Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tisztítókúrák fórum

Tisztítókúrák (beszélgetős fórum)


12. tefó
2014. febr. 26. 18:06
Az egyik főétkezést le lehet cserélni egy vegyes turmixra. A gyümölcsök közé mindig becsempészem a spenótot, algát... Csodás ital, tisztít, fogyaszt.Jól bevált receptjeim vannak, néha gluténmentes, magos kenyeret, préselt salátát iktatok be a hagyományos étrendbe de vannak egyéb praktikák is a TV-s zsírégető turbótabletták helyett...
11. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 10. - A0c1361e44)
2014. febr. 25. 07:18
Koranyartol meg olyan termeszetes, hogy az ember megvesz nehany kg gyumolcsot es szinte csak az eszi, mert annyira kivanja. Egy-egy gyumolcs-zoldsegnap asvanyvizzel meg nem onkinzas.
2014. febr. 25. 06:54

Pedig nincs szüksége az embernek a méregtelenítésre, mert valóban belehalnánk, ha szükséges lenne és még sem tesszük, mert ki csinál ilyet? Akik fogyni akarnak, azok azt hiszik, hogy a léböjt és a különböző tisztítókúrák milyen jók, mert ezzel a felesleges salak és társaik kiürülnek. Ha tényleg kellene, akkor nem élnénk 20 évig sem, hiszen mikor jut ez az eszünkbe? Akkor amikor már nem tudunk mit kitalálni a sikertelen fogyókúrák miatt.

Az ilyenekkel csak tönkre tesszük a testünket. Néphülyítés az egész.



Fórumindító, menj el mozogni. Tudom, hogy fárasztó, meg idő és stb. de ez a legjobb, amit tehetsz. A narancsbőr genetika, illetve kevés mozgás eredménye.

9. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 8. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 24. 19:34

Durvább nem kell.

Ezt 2 havonta , és nagyon jó az ízületeseknek is.

2014. febr. 24. 19:30
Bio sárgarépalé 5 nap
7. andita85 (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2014. febr. 24. 19:18

Nemrég jelent meg itt a hoxán egy cikk, érdemes megnézni szerintem a filmet, amit ajánl.

[link]

Ha nem is tartasz teljes léböjtöt (én tuti nem bírnám) pár étkezést ki lehet váltani turmixokkal. Szerintem a "tisztítókúrák" alappillére, hogy sok vitaminban, ásványi anyagban gazdag zöldséget, esetleg gyümölcsöt kell fogyasztani.

6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2014. febr. 24. 19:08
*alatt
5. zebracsikó (válaszként erre: 3. - 3b1a5ec920)
2014. febr. 24. 19:07

Igaz, a szóhasználat hibádzik. Mást ért az orvoslás és mást a természetgyógyászat tisztítás és mérgek alat.

A term.gyógy. a belek "kisöprését" célozza mérgektől való megtisztítás gyanánt.

A toxikológus pedig a nehézfémeket, vegyi anyagokat, drogokat, egyéb hasonlókat nevez mérgeknek, s ezeket a máj bontja, illetve az orvostudomány "tisztítja ki", ha túladagolásukról van szó.

4. Guruljka (válaszként erre: 3. - 3b1a5ec920)
2014. febr. 24. 19:04

Láttam azt az interjút, elég mérges is volt. :-D


Szerintem elég lenne reggelire egy zöld turmix. Vitaminbomba, lassan felszívódó szénhidrát-löket...A sok rost meg rendbehozza az emésztést.

2014. febr. 24. 19:01
Zacher Gabor szerint olyen nincs, hogy a szervezet tele van, felhalmozodik (normal korulmenyek kozott) mereggel. Ha igy lenne, belehalnank egesz koran.
2014. febr. 24. 18:52
Fő cél a narancsbőröm eltüntetésem és a jobb közérzet elérése, szeretnék energikusabb lenni, s esetleg a csalánkiütéseimre is jó hatással lenne egy kis méregtelenítés. A fogyás kimondottan nem cél, elég vékonyka vagyok.
2014. febr. 24. 18:51
Szeretnék belefogni egy tisztítókúrába, 5-7 naposra gondoltam. Sok fajta létezik, és elvesztem az információk tengerében, nem tudom, melyikbe is kéne belevágni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook