Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki nem vállalta a konizációt (kúpkimetszés)? fórum

Ki nem vállalta a konizációt (kúpkimetszés)? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 4. 08:14
ilyenrol nem hallottam meg!
10. Ariettina (válaszként erre: 7. - D20c30cb4c)
2014. febr. 26. 16:30
Mindenki egyedi eset azért. Nálam a P2 mellett a kolposzkóppal látott a doki nem odaillő hámsejteket.
9. Ariettina (válaszként erre: 5. - Kuszkusz88)
2014. febr. 26. 16:29

előtte 1 évig "szórakoztam" mindenfélével, gyógyszerrel, irrgálással, immunerősítéssel.


A pénztárcám véknyodásán kívül eredménytelenül...

2014. febr. 25. 19:30
Nekem volt HPV mellett p3-as rákszűrésem és megh is műtöttek,azóta rendben van minden.Ez 3 éve volt.Nekem akkor azt mondta az orvos,hogy aki hajlamos rá,annak vissza is jöhet,tehát ez sem teljesen biztonságos.
7. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Kuszkusz88)
2014. febr. 25. 17:26

Engem is műteni akart az előző orvosom. Váltottam is. Elmentem egy másik dokihoz, aki végre foglalkozott is velem, ki is volt akadva, hogy csupán kaptam egy antibiotikumot, és emellé még HPV tipizálást sem csináltak, még is műteni akarnak.

Aztán vetetett velem tejsavoldatot, azzal irrigáltam 3 hónapig, plusz itatott velem ezüstkolloidot, és láss csodát magas rizikófaktorú HPV-vel P2-es és tökéletes rákszűrésem lett. (Nekem is ugyanilyen volt a rákszűrési eredményem, mint neked.)

2014. febr. 25. 16:30
HPV-d volt esetleg?
2014. febr. 25. 16:25
Örülök, hogy jól vagy! Remélem hasonló eredményeim lesznek! Köszönöm, hogy válaszoltál, ez is egy szempont a döntésemhez :)
4. Ariettina (válaszként erre: 3. - Ariettina)
2014. febr. 25. 16:02
22 éves voltam akkor, életemben 1 pasim volt... Azóta semmi bajom nincs.
3. Ariettina (válaszként erre: 1. - Kuszkusz88)
2014. febr. 25. 16:01

Én vállatam, és jól tettem, P2-es eredménnyel a doki látott kóros hámelváltozást.


A szövettan CIN II eredménnyel jött vissza, tehát ha nem csináltaom meg, pár év múlva méhnyakrák.


Nemrég egy új nőgyógyásznál voltam, aki megkérdezte, miért váltok orvost, mikor hálás lehetek a réginek, mert P2 mellett ragaszkodott a műtéthez és így nagy bajt előzött meg.

2014. febr. 25. 15:56
gyorsan csináltass egy HPV szűrést
2014. febr. 25. 15:53
25 éves vagyok. Fél év különbséggel kétszer is P3 lett a rákszűrésem, HPV, kóros hámelváltozás. Az orvos egyből beutalt műtétre a kétszeri P3 miatt, egy másik doki véleménye szerint csak akkor szükséges a műtét ha magas kockázatú a HPV-m. De ilyen szűrést nem csináltak. Már megvan a műtét időpontja, de kicsit elbizonytalanodtam, valóban csak ez az egy módja van a dolognak? Van itt olyan aki ,esetleg más utat keresett és sikerült meggyógyulnia, valamint melyik orvos, szakember segítségével?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook