptjét, mert az az igazi. Hajrá!
2014. márc. 1. 15:21
Mindenkinek köszönöm a választ, még akkor is ha negatív volt! Nem szeretnék kamuzni, csak nem vagyok bivztos a képességeimbe, ami személyesen megy, de írásba nem annyira! Életben hiteles vagyok, de az írás nehezebben megy! Sajnos a kislányom is örökölte, órán nem aktív, nem jelentkezik,amit olvas most elsős, akkor is rámnéz, hogy jó-e? viszont hozza a 100% dogákat haza. Nem vagyunk egyformák. Sablon kisérő levél millió van a neten, ezt tudom, sőt másolni is. de az nem én lennék!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook