Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen arckrémet válasszak? fórum

Milyen arckrémet válasszak? (tudásbázis kérdés)


9. rosszmájú laci (válaszként erre: 3. - Mazsinka)
2016. jan. 19. 22:44

A sheát megfejik,a tejét addig köpülik,míg vaj nem lesz.

Szívesen:)

2016. jan. 19. 22:39
shea vaj
2016. jan. 19. 14:16
Loreál mert megérdemlem :)
2016. jan. 19. 13:49
Én Avon terméket használok,ott minden korosztálynak és börtipusnak megfelelő arckrém van,szoktak lenni nagy árleszállitások is.
5. Annie1130 (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2014. febr. 22. 15:54
Persze kisebb kiszerelésekben is lehet venni, de én mégis a nagyobb felé hajlok, így ajándékba is tudom adni az elkészült krémeket.
4. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Mazsinka)
2014. febr. 22. 15:51
Szia! Nem tudom, melyik országban élsz, de én pl. az ebay-en keresztül szoktam rendelni a bio shea vajat (más néven karitéval, millió cikk van róla a neten, így most nem mennék bele jótékony hatásaiba, de nekem abszolút bevált. Tejszín finomságú krémet lehet belőle kutyulni igény szerint. Kell hozzá valamilyen finomítatlan, lehetőleg bio, növényi vaj, jelen esetben shea vaj, kell hozzá valamilyen jó minőségű bázisolaj (pl argánolaj, olívaolaj, ligetszépeolaj, stb. ) és a tetszóleges illóolaj. 1 kg shea vajat 14 euróért vettem, 1 liter jó minőségű olajat 10 euróért, és 10 ml illóolaj is csak 3-4-5 euróba kerül. Ebből a mennyiségből iparilag is elkezdheted akár a házi kencegyártást, tehát nem kérdés, hogy gazdaságos-e. Én csak a természet patikájában bízok...
2014. febr. 22. 15:36

:)


Natúr, bio krémre van szükségem, stop.

Mi a túró az a shea vaj, stop.

Hidratáló, házilag pancsolt arckencére gondoltam, stop.

Pl. Manna termékek, stop.

Azok közül melyik a jó, stop.


Remélem, már érthető.

2014. febr. 22. 15:16
Nem tudtam dekódolni. :)
2014. febr. 22. 14:55

Na, szóval... az a helyzet, hogy nagy elhatározásra jutottam: veszek egy arckencét. :)


Eddig nem nagyon használtam ilyesmiket, de most, hogy öregszem, és a bőröm is egyre furább (néha zsiros, másszor száraz, piros kis kiütések jönnek ki rajta ismeretlen okból kifolyólag, ráncosodni kezd stb.), úgy döntöttem, hogy kellene valami szuper hidratáló krémecske, ami megtölti élettel a bőrömet. Valami natúr vagy bio izét szeretnék, de halvány lila dunsztom sincs arról, hogy melyiket éri meg megvenni, mert próbálkozásnak elég drága mulatság lenne, meg fogalmam sincs, melyik shea vaj, vagy mangó akármi, esetleg citrosos bigyó felelne meg a leginkább.


Nézegettem a Me.kán, vannak szimpik, de mivel nem vagyok magyarországi, többe kerülne a postaköltség, mint a kence, a Man.a is ok, az van más országokban is, viszont húzósabb az ára.


Ha Ma.na, akkor melyik arckencére voksoltok, amiből biztos nem lesz csalódás? Ha nem az, akkor mi legyen? Köszi. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook