Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van lehetőségem részletfizetéssel laptopot venni, GYED-en vagyok? fórum

Van lehetőségem részletfizetéssel laptopot venni, GYED-en vagyok? (tudásbázis kérdés)

2014. márc. 8. 03:50

Laptopot magánembertől, hirdetés útján netről használtan. Határozd meg, hogy mire használnád, kérd ki egy hozzáértő ismerősöd véleményét és együtt válasszátok ki a kereséstől a megvételig.


Fontos tudnod, hogy csak netezésre szeretnéd használni, vagy munkára, esetleg nagy erőforrást igénylő programokra is szükséged van általánosokon kívül, esetleg valamilyen játék futtatására is alkalmasnak kell lennie. Pl.: Adobe Photoshop


Gondolkozz kicsit hitelügyben. Ma kifizetsz kis összeget, mire a végére érsz ki tudja hányszorosan fizeted ki. Ha nem megy egybe, tartalékold el kis összegenként, mintha hitelt vettél volna fel.

12. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 10. - Bársonyfüles)
2014. febr. 19. 11:14
Hagyd a fenébe!! :))
11. Suesue
2014. febr. 19. 11:10

A mobilszolgáltatódnál is nézz körbe, hátha van náluk is lehetőség részletfizetéses vásárlásra.

Két terméket vettem az enyémtől részletre, és odaadták, de hozzáteszem, nekem nincs semmilyen jövedelem , de nem is kértek igazolást.

Mondjuk mi évek óta előfizetők vagyunk náluk.

2014. febr. 19. 11:05
:) Ha rosszindulat fájna,sokan üvöltve fetrengenének a fájdalomtól!
2014. febr. 19. 10:59
össze kell gyüjteni ha nincs egybe. Tehát mindig minden hitelre van föleg gyerek mellett. Gratula. De mindenki saját maga dönti el.
8. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 7. - Bársonyfüles)
2014. febr. 19. 10:54
Természetes!
2014. febr. 19. 10:53

Azért részletre,mert könnyebb nekem kiadni havonta x összeget,mint egyből a sokat. :)


Köszönöm,akkor próbálkozok.

2014. febr. 19. 10:44
miért pont részletre?
5. Éva82 (válaszként erre: 3. - D812831663)
2014. febr. 19. 10:27
A gyes más, mint a gyed, ebből a szempontból is. Már csak az összeg miatt. A gyed azt jelenti, h van munkahely, és akár több is lehet, mint a minimálbér. Míg a gyes alanyi jogon jár.
2014. febr. 19. 10:25

Szia! A gyed-től függ. Nekem ugyanúgy jött, mint a fizetés, mindenhol elfogadták, igaz, ez már 2 éve volt. Én közalkalmazott vagyok, a gyed-em több mint 90 ezer ft volt, számlára jött, és a MÁK utalta ugyanúgy, mint a fizut.

De menj be egy akármilyen boltba, ahol lehet részletre vásárolni és elmondják!!!

3. d812831663 (válaszként erre: 1. - Bársonyfüles)
2014. febr. 19. 10:23
Szia, mi karácsony előtt akartunk venni részletre egy ternéket, és mivel én hivatalosan gyesen vagyok az másodlagos jövedelmnek minősül és ne terhelhető ha nem fizetsz. Mi nem kaptuk meg a hitelt, megvetük a terméket egyben, de jobb lett volna a kaárcsoni nulla százalékos hitele. Azért Te próbáld meg hátha..
2. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Bársonyfüles)
2014. febr. 19. 10:16
Olyat nézzél, ahol semmi nem jön rá. Férjem mindíg így talált hűtt, laptopot is. Megkapod (csak példa ) a 12 csekket, ami 7000 ft. és semmi mást nem kell fizetni .
2014. febr. 19. 10:13
Laptopot vennék részletfizetéssel...de GYED-en vagyok.Van erre lehetőség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook