Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek megtalálni a megfelelő nőgyógyászt (Szt.István vagy SOTE) fórum

Segítsetek megtalálni a megfelelő nőgyógyászt (Szt.István vagy SOTE) (beszélgetős fórum)


17. csi-csi (válaszként erre: 1. - Mango82)
2014. márc. 4. 20:26

Szia!

Istvánban szültem szeptemberben, nem túl egyszerű előzményekkel... Dokimhoz magán úton jártam, de ott vállal szülést, csak ajánlani tudom! Ha érdekel ki Ő, privátban szívesen leírom!

16. deak szilvi (válaszként erre: 1. - Mango82)
2014. márc. 4. 07:24

Szia!

SOTE I Lázár Levente.Én 5 vetélés után kerültem hozzá,mindig pozitívan állt mindenhez,biztatott,hogy sikerülni fog,azóta született két lányom.Szerintem nagyon profi,nagyon türelmes és mindent elmagyaráz,genetikus is.Állandóan el tudtam érni,ha nem vette fel vissza hívott.Van magánrendelése is.

15. hottie (válaszként erre: 14. - Ubi pretium)
2014. febr. 28. 17:45

Én nem tapasztaltam, hogy fent hordja...

Téged kezelt már, találkoztál vele?

14. ubi pretium (válaszként erre: 13. - Mango82)
2014. febr. 28. 17:36

Nézd,ha egy ilyen eset volt és nyilvánosságot kapott,arra sokan adnak.Én annyira nem ismerem,7 napig volt közöm hozzá,mint orvoshoz,és csak jót tudok írni.A szobatársam is,akinek orvosa,3 gyereket szült nála.

A lentebb dicsért nő nőgyógyász meg a sztárok orvosa,igen fenn hordja már az orrát.(meg az árát)

13. mango82 (válaszként erre: 12. - Ubi pretium)
2014. febr. 28. 17:32
Egy fórumon olvastam róla, hogy szakmailag nagyon jó, de még krízis helyzetben sem elérhető, vagy nem veszi komolyan az aggodalmat és türelemre int. Ebben az esetben utólag derült ki, hogy tényleg baj volt. De jókat is sokat olvasni róla.
12. ubi pretium (válaszként erre: 11. - Mango82)
2014. febr. 28. 17:23
Ezt írtam,hogy nem ott dolgozik,csak hozza a nőket,akik nála szülnek és havonta vállal pár nap ügyeletet.Én nyáron feküdtem bent,akkor kétszer ügyelt,de szülés miatt szinte minden nap láttam.És nem csak egy nap volt ilyen,hogy egyedül volt egy részlegre.Akinél én szültem,Horváth Attila is úgy ügyelt,hogy egyedül van.Sőt,ha nagyon belegondolok,soha nem láttam éjjel egy dokinál többet.Igen,ad mobilszámot,de mivel családja van,előre elmondja,hogy mikor érhető azon el.(egy páciense feküdt mellettem,elvetélt szegény,ő jobban ismeri,de ő is csak dícsérte)
11. mango82 (válaszként erre: 10. - Ubi pretium)
2014. febr. 28. 17:19

De ő nem is dolgozik ott tudtommal, csak műtétekre megy be, nem? Hogy lehetett egy egész részlegre egyedül?

Telefonon el lehet érni, ha problémád van?

10. ubi pretium (válaszként erre: 9. - Mango82)
2014. febr. 28. 16:49
Egy tüneményes ember egyébként,én nagyon szerettem :) Majdnem minden nap találkoztunk,ha ő ügyelt,óránként rám nézett,mert nagyon vacakul voltam.Pedig egy egész részlegre egyedül volt!Aki meg tudja őt fizetni,annak szívből ajánlom,mert ritka kedves és alapos ember!
9. mango82 (válaszként erre: 8. - Ubi pretium)
2014. febr. 28. 16:35
és jó véleménnyel vagy róla? körültekintően tájékoztat? megnyugtat, ha aggodalmaskodsz?
8. ubi pretium (válaszként erre: 7. - Mango82)
2014. febr. 28. 16:18
Ujvárit ismerem,ő kezelt míg kórházban voltam nyáron.Ő nem az Istvánban dolgozik,csak a magánrendelésről vihet oda szülni pácienseket,amiért a kórháznak fizet.Egy szülés nála például így 150e ft.
2014. febr. 28. 16:10
Az alábbi dokikról tudtok valami infot? Németh Miklód, Ujvári Attila, Hetényi Gábor?
6. hottie (válaszként erre: 4. - Mango82)
2014. febr. 28. 15:17
Mindig is női nőgyógyász párti voltam, ráadásul ő a férjem ismerőse, így őt a férjemen keresztül ismertem meg. Az első találkozás után tudtam, hogy remek orvos, fantasztikus ember. A profizmusa mellett kedves, megnyugtató.
5. mango82 (válaszként erre: 3. - K.anita78)
2014. febr. 28. 15:07
Köszönöm
4. mango82 (válaszként erre: 2. - Hottie)
2014. febr. 28. 15:06
Köszönöm. Nem voltam még nő nőgyógyásznál. Te miért döntöttél úgy, hogy hozzá mész?
2014. febr. 28. 14:56

Garamvölgyi Zoltánt vagy Krasznai Istvánt tudom neked ajánlani, mindketten a SOTE I.-es Nőklinikán dolgoznak.

Sok sikert a babavállaláshoz!

2. hottie (válaszként erre: 1. - Mango82)
2014. febr. 28. 14:56

Pop Andreát ajánlom, ő az Istvánban dolgozik, de tudsz hozzá magánrendelésre is járni.

Profi, tapasztalt, határozott.

2014. febr. 28. 14:46

Sziasztok!

A segítségeteket kérném, a jelenlegi nőgyógyászommal kapcsolatban kételyek merültek fel és gondolkodom a váltáson. Két sikertelen terhességen vagyok túl az elmúlt egy évben (8 hetesen missed ab volt mindkettő), és nagyon szeretnénk már kisbabát.

Olyan orvost szeretnék, aki szakmailag profi, tapasztalt, de nem feltétlen idősebb, határozott, kommunikatív, többnyire elérhető, válaszol a kérdéseimre, és a Szt.István vagy a SOTE kórházban vállal szülést is. Akár magánrendelésre is megyek, célszerű, ha az sincs lényegesen messze a kórháztól.

Pozitív és negatív véleményekre is kíváncsi vagyok, az is sokat segít, ha leírjátok, hogy ki nem felel meg az elvárásaimnak, akkor tudom, hogy hozzá ne menjek! Nagyon köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook