Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ezért kirúghatnak valakit? fórum

Ezért kirúghatnak valakit? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. márc. 1. 14:06
Barmi megtortenhet; a munkahelynek semmi koze a maganelethez, amennyiben az nem megy a munka rovasara; csaladi cirkusznak nincs helye a munkahelyen!
31. jstefan (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 19:23
Kirúghatják! Elsősorban azért mert egyik cégtulajdonos vagy cégvezető sem szereti az olyan munkavállalót aki indulatból támad,és azt hangoztatja hogy "mindenkit feljelent".Találnak majd olyan okot amiért kirúgják,megszabadulnak tőle.Sok esetben a munkavállaló egy céghez történő belépése esetén azt nézi hogy mik a jogai,mit lehet ellopni,és milyen indokkal lehet a főnököt feljelenteni vagy megzsarolni, azt elfelejti hogy mik a kötelességei.
2014. febr. 28. 14:46

Végeredményben ki.

Ha az én beosztottam lenne, akkor behívnám egy elbeszélgetésre, és ha nem tudja magát tartani a feltételekhez, akkor elbúcsúznék tőle.

29. EsztyMorgan (válaszként erre: 27. - Szafaripók)
2014. febr. 28. 12:10
Van vmi kódex vagy mi.. de hogy abban mit fektettek le, azt nem tudom.
2014. febr. 28. 12:06
Talán nem rúgják ki közvetlenül ezért, de ha vannak leépítési szándékok a cégnél, akkor ezzel a jelenettel előkelő helyre került a kirúgási listán.
2014. febr. 28. 11:51

Simán.

És a "másik nő" még fel is jelentheti becsületsértésért.

Nem tudom, van-e a munkahelynek etiaki kódexe, sok helyen van, ahol le van írva, mit engedhet meg magának az ember, mit nem. Szerintem ez a megnyilatkozás munkahelyen nem megengedett - még ha a munkáját jól is végzi (?), akkor is kitehetik, mivel a többi kollégát hátráltatja a munkavégzésben, a közösségre negatívan hat...

Amúgy manapság bármilyen indokkal kitehetnek...

2014. febr. 28. 11:48

Sokadik ilyen balhéja?

Én lehet kirúgnám a főnök helyébe.

Ha jól értem, akkor most együtt dolgozik a szerinte k.va kolléganővel, ugye? Mindenképp szét kell őket rakni. Egy felnőtt embernek kellene tudnia viselkedni, ez nem egy normális viselkedés, már az sem, hogy felemeli a hangját, az meg, hogy miket mond pláne.

Tehát, nagynéni, volt párja a felettese és az új barátné egy helyen? Érdekes.

2014. febr. 28. 11:48

Azt megértem, hogy a nagynénéd még szeretne élni, szórakozni, és nem is lenne ezzel baj, de ezek szerint még ideges típus is, akinek ráadásul szólni sem lehet, mert a kritikát valószínűleg nem tűri.

Mi is elmegyünk hétvégente szórakozni a férjemmel, hiszen kell a kikapcsolódás nekünk is, és olyankor anyukámmal maradnak otthon a gyerekeink. De ettől még nem idegbetegek, mert hétközben eleget foglalkozunk velük, szeretnek otthon lenni. Valószínű a nagynénéd az egész élete felett érzett keserűséggel nem tud megbirkózni és helyén kezelni az érzelmeit. Sajnálom őt is valahol.

24. EsztyMorgan (válaszként erre: 23. - KLucus)
2014. febr. 28. 11:42
Próbáltuk már..de hosszú távon semmi eredménye nem volt.
23. KLucus (válaszként erre: 21. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:37

sajnos idővel, ezek a dolgok visszafordíthatatlan "károkat" okoznak náluk. :(

nem tudtok közösen leülni és valamit tanácsolni együtt és segíteni? hátha a létszámfölény hat majd rájuk.

2014. febr. 28. 11:33
Ki.
21. EsztyMorgan (válaszként erre: 20. - KLucus)
2014. febr. 28. 11:31

Én már mondtam nekik,h költözzenek már szét. A gyerek is kérték már, mert inkább lennének elvált szülők gyerekei.


Szerintem idegileg már annyira ráment mindkettő az egészre,h nem csoda ha elpattan a húr :/

20. KLucus (válaszként erre: 15. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:28

óó szegény gyerekek! :(


az a baj,hogy a nagy huza-vona közbe, amikor is mindenki a saját k..a sérelmeit szajkózza és próbál a másikkal kö..ög módjára viselkedni, elfelejtik a legfontosabbat,h a gyerekek kicsi lelke ne sérüljön! nagyon sajnálom! :(

19. Sunshine girl (válaszként erre: 17. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:25
Biztonság kedvéért elkezdenék másik munka után nézni, hogyha baj lenne egyből legyen munkája :S
2014. febr. 28. 11:23
Hát szegény gyerekek :( nekik a legrosszabb :(
17. EsztyMorgan (válaszként erre: 16. - Sunshine girl)
2014. febr. 28. 11:23

Nem azzal van a baj,h k...vagy nem.

Sokadik ilyen típusú balhéja ez, ráadásul a pasi akivel ugye anno együtt volt a felettese.

16. Sunshine girl (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:22

Nem mindegy milyen cég. Pl.. pénzintézetnél ilyeneket nem néznek el. Ha konfliktus adódik többször, akkor valakinek mennie kell. Ráadásul, ha kiabálás is van a munkahelyen, akkor biztos. De ez van nagyobb több száz vagy ezer fős cégeknél.


Viszont: (ne értsd félre), de ha valaki k...., az a saját magánügye szerintem. Ha az is lenne csak ezért nem tenném ki az illetőt, de minden főnök más és más.

15. EsztyMorgan (válaszként erre: 14. - KLucus)
2014. febr. 28. 11:22
Háááááát... őszintén? Nem. Pszichológushoz jár, idegileg nagyon instabil: nem egyszer verte meg a gyerekeket.
14. KLucus (válaszként erre: 13. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:21

és apa miért nem megy el és viszi magával a gyerkőcöket is?

nem akarom megbántani a rokonod,de sajnos ezek alapján még jó indulattal sem tudnám rá mondani,hogy anya :( apánál nem lennének jobb helyen?

13. EsztyMorgan (válaszként erre: 12. - Perseida)
2014. febr. 28. 11:18

A 3 gyerek már megsínylette. Nem mennék bele annyira de a tömör lényeg,h idegileg már tönkrementek. Rossz őket nézni :((


A munkahellyel az a baj,h már a sokadik balhéja volt. Sok mindent elnéztek neki, annak idején megrebegtették neki,h még egy balhé és repül.

Igazából én is csak a 3 gyerek miatt aggódom..ha anyukának nem lesz munkája...az nagy kiesés anyagilag.

12. Perseida (válaszként erre: 8. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:14
Ez egy dolog, élje ki, de azért azt mondjátok el neki, hogy ne a gyerekei igyák meg a levét (a gyerekek nem hülyék, pontosan érzik, hogy olyankor útban vannak az anyjuknak, bármilyen jó is esetleg a mamánál lenni). Nem a gyerekek akartak korán megszületni, és ez igazságtalan velük szemben. De ez még nem jogi ügy. Amellett a pasik sem hülyék, érzik a rokonodban a megvadult kancát, persze, hogy így bánnak vele. Három gyerekkel nyilván nehéz komoly kapcsolatot találni, szexet meg kap minden este ha akar, mert pasit mindig fog találni egy éjszakára. Majd jól ki fog égni, de az az ő baja lesz. Viszont mások és a cég sértegetésével vigyázzon,mert az nem babaruha, nagyobb gond is lehet belőle.
11. EsztyMorgan (válaszként erre: 10. - 52e9416b15)
2014. febr. 28. 11:14

Hát igen..

Már nem ez az első balhéja bent. Anyukám is csak a 3 gyerek miatt aggódik: apukával egy háztartásban de külön. Igazából anyuka ad a volt férjnek pénzt,h menjen a barátnőhöz. Apuka nem fog kiköltözni, mert az ő háza. Albérletbe mehetnek de nem akarnak, mert drága.

10. 52e9416b15 (válaszként erre: 8. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:12
Szép hogy igy gondolkodik.Ez őt minösíti.Örüljön neki,hogy van 3 gyerekek akik szeretik.van akinek nem lehet sajnos.
9. Gretaa (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:09

Ha rendes a főnök akkor nem fogják kirúgni.

De várhatóan fogja ezt tisztázni vele,hogy lehetőleg a jövőben kerülendő legyen az ilyesmi.

8. EsztyMorgan (válaszként erre: 6. - Perseida)
2014. febr. 28. 11:07

Én tudom.. nem is a szívem csücske.

Több kollegával is összeszűrte a levet, a 3 gyereket meg napokig elpaterolta anyóshoz, mert ő - ahogy fogalmazott - most éli ki magát, mivel fiatalon lett anya és elb...ta az életét.

2014. febr. 28. 11:06
Bizony ki,a magánélet,az magánélet,nem visszük a munkahelyre!
6. Perseida (válaszként erre: 5. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:05
Hát addig kavarássza, amíg tényleg ki nem rakják. Amúgy akire üvöltözött, még polgári peres eljárás alá is vonhatná jogosan. Mondjátok meg a tantinak, maradjon a fenekén, a munkahely az munkahely, egyéb privát dolgait gyárkapun kívül rendezze. Nem olyan világot élünk, ahol ilyesmi megengedhető lenne, bár teszem hozzá, ez a viselkedés egyedül a rokonodat minősíti negatívan.
5. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - Perseida)
2014. febr. 28. 11:02
Már volt egy húzása régen.. mikor kiderült,h összefeküdt ezzel az emberrel. Akkor átrakták másik műszakba, mert szintén megkavarászta a trutyit.
4. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:01
ki
3. KLucus (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2014. febr. 28. 11:00
nem volt szép az biztos,de ha a munkájával nincs semmi baj akkor maximum szóbeli figyelmeztetés vagy fegyelmi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook