Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátnőm babát vár májusra, milyen hasznos és kedves ajándékkal lephetném meg, ami valóban szükséges egy újszülöttnél? fórum

Barátnőm babát vár májusra, milyen hasznos és kedves ajándékkal lephetném meg, ami valóban szükséges egy újszülöttnél? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 27. 07:57
Pelenka tartót textilből, vagy műanyag használt pelenkatartót (ez lehet, több, mint 10 ezer, már nem emlékszem) babatakaró, autóshordozóba takaró, ez egy speciális, mert van hely a biztonsági kapcsok helyének, szerintem hasznos is, a kocsiban kitakarható a baba megzavarása nélkül, ha kiveszik a kocsiból, akkor betakarható a baba, ha a kinti levegő hűvösebb.
2014. febr. 26. 10:33
Pelenka tortát.
2014. febr. 26. 10:30

Barátnőmnek úgy vettem ajándékot, hogy babának, és anyának egyaránt valamit. 9 hónapig minden ünnepre (névnap, szülinap, karácsony stb.) szegény csak babaholmit kapott.

Barátnőmnek kekszeket vettem, terhességi csík elleni krémet, extra érzékeny bőrre való tusfürdőt, és olyan dolgokat, amire a szülés után szüksége lehet.

A babának pedig rágókát, és kb egy évesnek való játékokat.

2014. febr. 26. 08:43
Szép rugit, bodyt, előkét.
2014. febr. 26. 00:09
Kéz- és láblenyomat készítő keretben (bár ez nem hasznos), szoptatós párna (szoptatás után is kényelmes), játszószőnyeg (ha bébitornázós,akkor szintén sokáig használható).
2014. febr. 25. 18:49

Pihenőszék a babának.

szoktak készíteni, pelenka csokrot, vagy pelenka tortát.

[link]


aranyosak tudnak lenni, de nem maradandó. :)


Esetleg vegyél egyedi babafotózáshoz utalványt.

2014. febr. 25. 18:40
10. ezerig bezárólag :)
2014. febr. 25. 18:37
Babanapló, párásító, kiságyra forgó.
2014. febr. 25. 18:36
Szia, milyen összegre gondoltál?
2014. febr. 25. 18:35
Barátnőm babát vár májusra, milyen hasznos és kedves ajándékkal lephetném meg ami valóban szükséges egy újszülöttnél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook