Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyugdíjigénylés nyomtatványt kell az önkormányzatnál hitelesíteni? fórum

Nyugdíjigénylés nyomtatványt kell az önkormányzatnál hitelesíteni? (tudásbázis kérdés)

2014. febr. 21. 12:11
igen???kavalkád?? na mindegy akkor nem töltetem ki azt a részt.majd szólnak ha valami hiányos.
2014. febr. 21. 12:00
Nagy kavalkád lehet mostanába ott is , olvasom itt-ott , h nehézkesebb , mint 3 éve volt !
2014. febr. 21. 11:57
Előszedtem egy nyomtatványt , azt a részt ők töltötték ki a beérkezett igazolások alapján , le kellett fénymásolni a személyitől a lakcímkátyán keresztül , sok mindent , de sok papírt eredetit kértek , mikor először kértem szolgálatiidő megállapítást , akkor az eredeti munkakönyvet küldtem be , a frász környékezett visszakapom-e , de hálistennek nem tünt el semmi . Aztán , mikor beküldtem ? kértek pótlást , közbe igazolták , mi volt amit már megkaptak , mi az , amit még kérnek . De utána a felső sarokba írt ügyszám alapján 2hetente érdeklődtem / szépen , finoman , nehogy szegény zaklatásnak vegye , mert szerintem nem látnak ki ők se a sok összevisszaságból /
2014. febr. 21. 11:20
tudom h. kell fénymásolat róla
2014. febr. 21. 11:19
Mert van egy rész fent hogy hitelesítve a .... számú okmány alapján és a kitöltési útmutató végén irja hogy a hitelesítés illetékmentes.
2014. febr. 21. 11:17
Muszáj , h a kezedbe maradjon valami nyoma annak , amit feladsz . Mielőtt elküldöd csinálj a papírjaidról egy fénymásolatot is . Még nem kérted soha előzetes összeszámolását az éveidnek ?
2014. febr. 21. 11:14
Miért gondolod hitelesíttetni ?! Én 3 éve intéztem a nyd-azásomat , de mindent magam intéztem , a papírokat pedig ajánlott küldeményként adtam fel . Ma még talán az elsőségit is rárakatnám .
2014. febr. 21. 10:38

SZIASZOK

Az lenne a kérdésem hogy ha kitöltöm a K02-es nyomtatványt azt Önkormányzattal , Kormányhivatallal hitelesíteni kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook