Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell átjelentkezni egy másik háziorvoshoz? fórum

Hogyan kell átjelentkezni egy másik háziorvoshoz? (tudásbázis kérdés)

2014. febr. 28. 08:23
Szia! Amennyiben új házi orvost szeretnél, mindenképpen személyesen kell felkeresnek a kiválasztott dokit. Ha lakcím szerint nem abba a körzetbe tartozol, amelyik orvos szimpatikus Neked, akkor az esetek többségében nem szívesen vállalnak el, vagy el sem vállalnak. Sajnos megtehetik. Volt már ilyen tapasztalatunk a Párommal, mikor még nem volt bejelentkezve hozzám. A lakcím szerint illetékes háziorvos köteles elvállalni. A régi dokihoz nem muszáj visszamenned, mert hivatalból átkérik a papírjaidat.
6. 273206364e (válaszként erre: 5. - Vigyorex6)
2014. febr. 28. 08:06
Ha körzetileg odatartozik,akkor sima ügy,elmegy és számítógépen a két doki,asszisztens elintézi.Én akkor mentem,amikor először lettem beteg.
5. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2014. febr. 28. 07:36
Menj el az új dokihoz. Ha azt mondja, hogy átvesz, akkor ott mindent el tudsz intézni. A többit ők megbeszélik a régi dokiddal.
2014. febr. 28. 07:04
Új orvosnál kitöltesz egy papírt, amin az adataid szerepelnek, a többit intézik egymás közt.
2014. febr. 28. 07:02
A párom most jött át hozzánk. Kellett neki egy nyilatkozat, amit kitöltött ezt az én dokimtól azaz az új dokitól kell kérni. Visszavinni beviszi a gépbe,megadni a régi doki elérhetőségeit és postán elintézik a dokik egymás közt. :)
2014. febr. 28. 07:01
Telefonáljak v. menjek oda?
2014. febr. 28. 07:01
Átjelentkezés egy másik háziorvoshoz! Személyes intézést igényel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook