Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » HSG 2 év meddőség után fórum

HSG 2 év meddőség után (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. mokus84 (válaszként erre: 60. - Nikkencs29)
2014. ápr. 12. 07:36

Szia!

Eltelt egy hónap. Kihagytad végül a HSG-t, vagy most megcsinálták? :)

Voltál természetgyógyásznál?

61. mokus84 (válaszként erre: 60. - Nikkencs29)
2014. márc. 14. 06:24

Én is gyorsan túl tudok lépni, hálistennek! :)

Most nem is baj, hogy pihi van, mert már nagyon megcsömörtem az egész témától.

Nektek sok sikert kívánok a természetgyógyásznál! :)

Egyébként 3 a szerencseszámom ;)

60. nikkencs29 (válaszként erre: 59. - Mokus84)
2014. márc. 13. 18:23
Szerencsére viszonylag hamar túl szoktam magam tenni a rossz dolgokon :) Viszont az én és a párom véleménye is jelenleg az, hogy lehet hagyni kéne kicsit az orvostudományt (főleg hogy a másfél év alatt még mindig nem jutottunk előre, és egyetlen normális orvost sem sikerült még találnom). Jövő héten pénteken megyek egy nagyon jó hírű természetgyógyászhoz, és bár szkeptikus vagyok egy pöttyet, mit veszíthetek alapon megpróbálom (3 hónapon belül ígér állítólag babát, és annak az ismerősömnek, aki ajánlotta, 3 barátnője is 'nála' lett terhes 3 hónap alatt) :)
59. mokus84 (válaszként erre: 58. - Nikkencs29)
2014. márc. 13. 18:14

Köszönöm, hogy írtál! :)

Úristen, de jó, hogy nem voltam :S Szegényke...

Biztos felrobbantam volna, ha fél napot várni kell, és utána közlik, hogy menjek szépen haza "tisztulni".

Nálunk most kis szünet lesz babatémában, legalábbis nem fogunk rá gyúrni így, hogy megyünk külföldre. Legalább fél évig kéne dolgoznom, hogy kapjak a baba után támogatást.

Remélem, jövő hónapban meg tudják Neked csinálni a HSG-t, és hamarosan baba lesz belőle :)

Maradok itt a fórumon, írj, ha van valami! :)

És nyugi! Nekem is szokott peches napom lenni, nem is kevés! :D

58. nikkencs29 (válaszként erre: 57. - Mokus84)
2014. márc. 13. 17:59
Szia! Hát, látszik, hogy 13-a van, nem úgy alakult, ahogy gondoltam... Szóval reggel 7-re odabuszoztam Debrecenből, a szülészeten felvették az adatokat, majd csináltak egy hüvelytisztasági vizsgálatot meg ultrahangot, hasit és hüvelyit is. Összesen ketten vártunk HSG-re, a kenet eredménye fél 11-re lett meg.. az ápolónők azt mondták, hogy I-es és II-es tisztasági foknál csinálják meg a HSG-t, viszont a doktor úr azt mondta, hogy csak I-esnél. és hát persze hogy II-es lett mindkettőnknek. úgyhogy kaptunk betadine kúpot, azt kell két hétig használni, és a következő menstruáció után visszamenni. Eléggé elkeseredtem, nem tudom, hogy visszamegyek-e egyáltalán. Nekem mindig is II-es volt ez az érték, és úgy tudom, hogy általában ez a normális a szexuális életet élő nőknél, az I-es szinte idilli állapot :) úgyhogy bánt, hogy nem csinálta meg. Ráadásul az ultrahangnál szinte nekem esett, hogy látott-e már orvos korábban, volt-e a páromnak spermavizsgálata, meg hogy van-e egyáltalán peteérésem. ma a 8. napomon vagyok és azt mondta hogy nem lát egy darab akkora petét sem, amekkorának ezen a napon lennie kéne. :( már csak itthon jutott eszembe, hogy nekem a 17. vagy 18. napon szokott lenni peteérésem, szóval remélem, hogy még fog bőven nőni. még annyit mondott amúgy, hogy hátrahajló a méhem, de teljesen, és hogy emiatt nagyon vigyázni kell a HSG-vel, át ne szakítsák. Úgyhogy lehet inkább egy jelnek veszem, hogy nem csinálta meg, így legalább nem rontották el. :)
57. mokus84 (válaszként erre: 55. - Nikkencs29)
2014. márc. 13. 17:21
Szia! Na mi volt? Kíváncsi vagyok :)
56. mokus84 (válaszként erre: 55. - Nikkencs29)
2014. márc. 12. 18:35
Igen :)
55. nikkencs29 (válaszként erre: 54. - Mokus84)
2014. márc. 12. 17:35
Köszi előre is :) és még külföld előtt meg akarod csináltatni a HSG-t?
54. mokus84 (válaszként erre: 53. - Nikkencs29)
2014. márc. 12. 13:20

Megyünk külföldre 1-2 hónap múlva, szóval nem biztos, hogy találok addig munkát.

Természetesen megy a drukk, és szorítok, hogy minden rendben legyen! :)

53. nikkencs29 (válaszként erre: 52. - Mokus84)
2014. márc. 12. 10:20
Sajnálom, legközelebb biztos sikerül! Kérek drukkot holnapra és pénteken jövök a beszámolóval! :)
2014. márc. 11. 18:59
Most értem haza, egész nap nem voltam netközelben, és sajnos nem én kaptam az állást.
51. nikkencs29 (válaszként erre: 50. - Mokus84)
2014. márc. 11. 15:34
na, van valami újság az állásról? :)
50. mokus84 (válaszként erre: 49. - Gymnocalicium)
2014. márc. 8. 08:51

Aranyos vagy, hogy érdeklődsz! :)

Hétfőn kiderül, akkor értesítenek ki mindenkit :)

Én úgy érzem, hogy jól sikerült. Kicsit izgultam, de magam adtam, így nem volt olyan feszült és komoly a hangulat :)

2014. márc. 7. 22:02
mokus84! Hogy sikerült az interjú?
48. mokus84 (válaszként erre: 47. - Nikkencs29)
2014. márc. 6. 10:50

:D

Hajrá-hajrá! :)

47. nikkencs29 (válaszként erre: 46. - Mokus84)
2014. márc. 6. 10:06
Na akkor viszont én küldöm hamarabb a beszámolót, mert jövő hét csütörtökön megyek. :)
46. mokus84 (válaszként erre: 45. - Gymnocalicium)
2014. márc. 6. 06:45

Szia! Persze, hogy csatlakozhatsz :)

Az van, Lányok, hogy a vizsgálatra még várnom kell. Ugye péntekre kaptam időpontot. Egy hete bezártuk a boltot, és tegnap kaptam egy e-mailt, hogy péntek reggel 9-re várnak állásinterjúra. Ez egy közalkalmazotti jogviszony lenne, amire csoda, hogy egyáltalán behívtak. Szóval most ez az első, különben ha nem sikerül 2-3 hónap alatt elhelyezkednem, akkor a babaprojekt szünetel, és irány külföld. Jó nagy kavarodás van most nálunk :)

2014. márc. 5. 20:12

Sziasztok! Csatlakozhatok? Nekünk is az átjárhatóság lesz a következő állomás május-június körül, ha addig nem lesz spontán. Nem szeretnék addig eljutni, kicsit félek tőle.

mokus84! Szorítok neked, hogy minden rendben menjen!

44. nikkencs29 (válaszként erre: 43. - Mokus84)
2014. márc. 4. 09:40
Úgy lesz, ne izgulj! :)
2014. márc. 4. 08:50

Természetesen a beszámoló sem fog elmaradni :)

Van egy olyan érzésem, hogy pikk-pakk túl leszek rajta, és nem fog fájni :)

2014. márc. 4. 08:49

Felhívtam a kórházat, és mondtam, hogy HSG-re szeretnék menni. Kérdezték, hogy mikor jött meg, mondtam, hogy szombaton. Azt mondták, ha teljesen elmúlik, akkor mehetek (barnázással még nem), így egyeztünk meg a péntekben. Szóval ők igazodtak hozzám, nagyon készségesek voltak.

A saját dokimmal nem beszéltem, mert nem könnyű időpontot kapni a meddőségi rendelésre, és pont olyan napra jött ki, hogy más rendelt (egy doktornő).

41. Babuci14 (válaszként erre: 39. - Mokus84)
2014. márc. 3. 13:02
Szorítok! Akkor a saját dokiddal nem is beszéltél erről?
40. nikkencs29 (válaszként erre: 39. - Mokus84)
2014. márc. 3. 12:19
Nagyon szorítok és majd várom a beszámolódat! A kórház mondta meg az időpontot, vagy te kérted, hogy mikor szeretnél menni?
2014. márc. 3. 10:53
Felhívtam az újfalusi kórházat, péntek reggel kell mennem a vizsgálatra. Szorítsatok! :)
38. mokus84 (válaszként erre: 37. - Nikkencs29)
2014. márc. 3. 09:49

Szia!:)

Semmi baj, igazából nem bánom, és nem is hittem benne, hogy most sikerülni fog. A rengeteg felfázás, kismedence gyulladás stb., amin tizenéves koromtól kezdve átestem, intő jel volt, hogy valami nincs rendben odabent. Szerintem ha nem is vagyok elzáródva, letapadás vagy hegesedés biztos van.

Kicsit morbidnak hangozhat, de örülök, hogy itt vagy pl. Te is, akivel egy cipőben járunk, és legalább adhatunk egymásnak egy kis bátorítást :)

37. nikkencs29 (válaszként erre: 36. - Mokus84)
2014. márc. 2. 19:22
Szia, sajnálom, hogy megjött... én 1-2 nap múlva várom, és ha megjön, utána nekem is most fogják Berettyóújfaluban csinálni a HSG-t. Fel a fejjel, lehet már csak ennyi hiányzok neked a sikerhez!
2014. márc. 1. 09:02
Megjött... Jövő héten kérek előjegyzést HSG-re.
35. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 30. - Mokus84)
2014. febr. 21. 17:11

Képzeld ügye nálunk is úgy volt, hogy pozi lett a teszt és másnap délelőtt hívtam a dokit. De ő meg szabin volt és csak heti egyszer rendel. De mondta, hogy menjek ebbe és ebbe a gyógyszertárba és fognak adni, aztán viszem a receptet. Meg én neten is vettem jó pár dobozzal.


Hycosynak is tényleg az az előnye, hogy nincs sugárzás. Attól még, hogy a másikat altatásban csinálják, attól még lehet az is kontraszanyagos, röntgenes. Kérdezz rá.

34. Babuci14 (válaszként erre: 33. - Mokus84)
2014. febr. 21. 12:19
Köszönöm! :) És ment az üzi!
33. mokus84 (válaszként erre: 32. - Babuci14)
2014. febr. 21. 11:18

Húúúú, az igen!!!! :D

Gratulálok! Köszi az infót, rákérdezek akkor én is nála, ha aktuális lesz :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook