Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mit tud az esztergomi Suzuki gyárról?Véleményekre tapasztalatokra vagyok kíváncsi. fórum

Ki mit tud az esztergomi Suzuki gyárról?Véleményekre tapasztalatokra vagyok kíváncsi. (beszélgetős fórum)

2016. nov. 2. 20:45

Engem érdekelne, hogy most 2016-ban mik a tapasztalatok az ottani munkával, bérezéssel, munkakörülményekkel kapcsolatban?

Kíváncsi vagyok, hogy mostanában dolgozott-e valaki ott?

2009. márc. 17. 04:41

Látom rég nincs hozzászóllás. Ezen nem csodálkozom, hiszen mostanában csupa jó dolgot lehet hallani a gyárról. Én sajnos látom is, mivel ott dolgozom. Nem kívánom senkinek. Én is csak azért vagyok még ott, mert nagyon nincs más, de amint lex lehetöségem, lépek. És ezt mint több éves munkás mondom! Mindig xarabb itt

a helyzet.

11. Moncsiga (válaszként erre: 7. - Fe6fe7671f)
2008. júl. 21. 13:27
Hozzám is ilyen hírek jutottak el róla. Sajnos.
2008. máj. 16. 20:41
a helyedben tuti nem mennék oda....minden ismerősőm menekül onnan...
2008. máj. 4. 17:37
Éjen a GKM! (gazdasági és közlekedési minisztérium)
2008. máj. 4. 17:27
Egyszer volt egy tévében egy riport ezzel kapcsolatban. Én is úgy emlékszem, hogy nagyon rossz képet adtak a gyárról, a benne lezajló embertelenségről. Nem szabadna engedni, hogy enyire visszaéljenek az ott dolgozó emberek kiszolgáltatottságával.
2008. máj. 4. 17:01

Iszonyú hajtás van! Embertelen! Másodpercek - nem tévedés - másodperceken múlik minden.

Nincs szakszervezet, senki nem védi az érdekeidet, ha bármi történik - a cég vezetése nem engedi, hogy létrejöjjön. Ebből volt két-három éve nagy balhé, nézz utána a neten a hírek között.


Egy barátnőnk ment oda dolgozni. Mondta, hogy a lakás nagyon jó, még a kiskorú gyerekét is vihette magával. Aláírt fél évet, de egy hónap múlva már sírva jött, hogy ott akarja hagyni, de még szól a szerződése (és ugye szakszervezet híján segítséget sem tudott kitől kérni).


Olyan feszített tempót diktálnak éhbérért, hogy az alváson kívül ne számíts másra, hogy képes leszel bármire is. Nem véletlenül az egész országból toboroznak embereket.


Ha bejön nekik, hogy az illető jelentkezik, akkor már nyertek, mert a szerződés miatt nem fog kilépni senki.


Az alapvető biztonsági feltételek vannak meg, de ott csak a kollégádtól függ, hogy milyen súlyos lesz a sérülésed. Akik ott dolgoznak, azért az összetartás példás, vigyáznak egymásra.


Nagyon kemény, az biztos! Készülj fel!

2008. ápr. 2. 01:20
Én egyszer olvastam valahol,hogy majd éhbérért dolgoznak a gyárban,szombat,vasárnap is,mint a rabszolgák.Ugyan az,mint a gumigyár Dunaujvárosnál.Szakszervezet nincs,szóval a kizsákmányolás dühöng,ez a pannon puma.Nekem nincs közöm hozzájuk,csupán az ott gyártott kocsival járok.
2008. ápr. 2. 00:12

Nem is gondoltam hogy ez egy ilyen veszélyes topic hogy rajtad kívül senki nem mer hozzászólni.


Bátorságra vall:)

2008. ápr. 2. 00:10
de nem mernek sajnos:((
2008. ápr. 1. 22:31
Ha majd valaki mégis mer válaszolni, azt is elárulhatná, mitől rozsdásak a 0km-es autók motorjai????
2008. ápr. 1. 20:55
Senki se dolgozott még ott?Senki nem tud róla semmit??
2008. márc. 31. 11:16

Sziasztok!

Van itt valaki aki az esztergomi Suzuki gyárban dolgozott vagy dolgozik?

Milyenek ott az életkörülmények?Mennyi a fizetés?A szálló milyen?


Mindent szeretnék róla tudni mert mennék oda dolgozni.

De neten nem találtam róla szinte semmit.


Felvételi hogy megy stb?


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook