Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a párom fórum

Megcsalt a párom (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. Noarashi (válaszként erre: 63. - C114183a1c)
2014. febr. 24. 13:02
:)
63. c114183a1c (válaszként erre: 60. - Noarashi)
2014. febr. 24. 11:46
A 69-es póz nem a csókról szól. :D
62. kriszta773 (válaszként erre: 61. - Noarashi)
2014. febr. 24. 11:40
semmiképpen nem egy könnyű helyzet :( valószínűleg ha az ember szereti a másikat, összeköti őket a közös élet, közös javak, pláne egy gyerek, szeretne megbocsátani és szeretné, ha minden úgy lehetne, mint korábban, de azért a bántás, sértettség benne marad, és főleg elvész a bizalom, hogy amit korábban hittél, gondoltál, az nem úgy volt, és vajon mi lesz
2014. febr. 24. 11:14

De most itt van már egy gyerek is...szóval nem egyszerű a helyzet.

Plusz akivel megcsalta az a munkatárs...minden nap találkoznak.

Fene megette az ilyet.

60. Noarashi (válaszként erre: 58. - C114183a1c)
2014. febr. 24. 11:10

Persze hogy mindegy, milyen pózban...:)


Én csak azt mondtam, hogy akár reális az, hogy megcsalás után, ha újra együtt akar lenni a megcsalt a csalfával, akkor óhatatlanul beugrik neki az hogy a másikat is csókolta stb..

59. kriszta773 (válaszként erre: 55. - Noarashi)
2014. febr. 24. 10:43
a megcsalásban nem a szex puszta ténye szokott fájdalmat vagy akár undort kelteni, mert ezzel az erővel az ember már a kapcsolat elejétől undorodhatna a párjától, ha nem szűzen jöttek össze :) sokkal inkább az, hogy a párjának ennyire nem jelentett semmit, hogy egyik ágyból ki, a másikba be, hogy meg sem szólalt neki a vészcsengő, hogy talán ezt nem kéne, és ezzel megbántja, elárulja a másikat, és persze az a kétely, hogy miben volt jobb, több a másik, hogy erre volt szüksége. mert naponta vonzódhatunk, megkívánhatunk bárki mást a párunkon kívül is, attól még jobb esetben nem ugrálunk rá mindenkire :)
58. c114183a1c (válaszként erre: 55. - Noarashi)
2014. febr. 24. 10:32

Na jó... :D Ezt inkább nem kommentálnám! :)


De mégis. Nem mindegy, milyen pózban csalnak meg? Honnan tudod, hogy milyen pózban csinálták? Ne haragudj, de ez az írás nonszensz.

Most annyival lettünk gazdagabbak, hogy megtudjuk, jstefan hogy szereti csinálni. De kit érdekel?

57. Noarashi (válaszként erre: 56. - Kriszta773)
2014. febr. 24. 10:28
Nos abban maximálisan egyetértek, hogy kényszerből nem szabad együtt maradni.
56. kriszta773 (válaszként erre: 53. - Noarashi)
2014. febr. 24. 10:22

de az nincs senkinek sem előírva, hogy hosszú házasságban kéne élnie, és hogy a hosszú házasság az mindenképpen jó :)

én úgy gondolom, inkább több házasság, kapcsolat, több boldogsággal, jóval és akár fájdalommal, ha a szakítással ez jár, mint egy hosszú házasságban leélni egy egész életet, amiben már csalódtál, benyeltél mindenfélét, és idővel már csak elvagy megszokásból, és mert legyen melletted valaki. nagy különbség van aközött, hogy egy hosszú házasságban idővel már nem lángolsz, és sok minden kapcsol össze a szeretet, szerelem mellett, vagy kényszerből, kényelemből eltűrsz dolgokat, amik bántanak

55. Noarashi (válaszként erre: 54. - C114183a1c)
2014. febr. 24. 10:17

"A megcsalást igazán soha senki nem bocsátja meg, mindig a 69-es póz által okozott "beszennyezésre" gondol akit megcsaltak, ezért csókolózás közben örökké eszébe jut a megcsalás íze ,és folyamata. "


Végülis akár ez is eszébe juthat a megcsaltnak...

54. c114183a1c (válaszként erre: 52. - Noarashi)
2014. febr. 24. 10:14

Nézd, ebben tökéletesen igazad van. Abban én is egyetértek Jstefannal, hogy: "A megcsalást igazán soha senki nem bocsátja meg". Illetve mégsem, mert vannak olyan nők, akik igenis megbocsájtják. Én személy szerint, ha bármelyik páromról kiderült volna, hogy megcsal, biztos, hogy búcsút intettem volna az illetőnek. De bennem fel sem merült soha ilyen.


Én igazából a többivel, a körítésével nem értettem egyet és nagyon lehangoló, hogy ezeket a bődületes hülyeségeket egy 35 éves férfi írja, aki állítása szerint mérnök. (Nyehehe!)


Nagyon lúzer lehet ha úgy csalt meg hogy ez kiderült! Lehet hogy nem is igaz, csak taktikai pletyka az egész. A megcsalást igazán soha senki nem bocsátja meg, mindig a 69-es póz által okozott "beszennyezésre" gondol akit megcsaltak, ezért csókolózás közben örökké eszébe jut a megcsalás íze ,és folyamata.


Szerinted ezt egy egészséges ember írta?

2014. febr. 24. 09:54
De jobban belegondolva, nem tudnám mit tennék a fórumindító helyében...Lehet tényleg csak az a hosszú házasság titka, hogy az a bizonyos szoknya sok mindent eltakar. Lehangoló...
2014. febr. 24. 09:44

Lehet én nem vagyok akkor hagyományos nő...de jstefannal abban egyetértek, hogy ha megtudom, hogy megcsal a párom, onnantól egy csókot sem bírnék elfogadni tőle. Persze előttem is voltak női...de úgy gondolom, ha mi együtt, akkor csak egymással. Ha mással is képes volt szexelni, akkor mehet ahova akar. És azért mondom ezt, mert én úgy érzem, hogy maximálisan benne vagyok ebben a kapcsolatban, szeretet, szex minden megvan. Szóval ha ezek után képes máshol is örömöt keresni, akkor lapátdíj.

Persze nekem nincs gyerekem, lehet hogy nem ugrálnék, ha anyagilag függenék a páromtól. Szóval én most csak úgy nyilatkozok, hogy per pillanat mit tennék.

Ismerem magam, nem tudnék megbocsátani. Legalábbis sokáig kellene a kanosszajárás, hogy egyáltalán elgondolkodjak ilyen esetben a megbocsátáson.

51. jstefan (válaszként erre: 49. - Vacsa)
2014. febr. 23. 20:50
Harmincöt.
50. c114183a1c (válaszként erre: 48. - Jstefan)
2014. febr. 23. 20:49
Most ne kezdj hozzá picsogni kérlek, csak mert virtuális pzs-t tudok felajánlani! :((( Nem olvaslak, csak ha szólnak hozzám, akkor válaszolok. Továbbá amennyiben valaki egy eget verő nagy baromságot ír, és olvasom, arra reagálok. Ez pedig valljuk be, abba a kategóriába tartozik: "A megcsalást igazán soha senki nem bocsátja meg, mindig a 69-es póz által okozott "beszennyezésre" gondol akit megcsaltak, ezért csókolózás közben örökké eszébe jut a megcsalás íze ,és folyamata." Pfff... Ezt még kitalálni sem lehetett könnyű! :D
49. vacsa (válaszként erre: 43. - Jstefan)
2014. febr. 23. 20:44
Megkérdezhetem hány éves vagy?
48. jstefan (válaszként erre: 47. - C114183a1c)
2014. febr. 23. 20:37
Örülök neked!!! Annak különösen hogy a követőm vagy,és olvasod a hozzászólásaimat! Csak így tovább!!! Imádlak!!!
47. c114183a1c (válaszként erre: 38. - Jstefan)
2014. febr. 23. 20:32

Soha nem csaltak még meg, vagy csak nem tudtam róla. Mindig igyekeztem mindent otthon megadni a Páromnak és Ők is nekem. Ha mindezek ellenére Ők elmentek máshová, akkor le a kalappal előttük. Nyilván ezt most hiába írom, mindez a számodra ismeretlen. :) A másik dolog, hogy soha életemben nem voltam féltékeny, sajnos ez az érzés hiányzik belőlem.


Mérnök... Hehe! Megnevettettél! :D Ugye nem akarsz ilyent bemesélni nekünk? :) Csak elég elolvasni a hsz-eidet és mindjárt kiderül mindenki számára, hogy jó eséllyel max. egy középiskolát végeztél el.


Dührohamaim sohasem voltak. A hátamon fát lehetne vágni kedves. :D


Én is csak leírtam a véleményemet, nem sértő szándékkal! Az, hogy így sikerült... Bocsásd meg kérlek, de őszinte ember vagyok. :)Pont ezért is írtam egy másik topicban, hogy érdemes lenne egy pszichológust felkeresned. :)

46. 82d45dcd14 (válaszként erre: 45. - Da54621ded)
2014. febr. 23. 12:22

"Ez hozzá tartozik egy párkapcsolathoz"

Mi vaaaan?Mi tartozik,és hová?



Felvilásítanálak,nem,ez nem tartozik egy normális párkapcsolathoz!

45. da54621ded (válaszként erre: 1. - Dorcsika1985)
2014. febr. 21. 22:53

Nagyon nehéz feldolgozni, és dönteni, de nagyon gyakran előfordul.

Ez hozzá tartozik egy párkapcsolathoz.

Tudom, hogy ez nem vigasztal, de ez létezik az életünkben és valahogy kezelnünk kell.

44. gribedli*** (válaszként erre: 43. - Jstefan)
2014. febr. 21. 22:50
Elhiszem, hogy ilyen vagy, nyilvan azert mert meg soha nem volt igazan jo nod, marmint olyan, akitol egyszeruen leesik az allad es kesz. Esetleg az olyanok szoba sem allnak veled. Konnyu mondani, hogy gatlastalan es megcsalo vagy, ha csak csupa olyan csajba utkoztel, akik szamodra nem utik meg a mercet es nem tudsz belejuk szeretni. Ha egyszer lesz egy neked valo, teged is erint majd lelkileg. Nem az fog fajni, hogy ki dugta meg a baratnodet, hanem az, hogy hazudott vagy valami mas, erzelmekkel kapcsolatos dolog.
2014. febr. 21. 21:54
Megcsaló,könnyen ismerkedő gátlástalan típus vagyok!!! Más pasiktól,és nőktől hallottam hogy mennyire kiakadtak attól hogy megcsalták őket, szinte beszennyezésként sokkosan élték meg.Én már buktam le megcsalás ügyben, azonnali szakítás lett a következmény de szerencsére ott volt az új nő,nem érintett lelkileg a változás.Azt hittem hogy csak én vagyok érzéketlen,de szerencsére másoknak sem nagy dolog az alkalom kihasználása.Ezért igaz a nagy mondás "szerelmeskedj ne háborúzz"!
42. gribedli*** (válaszként erre: 40. - Kriszta773)
2014. febr. 21. 21:21
Ja, a hazugsag is idegesito, mert lehet, hogy a nagyon car igazsag turhetobb (olykor)
41. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Jstefan)
2014. febr. 21. 21:19

Ez inkabb a ferfiak reszerol van, ugy ertem, persze, mindenki undoritonak tartja magat a megcsalast, de ilyen visszatero kep inkabb a ferfiaknal van, hogy "azt a masikat is lesz*pta"...


A nokben a visszatero kep az olyanok, hogy: ki tudja, azt a masikat hogy becezte, ahogy engem nem, vagy mas ilyenek, szexhez is kapcsolodo dolgok, de azon kivuliek is.


En pl asszem, hogy kinyomnam a szemet a ferjemnek, ha mondjuk megtudnam, hogy van egy szeretoje es vett neki valami ekszert, amit nalam dragallt volna, vagy mas anyagi dolgok, es meg olyanokra lennek bazira ideges, ha valamin velem vitazik de a masiknak szabad.


Szoval erted, mindket oldalrol igaz, hogy amikor megcsalas van, a masik partner valamibol tobbet kap, amit az otthoni nem. Sok ferjnek marhara nem tetszene, ha megtudna, hogy az asszony a szeretovel marha sokszor (elvezettel) anal szexelt, mig a ferjtol meg megtagadta. Mert ha mar a rideg igazsagnal tartunk, ezek is rideg igazsagok: az otthon fapuni nok a szeretokkel atmennek bevadult tigrisnosteny szerepbe. Az otthon fatoku pasik a szeretojukkel hirtelen Rocco Siffreddik lesznek:)))

40. kriszta773 (válaszként erre: 38. - Jstefan)
2014. febr. 21. 21:13
szerintem egyáltalán nem ismered a nőket. lehet, hogy ha téged megcsalnak, arra gondolsz, a nő előtted más fütyijét kapta be, egy nőnek pedig az az első gondolata, hogy miért kellett más nő neki, nem szeret már, vagy a másikat szereti, mennyit hazudott, mennyit hazudhatott, miért nem lehetett megmondani, ha más kellett neki.
39. Idhikai (válaszként erre: 38. - Jstefan)
2014. febr. 21. 20:56

Én nem ezt éreztem... egyáltalán... kijózanított, amikor megtudtam, és felé már sebezhetetlen lettem. Nem zavart szex közben sem, nem gondolkodtam azon, hogy más is volt... sőőt még jó is volt, pedig csak test feszült testnek...

Aztán persze vége lett, mert alap, hogy felnézhessek a férfira, becstelen emberre meg nem lehet.

38. jstefan (válaszként erre: 34. - C114183a1c)
2014. febr. 21. 19:58
Éritve vagy? Téged is csalnak ezért kaptál idegsokkot??? Végig olvastad amit írtam,és rájöttél hogy te is átélted a megcsalást még az ízét is érzed,érezni is fogod örökké! A rideg valóságot írtam,soha nem iszom,beteg sem vagyok,elismert mérnökként dolgozom! Csak egy véleményt írtam a megcsalásról ami senkit nem kötelez semmire,dűhrohamot sem kell kapni attól ha más a véleményem!!!
2014. febr. 21. 13:43
és kérlek ne gondolkodj el azon, hogy miben hibázhattál, aki igazán szeret a hiábáid ellenére sosem csalna meg :)
36. Picilanykamarnagylany:( (válaszként erre: 34. - C114183a1c)
2014. febr. 21. 13:42
miért beteg?:O teljesen igaza van szerintem :)
35. c114183a1c (válaszként erre: 1. - Dorcsika1985)
2014. febr. 21. 09:09

Én is csak azt tudom javasolni, hogy csupán a Gyerek miatt nem szabad a pároddal együtt maradni. Ez a Te életed és ha boldogtalan vagy, akkor a Gyerkőc is az lesz, mert érezni fogja a kis radarjával!

Tehát el kell döntened, hogy leszel boldog vagy kevésbé boldogtalan. Ha együtt maradsz vele vagy ha elhagyod.

Még egy jó tanács, amit a nők sokszor elkövetnek! Csakis akkor maradj vele, ha nem fogod felhánytorgatni ezt a félrelépését és ha valóban meg tudod neki bocsájtani. Különben meglenne először a kétheti, majd heti, utána a napi, azt követően pedig a napi többszöri veszekedés alapja. Azon pedig kérlek gondolkodj el, hogy miért tette, mi vezette egy másik nőhöz!

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook