Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forgalmas kifőzde, ahol sok a zöldséges kaja és nem a belvárosi fórum

Forgalmas kifőzde, ahol sok a zöldséges kaja és nem a belvárosi (beszélgetős fórum)


1 2
44. Bree25 (válaszként erre: 41. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 6. 14:56
És még valami okostojás, én azért néztem ide vissza, mert felhívták a figyelmemet, hogy már megint itt garázdálkodsz.
43. Bree25 (válaszként erre: 41. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 6. 14:51

Ez is csak azt bizonyítja, hogy szánalmas vagy, hiszen napokkal később visszajössz egy már alig élő fórumra, csak hogy rosszindulatóan oszd az észt.

Elírtam, nagy ügy, de az ahogy te hergeled saját magad SZÁNALOMRA MÉLTÓ. Menj néz meg pár vígjátékot, hátha jobb kedved lesz.

42. Gordonka (válaszként erre: 40. - Bree25)
2014. márc. 5. 09:00

Köszi :)

Aki akart, kedvesen és priviben segített, köszönet érte itt is :)

41. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 40. - Bree25)
2014. febr. 25. 11:49
Figyelj, : suttyó !
40. Bree25
2014. febr. 25. 10:57

Takarítós meg szomorkodó mekkora sutyó.

Gordonka csak gratulálni tudok, hogy higgadtan kezelte ezeket a rosszindulatú embereket.

2014. febr. 20. 13:05
Opps. Ezt priviben akartam.
38. Szuszmusz (válaszként erre: 37. - Gordonka)
2014. febr. 20. 13:04
Tudod, min röhögtem a legnagyobbat? a 35-ösön. A kicsi lányom kb. ugyanígy érvel, csak ő még hozzáteszi, hogy bibibi :) mentségére szolgáljon, hogy jövőre megy iskolába :)
37. Gordonka (válaszként erre: 36. - Szuszmusz)
2014. febr. 20. 12:40
Szia! Én inkább meglepődtem, de most már átfordult derűbe :) köszi a tippeket, mindjárt megnézem hova esnek, mert most jöttem ki, leszívott energiákkal, kajás vagyok és pont Zuglóban járok. Többit priviben.
2014. febr. 20. 12:30
Szia! Jókat derültem, mivé fajul egy ártatlanul feltett kérdés :) :) :) írok privit, én Kőbányán lakom és a környéken, meg Zuglóban a melóhelyem környékén is tudok pár helyet, de nem akarom hogy reklámnak minősüljön. Máshol sajna nem járok, biztos van aki segít majd.
35. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 32. - Gordonka)
2014. febr. 20. 12:10

Hagyj már békén az idétlenkedéseiddel!!!És az nem "röhögős "jel

Írhatsz bármit, VÉGE!!!!

34. szomorkodó (válaszként erre: 33. - Gordonka)
2014. febr. 20. 12:06
Előtte adj nekik nyugtatót, nehogy baj legyen.
2014. febr. 20. 12:05
Mindenesetre felkészítem a családot erre a témára, mert páran használjuk a regemet, nehogy meglepődjenek, hogy ilyen is van:) Mindenkinek jó étvágyat :)
32. Gordonka (válaszként erre: 31. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 20. 11:59

Köszönöm, már van férjem :) A súlyom 54 kg körüli. 17 éve foglalkozom kis módosításokkal a jelenlegi területemmel, tehát a siker kérdését inkább most hagyjuk.

Egyébként tényleg jól szórakozom, nem is gondoltam volna, hogy így szalad veletek az idő. Még kb. negyed óra és fogadnak, máskor olyan lassan telik minden perc, ha megcsúszik egy előző találkozó és várnom kell :)

31. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 25. - Gordonka)
2014. febr. 20. 11:55

Ja, hogy te nő vagy! Nekem az jött le, hogy egy tulsúlyos fiú.

Az üzleti tárgyalásokon is ilyen hangnemben beszélsz? Kutya sok siker vár még. És azonkívül szeretsz dicsekedni,pedig valld be: csak ismerkedni jöttél. Hát arra rájöttünk, a te embered nem én vagyok!

Csak vigyázz, ha idegen helyre mégy, nehogy én fogadjalak!!

2014. febr. 20. 11:54
Még egy apróság, soha nem állítottam emberekről hogy alantasak, pórnép stb, sőt ilyen szavakat nem is használtam, nem is fogok. Ha bármit is bármikor jellemeztem, az emberi viselkedés. Nem ugyanaz a kettő.
29. Gordonka (válaszként erre: 28. - Szomorkodó)
2014. febr. 20. 11:50

Fogalmad sincs, milyen problémáim vannak. Halvány fogalmad sincs. De legyen neked igazad, kívánom, hogy úgy legyen, ahogy leírtad.

Továbbra is szívesen veszem, ha kapok segítséget itt vagy priviben. Zöldséges kajákban gazdag, fincsin főző, forgalmas kifőzdéket keresek a 4,10, 14,15,16 kerületekben, köszönöm :)

28. szomorkodó (válaszként erre: 27. - Gordonka)
2014. febr. 20. 11:45
Pontosan. Jól teszed, hogy higgadt vagy. Valószínű, hogy semmi más problémád nincs még az életben, csak a kaja. Tenger sok elfoglaltságodon kívül persze. Továbbá osztani az észt, a nálad sokkal alantasabbnak gondolt népnek. Biztos rendkívül eredményes vagy mind az üzleti, mind a magánéletedben. Soha nagyobb problémád ne legyen, mint enni, és higgadtnak maradni. Persze csak 2 tárgyalás között.
27. Gordonka (válaszként erre: 26. - Szomorkodó)
2014. febr. 20. 11:42
Én a rendkívül hasznos tanácsaidhoz fűztem hozzá, miért nem megoldhatóak. Magamtól nem mentem volna bele a részletekbe. De szerintem ezt tudod te is. Nekem ez a beszélgetés valahol nagy segítség, gyakorolhatom a higgadtság megőrzését, ami fontos és nehezen felépíthető tulajdonság az üzleti és magánéletben egyaránt :)
2014. febr. 20. 11:38

Azt hiszem, most már mindenki tudja, hogy te egy éhes, és fontos üzletasszony vagy.

Mi pedig kisstílű, veszekedős, gonosz pórnép.

Nem tárgyalunk, csak osztjuk az észt, stílustalanul.

A példaképem lettél........

25. Gordonka (válaszként erre: 24. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 20. 11:35
Most épp egy nagy autóalkatrész-gyártó cég előterében üldögélek, mivel a megbeszélés kezdési időpontja csúszik. Örömmel veszem, hogy életben tartjátok ezt a topicot. Nem vagyok az öcséd. Azt mondják, Isten nem bottal ver. Igazuk van.
24. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 21. - Gordonka)
2014. febr. 20. 11:32
Öcsém, nem sok időd marad így a munkádra, ha állandóan csámcsogsz valamin. Vagy a kaján, vagy azon, hogy hol egyél. És nem izgat, hogy merre rohangálsz,főzöl-sütsz-e, egyáltalán!!
23. Gordonka (válaszként erre: 22. - Szomorkodó)
2014. febr. 20. 11:32
Igen, mivel a tárgyalások között van némi idő, amikor az ember ül a kocsiban, mert mondjuk előbb ért oda a partnerhez. Nem szeretnék azért feleslegesen autókázni, hogy sorok végét keressem, amikor itt is vannak segítő szándékú válaszolók. Úgy tudom, ez a weboldal biztosítja számomra, hogy feltegyek kérdéseket. Véleményem szerint, ha megnézünk más topicokat, bizony rengeteg olyat találunk, ahol obszcén, vagy senki érdekét nem szolgáló hülyeség a téma. Vagy olyan, amire már nyílt ezer másik topic. A stílusod az életed.
22. szomorkodó (válaszként erre: 21. - Gordonka)
2014. febr. 20. 11:27
Viszont rohadt sok időd van irkálni. Ha olyan sokat kóricálsz, akkor figyeld meg, hol áll a sor vége az utcán, ahol zabálnivalót árulnak. Azt jegyezd meg, akár írd is fel. Addig míg itt lejmolsz ötletekért, addig kész lenne a listád. Nem bántott téged senki, de szerintem most már majd fog.
21. Gordonka (válaszként erre: 19. - Szomorkodó)
2014. febr. 20. 11:25
Napi 14 órát vagyok úton a külvárosi pesti kerületekben. Szendvicset köszönöm nem kérek, főzni szoktam, de nem járkálhatok minden nap kihült kajákkal, inkább friss egészséges ételt ennék, természetesen, csak ha megengeded. A jó tanácsodat eltettem, ahova való.
20. Gordonka (válaszként erre: 18. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 20. 11:23
Folyamatosan korrigáltam a kérdésem, pont azért, mert érdekeltek a válaszok. Tőled csak kötekedés jött, illetve egy jót röhögök jel. A feltett kérdésre viszont nem írtál választ egyszer sem. Mifelénk nem így értelmezik a segítségnyújtást. Az érdemleges hozzászólásokat megköszöntem és továbbra is megköszönöm, ha kapok, priviben is jött, aminek nagyon örültem. Tudod, sokszor elgondolkozom, mi folyik a világban, ha pl. járkálok tudom is én a 15. kerületben egy kifőzdét keresve és megkérdezek egy EMBERT, tud-e segíteni, nem hiszem, hogy az lenne a válasz, kapjak be egy szendvicset, nehogy éhen haljak. Mert ezt személyesen nem engedik meg egymásnak ismeretlen emberek, legalábbis akikben van némi tisztelet. De megnézve a fórum hozzászólásokat, sok mindent megtanulunk. A fórumokon ismerjük meg az igazi bizonyítványokat, mert ott a másokra hárított frusztrációk, gonoszkodások mögött ott bújik a valódi személyiség. Arctalan, hát jól odaszólok, mert megtehetem!? Mindenkinek vannak gondjai, de nem mindenki éli ki számára teljesen ismeretlen embereken. Az, hogy enyhe vagy durva a megnyilatkozás, tök mindegy. A lényeg a rossz szándék vagy jó szándék. Segítségadás vagy szemétkedés. Egyébiránt nem őriztünk együtt disznót, nem ismersz annyira, hogy többek között tudd azt, szoktam-e vekengni. Lekezelő és nagyképű stílus, ez ma a menő úgy látszik.
2014. febr. 20. 11:18
Nem is éhes vagy, hanem hisztis. Főzzél valamit, vagy csinálj egy szendvicset magadnak.
18. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 16. - Gordonka)
2014. febr. 20. 10:23

Mit csinált az egész életem?!

11-kor kezdtél keresgélni, én voltam az első, aki megkérdezte, melyik városban, ugyanis Pesten kívül is vannak nagyvárosok, ott is van belváros.

Utána kaptál csomó választ, valamiért nem voltak jók. Mikor még délután is ezen vekengtél, azért mondtam, hogy kapj már be valahol 1 szendvicset!


Ez a rugdosás?

2014. febr. 20. 08:41
Még egy gondolat. Az embernek vannak néha őrületesen nagy problémái...felfoghatatlanok akár...nem értem miért kell belerúgni a másikba ok nélkül, aljas módon.
16. Gordonka (válaszként erre: 14. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 20. 08:26
Mindig tiszteltem a jó szándékú és építő jellegű, hasznos hozzászólásokat egy olyan felületen, ahol illik kérdezni és van lehetőség segíteni a másiknak kedves, normális válaszokkal, mivel nem kerül pénzbe és a másiknak örömet okozunk. Végre megtörtént...köszönöm :) az egész életed feltárult előttem egy mondatod által.
15. 501b8238d1 (válaszként erre: 14. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 20. 01:41
Mostanában elhanyagolsz,pedig te is bejösz nekem.Lány vagy? Akkor is;)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook