Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi okozhat hirtelen zsibbadást/bizsergést ujjbegyekben ill. talpakon? fórum

Mi okozhat hirtelen zsibbadást/bizsergést ujjbegyekben ill. talpakon? (tudásbázis kérdés)


5. BerryHead (válaszként erre: 4. - Zsana81)
2022. okt. 8. 15:47

Sziasztok!


Elég régi a poszt, úgyhogy csak remélni tudom, hogy érkezik válasz…

Kedves Zsana81 kiderült, hogy mi okozta a panaszaidat?

2014. márc. 1. 10:25

Sziasztok . Érdekelne más is megtapasztalta már ezt a rendkívül kellemetlen ,zavaró tünetet ..

Sajnos elég rosz az ágyunk ,éjjel többször is ráébredtem ,hogy kényelmetlenül fekszem illetve fáj a gerincem középtájon .Hajnalban is éreztem,hogy mindkét talpam enyhén bizsereg/zsibbad ,illetve kezeimen a kis;gyűrűs és középső ujjam begye . Még most is érzem ,szünet nélkül és eléggé idegesítő ... Vettem most a patikában b -vitamin komplexet ,hátha hat majd .. De mi okozhatja ezt ,ilyet még nem tapasztaltam .Esetleg a helytelen pózból kifolyólag elnyomódott egy ideg ? Remélem pár nap alatt elmúlik ..

2014. márc. 1. 10:22
Szia! Nekem a talpam nem zsibbat viszont a felkarom fájdogált és az ujjaim egészen pontosan a középsőtől a kisujjig lezsibbadt .... az első ujjpercem... nagyon rossz volt. Nekem akkor ínhüvelygyulladásom volt. Csak a fáslizás és a flector tette rendbe, de vagy 3 hétig kellett vele szenvednem :(
2. Perseida (válaszként erre: 1. - Zsana81)
2014. márc. 1. 10:21
Ha sokszor van, vagy állandósul, akkor idegi, gerinci eredetű is lehet. Kolléganőm ujja zsibbad már pár hónapja és tegnap kapta meg az eredményt, hogy gerincsérve van és az nyomja az ideget.
2014. márc. 1. 10:17
Mi okozhat hirtelen zsibbadást/bizsergést ujjbegyekben ill. talpakon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook