Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szerencsés, ám hozzá nem értő főnök esete! fórum

A szerencsés, ám hozzá nem értő főnök esete! (beszélgetős fórum)


5. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Annama)
2014. febr. 28. 18:56
A megfelelő embert kellene megtalálnod. Azért léteznek még tisztességesek a mai világban is! :)
4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Annama)
2014. febr. 28. 18:55

Már hogyne hallgatnálak meg?! :)

Elég sok idő, amíg az általunk ismert emberek a megfelelő helyükre kerülnek a lelkünkben. Nálam most már mindenki a "helyén" van. Azokkal, akikben csalódtam, már nem foglalkozom, viszont pontosan tudom, ki az, aki mindig mellettem állt.

3. Annama (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2014. febr. 28. 14:20
Köszönöm a hozzászólásod, és meglátásod. Igen, belül én is érzem hogy ez lenne a jó irány, egy kicsit régebben már vállalkozó voltam, olyan volt a kis bolt mint egy klub, sokan ott találkoztak, lakás kulcsok, levelek ,voltak leadva nálam.De sajna a válság elvitte, és hát az anyagiak, iszonyat adózás van, alig marad valami, ha elérhető áron dolgozol.De úgy hiányzik.... kicsit tartok a közös dolgoktól.Ezért próbáltam olyan hirdetést feladni hogy ha valaki ilyesmi üzlettel próbálkozna szívesen elvezetem,tapasztalat, motiváció, kommunikáció, becsületesség minden amit adhatok.Köszönöm hogy meghallgattál. Üdv
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Annama)
2014. febr. 28. 13:46

Sajnos vannak ilyen emberek.

Nem tudsz valami normális emberrel társulni, és ugyanezt csinálni? Elvégre úgy értelmezem, hogy a Te személyed vonzotta oda az embereket.

2014. febr. 28. 12:37

Sziasztok!

Elmesélném, mert döbbenten éltem meg a mostanság nagyképű, csak pénzem van esetet.Használt ruha hálozat, napi áru cserés, idáig renben, kiléptem hívott, mentem hozzá dolgozni elég jó feltételekkel.A nyitás új üzletről van szó, ez a kulcs, ez a bolt, ő elviharzott.mIVEL RÉGEBBEN IS EBBEN DOLGOZTAM GONDOLTAM MEGOLDOM, ÁM MINT KIDERÜLT AZ ÜZLETNYITÁSHOZ A LEGALAPVETŐBB FELTÉTELEK SEM BIZTOSÍTOTTAK VOLTAK.tELEFONRA NEM REAGÁLT, MINDEGY VALAHOGY MÜKÖDÖTT AMIT TUDTAM BELERAKTAM.eL IS INDULT A FORGALOM, MERT OLCSÓ



Okuljatok!

Megéltem, a pénzem van azt csinálok emberekkel amit akarok 100 ugrik helyetted, cimű munkahelyet.Használt ruha hálózatról van szó, olcsó ,elég jó minőség, napi árucserével.Mivel elég régen ebben dolgozom ,és hívott, mentem, az ígéret szép volt.A nyitás így zajlott, ez a kulcs, ez a bolt , szia! Semmi nem volt ami egy üzlet nyitáshoz kellett volna.Telefonra nem válaszolt, vissza nem hívott. Magamra utalva megoldottam, még ptgépet sem biztosított.Csináltam ,elindult a forgalom, nagyon szerettem tudomásul véve hogy ő 1 Ft -ot sem rak bele ami azért illet volna, mondjuk próbafülke, lámpák, tisztitószerek stb ,nyugtatömb.Itthonról amim volt bevittem.Nagyon jó kapcsolatot alakítottam ki a vásárlókkal, szerettem őket, ők is engem mai napig hívnak hogy hol vagyok.Agyon dicsértek, ő ezt meghalva ,azonnal kirúgott. Na, milyen ember az ilyen ez ám a hozzáértés. Hiszen mindent helyette végeztem, de ő úgy döntött hogy most már hogy minden sinen van, jöhet valaki más. Szívem ,lelkem beleraktam, nagyon keserű vagyok,még a környékre sem tudok menni.Persze munkám nincs, pedig nagyon szeretném csinálni. Hát ennyi....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook