Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki segiteni integrált teszt eredményeim értelmezésében? fórum

Tud valaki segiteni integrált teszt eredményeim értelmezésében? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 21. 14:09

Nem vagy még öreg!De ha gondolod,kérj beutalót genetikára!(Sote l.klinika)

Egyébként ahogy az én leletem nézem,a Tiéd a normál tartományban van.(mindkettő)

Nekem a Papp-A magas volt,ráadásul 38 éves voltam akkor,így egyértelmű volt a magzatvíz vizsgálat.De minden rendben volt,egészséges babát jeleztek-és az is lett!Érdekesség,hogy az a doki aki végül ideadta a jó eredményt-magzatvízvizsgálat után-elmondta,hogy nem kellett volna aggódni a magasabb Papp-A miatt,mert az nem baj,hanem a túl alacsony.Szóval érdemes egy igazán jó genetikust megkeresni,akár privátban is,mert pl.akihez először én kerültem az egy ősbunkó volt.(Más is így jellemezte!)

2014. febr. 21. 10:19
egyenlőre nem mondtak semmit a down kóra 1:150 hez a másikra pedig 1:16000 hez ultrahang szerint minden rendben van de mivel 30 éves vagyok a doki szerint ilyenkor már nagyon magas az esély arra hogy gond legyen azaz 150 terhességből 1.igen ez az első teszt volt mert mivel fizetősek ezek és azt mondta a doki hogy a második vérvétel nem kötelező csak aki akarja
4. luuna0515 (válaszként erre: 2. - Kankalin84)
2014. febr. 21. 09:10
Elvileg ha rákeresel a neten van egy elemzés amit, ha jól emlékszem a dr.Timmermann vagy a dr. Czeizel Endre csinált. Mit mondtak, ezzel mekkora az esélyed a Down és Edwards szindrómára?
2014. febr. 21. 08:32

mi lett a végeredmény??

ez csak egy egy adat, az integrált teszt két vérvételből áll, a másodikat a 15-16. héten veszik le.

És ott 1: bla bla hoz adja meg a down kórt valamint az edwarts kórt is.


ez inkább kombinált teszt volt, nem?

2014. febr. 21. 07:24
PAPP-A:1809miu/L 0,95MoM Szabad béta hcg 6800Ng/ml 1,86MoM NT:2,3mm 1,98MoM .ezek voltak az eredményei a 11+3 napos vérvételnek és 30 éves vagyok.
2014. febr. 21. 07:21
Tud valaki segiteni integrált teszt eredményeim

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook