Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti kezdeményeztetek már férfinál? Hogy alakult végül, összejöttetek? fórum

Ti kezdeményeztetek már férfinál? Hogy alakult végül, összejöttetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. ápr. 30. 19:01
bár ne tettem volna. de így legalább kibújt a szög a zsákból.
2014. ápr. 30. 18:58
Igen, házasság lett a vége
2014. ápr. 12. 07:56
a 21,szazadban elunk ahol ez tokre elfogadott.igen ossze is jottunk utana.
100. c5049c4d76 (válaszként erre: 99. - C114183a1c)
2014. ápr. 8. 21:56
Köszi! :)
99. c114183a1c (válaszként erre: 98. - C5049c4d76)
2014. ápr. 8. 21:41
Hajrá Csajszi! Drukkolunk! :)
2014. ápr. 8. 21:38
Kezdeményeztem-e Férfinál? IGEN Mi lett belőle?-az ágyig eljutottunk.illetve tovább is.Most is alakulóban van valami,csak remélni tudom hogy jó irányba haladok.Bíztatóak a visszajelzések.
97. 20e8f501cd (válaszként erre: 88. - Kriszta773)
2014. márc. 16. 22:04
Mert a munkahelyemen mindig sok vásárló van. Ott nem lehet... Ő is vásárolni jár hozzám.
96. Sommersby (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2014. márc. 16. 10:08

Most olvastam el az első hozzászólásodat. Szerintem eléggé értésére adtad a férfinek, hogy érdeklődsz iránta. Eléggé direkt volt. (Én Facebook-on bejelöltem, aki tetszik, de "álcáztam azzal", hogy szinte egyidőben bejelöltem sok régi ismerőst (nem is volt biztosan feltűnő...). De ráírni nem írtam a férfire, láttam, hogy visszajelölt. De itt én megálltam, írni semmiképpen nem írok neki.

Szerintem a férfi, aki tetszik Neked, lehet, csak szimplán szimpatikusnak talál, egyszerűen udvarias, és válaszol a leveleidre. De ettől eltekintve lehet, nem akar semmit sem, akár azért, mert ugyan szimpatikus vagy neki, de mondjuk van valakije... stb.

Persze, az is lehet, hogy tetszel neki, viszont akkor a kezdeményezésed után, most már hagyd meg a férfinek a továbbiakat, mert így tényleg már nagyon nyílt kártyákkal játszol. Ha meg úgy látod, magától nem reagál, akkor talán nincs értelme erőltetned a dolgokat.

95. Sommersby (válaszként erre: 86. - 20e8f501cd)
2014. márc. 16. 09:26
Szerintem ebben az esetben - ha nagyon tetszik a férfi -, tegyél fel mindent egy lapra, vagyis írj neki elérhetőséget, ha valóban tetszel neki, akkor fog élni a lehetőséggel. Elvégre nem a "középkorban" élünk..., ha meg nem él vele, akkor már tényleg nagyon nyuszi, vagy valóban nem érdekled, csak egyszerűen udvarias volt veled.
94. Sommersby (válaszként erre: 90. - C114183a1c)
2014. márc. 16. 09:07
Nem az a típusú nő vagyok, aki nagyon jól tud élni a tesi kontaktussal. Én nagyon ritkán érintek meg férfit vagy nőt beszélgetés közben. Maximum csak akkor, ha már nagyon régi az ismeretség. Nálam a testi érintésnek nagyobb jelentősége van. Egy másik férfi ismerősöm mostanában állandóan érintget beszélgetés közben, minden alkalmat megragad, meghív kávéra.. stb. Néha már kellemetlennek érzem, de udvariasan teszi, nem tolakodó, és jó érzés a figyelmessége. Bezzeg, aki valóban tetszik, néha úgy elszaladt előttem, szinte köszönés nélkül. Hát ez van, soha nem az ad visszajelzést, aki tetszene. Én meg direktben nem kezdeményezek.
2014. márc. 16. 08:58
De visszatérve az eredeti kérdésre, direktbe még soha nem kezdeményeztem. Szerintem nem is fogok, úgy érzem, nem akarok hülyét csinálni magamból. Ha egy férfi valóban érdeklődik, akkor fognia kellene a jeleket (már, ha vannak a nő részéről).
2014. márc. 16. 08:55
Még nem.
91. Sommersby (válaszként erre: 90. - C114183a1c)
2014. márc. 16. 08:53
Most tudom, hogy "sokan utálni fognak" itt, de van egy párkapcsolatom, és nem mondom, hogy nem vagyunk jól meg, de sajnos nem tehetek róla, úgy "beleestem" ebbe az ismerősömbe, mint egy szerelmes tini. A baj az, hogy első látásra tetszett, csak elhessegettem magamtól az érzés, most az utolsó hónapban, hogy lehetőségem lenne értésére hozni, tetszik, már csak vagy másfél hetem van, mert később elvileg nem találkozunk. A másik, szerintem ő is tudja, hogy van párkapcsolatom. Más ismerős mondta, hogy volt egy régi nagy szerelme a férfinek, akin nehezen tudott túllépni. Nem tudom, mit gondoljak róla, flörtöl, hülyéskedik, a szexről beszél (de szerintem ő alapból ilyen), vagy csak "álca" a valódi érzéseiről. Lehet, érez valamit irántam, csak ő sem tudja, mi értelme lenne. Mondjuk én sem, viszont csak egy életünk van, ezt meg én is tudom.
90. c114183a1c (válaszként erre: 89. - Sommersby)
2014. márc. 16. 08:48

Keresd vele a testi kontaktust! Nem azt mondom, hogy tapizd le! :D De mindenképpen érintsd meg és akkor figyeld a reakcióját! :)

Előtte persze nézz mélyen a szemébe! :)

2014. márc. 16. 08:44

Én még nem. Elvileg azt vallom, hogy a férfi adja valahogy a nő tudtára, ha a nő tetszik neki.

De, ha kezdeményeznem kellene - mint talán most is elvileg... -, akkor azt csak úgy szabad(na) szerintem egy nőnek csinálni, hogy úgy tűnjön, valójában csak könnyű flörtről van szó a részéről, tudtára kellene adni a "kiszemelt" férfinak, hogy tetszik, és lehetőséget adni neki a továbbiakra. Ne könnyű, az biztos.

Még soha nem voltam olyan helyzetben, hogy kezdeményeznem kellene. Most van egy ismerősöm, aki iszonyat tetszik, úgy érzem magam mint egy szerelmes tini, de nem értem a férfi visszajelzéseit. Van, hogy beszélgetés közben frivol témákra vált, hülyéskedik, beszélgetés közben volt, hogy a vállamra hajolt, (csodálkoztam is), máskor meg nem néz rám, nem köszön vissza, mintha zavarban lenne.

Fogalmam sincs, hová tegyem a viselkedését. Másokkal is közvetlen, így nem tudom, hogy mire véljem, hogy néha mintha keresné a társaságom, máskor meg mintha zavarban lenne.

88. kriszta773 (válaszként erre: 86. - 20e8f501cd)
2014. márc. 15. 14:08
barbika, nemcsak úgy lehet ám kezdeményezni, hogy direktben közlöd egy férfival írásban vagy szóban, hogy hívjon már el egy randira, miközben még nem is ismeritek egymást semennyire sem :) miért nem beszélgetsz vele egy picit, hiszen láthatóan nyitott lenne erre
87. kriszta773 (válaszként erre: 86. - 20e8f501cd)
2014. márc. 15. 13:56

miért kéne lépnie, ha csak nagyon kicsit ismeritek egymást? :) nem kell annyira türelmetlennek lenni, csak azért, mert két jó szót szól hozzád. lehet, hogy lépni fog, de ha visszafogottabb típus, talán pont azzal ijeszted el, hogy rögtön rámenős vagy a semmire. válaszold neki, hogy te is örültél, hogy láttad, aztán majd alakul. ha tetszel neki, biztosan lesz még alkalom arra is, hogy akár megadott a nevedet, a számodat

vannak ám szimplán kedves emberkék, akik nem akarnak semmit, vagy ha még nem is ismer, csak látásból, miért ugrana rád? :)

2014. márc. 15. 13:12

Most van egy másik jelölt!

Csak nagyon kicsit ismerjük egymást, de a szimpátia szerintem megvan.

Visszafogottnak ismertem meg, látom rajta hogy zavarban van (toporog mikor beszélgetünk de többször is mondta már hogy "örültem hogy találkoztunk; jó látni végre" meg ilyenek). De miért nem lép? Én úgy gondolom tetszem neki, várjak arra hogy elkérje az elérhetőségemet? És ha nem fogja soha csak néz és mosolyog és nem lép tovább? Az gáz ha leírom neki a nevem neki egy papírra meg az email címem?

85. Érdekes73 (válaszként erre: 84. - C114183a1c)
2014. márc. 8. 21:28
:)
84. c114183a1c (válaszként erre: 83. - Érdekes73)
2014. márc. 7. 12:24
De lehet, hogy nem a megismerkedésen múlt...
83. Érdekes73 (válaszként erre: 82. - C114183a1c)
2014. márc. 7. 12:23
Hát én tudok túl laza lenni így előfordult hogy ismerkedést is én kezdeményeztem de vhogy ezekből nem lett semmi végül vagy csak olyan elvetélt dolog.
82. c114183a1c (válaszként erre: 80. - Érdekes73)
2014. márc. 7. 12:20

De igazából így lenne normális, nem? Vagy ebben a kérdésben lehet, konzervatív vagyok. :( No, mindegy...

Nekem a határozott pasik jönnek be, akik tudják, mit akarnak, akik tudják, hogy engem akarnak és ezért tesznek is. :)

SZÓVAL LÉPJ, HA AKARSZ VALAMIT! :D :D :D

81. Érdekes73 (válaszként erre: 77. - Kriszta773)
2014. márc. 7. 11:59
Az a baj hogy nem ismeri a játékot...
80. Érdekes73 (válaszként erre: 78. - C114183a1c)
2014. márc. 7. 11:58
Bőven túl van :) Biztos van olyan fiú/ffi akinek tetszik ha egy nő ráhajt de én úgy látom a többség jobban értékeli ha neki kell lépnie...
79. c114183a1c (válaszként erre: 78. - C114183a1c)
2014. márc. 6. 19:17
Elnézést, Barbi van túl rajta! Nekem annyira egyformák, egyforma problémákkal...
78. c114183a1c (válaszként erre: 74. - Érdekes73)
2014. márc. 6. 19:16

Én is úgy gondolom, ha valóban tetszik, megerőlteti magát. Ha pedig nem, akkor kinek kell? Egy férfi legyen már férfiból. :)

Nem tudom egyébként elképzelni, hogy kezdeményezzek, de el kell ismernem, volt már olyan, akinek ez bejött.

Viszont Encsike már túl van a kezdeményezésen, nem?

77. kriszta773 (válaszként erre: 71. - 3f3949edc4)
2014. márc. 6. 17:54
valószínűleg a külső adottságok, a kisugárzás is számít, mert egy jó nőtől egy odamosolygás is már kezdeményezésnek, biztatásnak számíthat, míg egy átlagos csajszinál vagy pláne szürke kisegérnél ez nem vezet sehová, ennél tényleg jobban oda kell tennie magát, ha pasit akar fogni :)
76. kriszta773 (válaszként erre: 72. - Gribedli***)
2014. márc. 6. 17:51

szerintem egy férfin rögtön látod, érzed, hogy tetszel-e neki, teljesen mindegy, hogy férjnél vagy-e vagy sem :)

írd már le, hogy te például hogy kezdeményeztél, mert szerintem teljesen elbeszélünk egymás mellett :) vagy szimplán csak nekem nem volt szükségem soha arra, hogy felkeltsem egy férfi figyelmét, aki megtetszett...

75. c114183a1c (válaszként erre: 73. - C114183a1c)
2014. márc. 6. 13:48
Elnézést! Nem Encsike, hanem Barbi...
74. Érdekes73 (válaszként erre: 73. - C114183a1c)
2014. márc. 6. 13:47
Szerintem ha egy fiú/ffi akar vmit egy lánytól/nőtől akkor megmozdul nem a sültgalambot várja...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook