Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha szólok a postán, hogy ne dobjanak értesítőt a csomagról és ne vegye át senki helyettem, megteszik? fórum

Ha szólok a postán, hogy ne dobjanak értesítőt a csomagról és ne vegye át senki helyettem, megteszik? (tudásbázis kérdés)

2014. febr. 27. 22:56
Holnap nem leszek itthon, biztos akkor fog megjönni. El akartam költözni, nem visszajönni többet..
7. Regin_a (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. febr. 27. 14:38

Reklamálj online vagy levélben a postán/központjukban, leirva hol merre laksz.

Elméletben nem is adhatja át senki másnak csak póstai meghatalmazással a levelet csomagot/én igy veszem át másét/

Értesitőt köteles hagyni

2014. febr. 27. 14:28
A postán maradó csomagról se küldenek. Oriflame pl.
2014. febr. 27. 14:26
éret=érte
2014. febr. 27. 14:26
Ha nem dobnak értesítőt, honnan tudod hogy menned kell érte a postára? Szerintem az kötelező. Vagy kérd postán maradó küldeményként, a vaterafutár is így működik, arról nem dobnak értestőt, ki sem viszik házhoz, e-mail-t kapsz a csomag érkezéséről és mehetsz éret a postára.
2014. febr. 27. 14:20
Inkább a postásnak szólj. A postán az ügyintézők nem igen érdekeltek abban,h értesítőt adjanak ki.
2014. febr. 27. 14:17

Én elsősorban a postásnak szólnék ez ügyben...

Mikor reklamáltam egyszer a postán egy csomag miatt, hogy be sem dobott a postás értesítőt, csak másodjára, amikor már 10 napja a postán állt a csomag, akkor azt mondták nekem, hogy a postással beszéljek, ők nem tudnak mit csinálni...

2014. febr. 27. 14:14
Nem akarom,hogy átvegye valaki a levelemet,ha nem vagyok itt. A postás múltkor odaadta valakinek a csomagját simán. Meg lehet őket kérni ilyenre,ha felhívom az érintett postát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook