Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jelentkezhet még? fórum

Jelentkezhet még? (beszélgetős fórum)


2014. márc. 2. 11:35
Ki tudja?
25. c114183a1c (válaszként erre: 24. - Hella6)
2014. febr. 21. 16:31
Ne aggód túl és ha valamit nem értesz, kérdezz Tőle! Mert lehet, hogy csak egy tök banális dolog van mögötte, mi pedig nők amúgy is hajlamosabbak vagyunk túlkombinálni az egészet. :)
24. Hella6 (válaszként erre: 18. - C114183a1c)
2014. febr. 21. 16:14

Személyesen rákérdeztem 1 hete , sőt nagyon rá sem kellett mert azt mondta hogy ő hajlik az újrakezdés felé. Tegnap kiderült nem tudott most hazajönni hétvégére és elképzelhető hogy jövőhéten sem. Nekem most ott volt a gondom hogy miért nem keres többet.


Nekünk is ez a tiszta lappal kezdés lenne a megoldás csak oda nekünk is el kell jutni mint az előttem szólónak akik már most 9 éve együtt vannak :3 Gratula!! (remélem nekem is így jön össze)

23. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 22. - C114183a1c)
2014. febr. 20. 19:47
:))
22. c114183a1c (válaszként erre: 21. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 20. 19:44

Na, látod! :)


Kedves Mindenki!

Rendelést a mostani és az azt követő hétvégén nem fogok tartani egyéb elfoglaltságaim miatt! :D Ezért vagy megvártok ügyeitek megoldásával és kicsit csúszik a dolog, vagy újabb "megoldó" után néztek! :D

(Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni! :D)

2014. febr. 20. 19:41
Hezitáltam,de mivel másfél éve egyikőjüknek sem lett testi kapcsolata, ez igen komoly, azért döntöttem én is így.
20. c114183a1c (válaszként erre: 19. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 20. 19:33

Szerintem egy ilyen pár esetében nem lerohanás. Nem jobb tisztázni a dolgokat, mint hosszú időn keresztül találgatni, esetleg feleslegesen reménykedni?

Én a mai eszemmel már nem várnék egy pillanatot sem, mert nincs értelme.

19. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 18. - C114183a1c)
2014. febr. 20. 16:49

Ez se rossz, de nem tűnik lerohanásnak? Habár , lehet a fiú is vár?

Na, hívja!! :))

18. c114183a1c (válaszként erre: 1. - Hella6)
2014. febr. 20. 16:27

Na jó! Akkor én most felteszem a pléhpofát és a nagy kérdést! Nem egyszerűbb lenne, ha felhívnád és elmondanád Neki, mit érzel? (Pl. most azt, hogy nem tudod, mi van!) Erre nyilván felelne valamit, ami számodra sokkal megnyugtatóbb lenne, mint hogy mi most és itt találgatunk. Ugyan jelentkezhet még?

El kell döntened, hogy:

1. Valóban akarod Őt? Mert akkor semmi szükség a fórumra! Felhívod, megbeszéled, ha Ő is szeretné, akkor belevágtok, ha pedig nem, akkor éppen itt az ideje, hogy továbblépj!

2. Csak fórumtémát akarsz adni, mert úgy érzed, hogy nincs elég és Te jó lelkűen hozzásegítesz ahhoz, hogy tudjunk miről beszélgetni.

Dönts és aszerint cselekedj! :)


Én nagyon szorítok, hogy az elsőt válaszd és pár óra múlva azzal a hírrel gyere vissza, hogy: Képzeljétek, döntöttünk és újra megpróbáljuk! :)

17. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 16. - Nyuff)
2014. febr. 20. 16:01

De örülök az így végződő történeteknek!! :))


Minden szépet, jót!

16. Nyuff
2014. febr. 20. 14:18
Mi 5 év után szakítottunk, két évig voltunk külön, úgy, hogy mindketten "evezgettünk más vizekre". DE mindvégig tartottuk a kapcsolatot, és mindvégig nem bírtunk egymás nélkül élni. Igazából, hol megöltük egymást, hol húztuk a másikat. Nálunk is visszatérő kérdés volt, hogy nem ment, miért menne most?! Egy évig csak ezen voltunk, aztán győztünk. Tiszta lapot kezdtünk, egyikünket se érdekli mit csinált amíg nem voltunk együtt. Két éve béke és nyugalom, márciusban már 9 éve együtt leszünk ( úgy hogy tini szerelem) együtt lakunk, eljegyzést és minden társát tervezzük! :) Ezt azért írom le, mert ha valaki akkor mi kinyírtuk egymást, mert nem kellesz, de azért ne menj már el szituval! :) Volt, hogy egy hónapig pukkancskodtunk,de a véleményem az, ha két ember igazán szereti egymást, megtalálja a módját, hogy együtt legyen! :) Sok sikert nektek! :)
15. Hella6 (válaszként erre: 13. - Magykrisz)
2014. febr. 20. 13:40
Ebben igazad van ezért is félünk hogy talán nem jó ötlet, de valahol meg nagyon szeretnénk, egy - két fennálló probléma már kiesett meg mi magunk is változtunk. Dilemma , dilemma hátán
14. 82d45dcd14 (válaszként erre: 12. - Hella6)
2014. febr. 20. 13:34

Akkor?Most honnan tudjam?

1-2-3nap nem a világ vége..Várjál csak türelmesen...

13. magykrisz (válaszként erre: 12. - Hella6)
2014. febr. 20. 13:33
Figyelj ha azok a dolgok (vagy hibák) ugyanúgy fennállnak, ami miatt szakítottatok, akkor szerintem nem túl jó ötlet újrakezdeni. Lehet, hogy ő is azért nem hív, mert elgondolkodott esetleg ezen, vagy lehet más oka is. De úgy gondolom, hogy ha igazán akarná, hogy újra együtt legyetek, akkor bármi áron keresné az alkalmat, és a legkevesebb, hogy felhívna.
12. Hella6
2014. febr. 20. 13:26

Most az lényegtelen miért nem vagyunk együtt vagy vagyunk :D Mert ez csak porszeme az egésznek amit leírtam, itt a fő kérdés azon volt hogy ha 1 pasi nem hív vagy nem keres 1-2-3 napig akkor fog-e, vagy sem, csak ő számomra nem akármilyen pali ezért írtam le mindezt.


Ami a nyűglődést illeti akkor is nyűglődtünk még simán csak exek voltunk és jóvan :D Még keressük a megoldást hogy mit lehetne a helyzetünkkel kezdeni. Ez mindenkinél más úgy gondolom . A szerelem mértéke is vagy hogy mennyit tesz érte. Valaki speciel kinyírja a másikat mert olyan szerelmes :D

11. 82d45dcd14 (válaszként erre: 10. - Bnoi7525)
2014. febr. 20. 12:12
Ez már most is nyűglődés.Ha olyan hatalmas érzelmek lógnának a levegőben,nem ez lenne.
10. bnoi7525 (válaszként erre: 5. - Hella6)
2014. febr. 20. 11:30
Ha feltek egymastol, es nem vagytok abban biztosak, hogy a kapcsolatotok mukodni fog, akkor ugy csak nyuglodes lesz.
9. kriszta773 (válaszként erre: 5. - Hella6)
2014. febr. 20. 11:29
hát az majd úgyis kiderül, ő mennyire gondolta komolyan ezt az újrakezdést. ha majd jelentkezik, megtudhatod, hogy akarja-e vagy sem. te akarnád? :)
8. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 5. - Hella6)
2014. febr. 20. 11:24
De úgy hogyan akarjátok kijavítani a hibákat, ha nem is vagytok együtt? Én ezt nem értem.
7. Hella6 (válaszként erre: 6. - 82d45dcd14)
2014. febr. 20. 11:19
Azért fogalmaztam úgy hogy "nm ngyon" , mert kb olyanokban merült ez ki hogy küldtünk egymásnak hülyeségeket vagy pár szót váltottunk, mint egy távoli ismerős, de találkozni nem találkoztunk meg mélyebb beszélgetések nm voltak. Nem tudtunk meg semmi érdemlegeset a másikról
2014. febr. 20. 11:17
2013 05. 12.-én még azt írtad,hogy a mai napig beszélgettek
5. Hella6 (válaszként erre: 3. - Kriszta773)
2014. febr. 20. 11:17

Hogy nem sikerül kijavítani/kizárni a régi hibákat. Pedig szeretnénk csak szerintem egymástól félünk ilyen értelemben.


Ez a ha szeretjük egymást együtt vagyunk nem tűnik olyan egyszerűnek :d Sok külső gonddal kellett már az elején birkóznunk és végül elszakadtak a cérnák de nem szerettünk ki egymásból csak a hiszti, nyavalygás ördögi köréből nem jöttünk ki. Ez vezetett a szakításhoz. De mivel szeretjük egymást ez visszavezetne minket csak próbálunk reálisan belelátni

4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Hella6)
2014. febr. 20. 11:14
Feltek? Mitol feltek? A puding probaja az eves, en nem totyorognek ennyit :)
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2014. febr. 20. 11:13
és mitől féltek mindketten?
2014. febr. 20. 11:11

Ha mindketten igazán akarnátok egymást, akkor együtt lennétek. Pont.


A többi csak nyűglődés...

2014. febr. 20. 11:10

Múlthéten a volt barátom találkozni hívott ami nagyon jól sikerült. (rövid keretsztori: már máshol lakunk, ő ritkán jön haza a szülővárosába, a szakításunk oka lényegében ez volt meg pár apróság de ebbe ne menjünk bele. 1.5 éve hogy nem tudunk egyáson túl lépni pedig nem is találkoztunk , a kapcsolatot se nagyon tartottuk.) Kiderült minkdettőnk próbálkozott mással de a szex részig egyikőnk sem jutott el senkivel. Bátortalanul , de kiderült hogy jó volna még együtt de féljük ezt meglépni . Nem történt semmi olyan ezen a találkozón csak hosszú beszélgetés volt hogy hol is rontottuk el a dolgokat. Ő elmondása szerint hajlana is a dolog felé és én is csak félünk. Azt mondta hogy szeretne többet találkozni , még vasárnap fel is hívott én őt hétfőn. Azóta semmi. Se egy értelmesebb üzenet se hívás. Szerintetek meggondolta magát vagy csak belemagyarázom és majd hív? Valakinek hasonló tapasztalat? Tegyük félre most az "exekkel nem jövünk össze" témát mert ez én is osztom de itt most ez nem használt.


(elnézést ha valaki bugyutának találja ezt a problémát, normális esetben én is :D de persze más ha az emberrel meg is történik ilyesmi) Előre is köszi a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook