Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kémiai kasztrálás fórum

Kémiai kasztrálás (beszélgetős fórum)

1 2 3
61. 2145
2014. okt. 9. 11:36
A visszavezetéssel próbálkoznak sos-sok évtizede sajnos eredménytelenül. Találtam egy amerikai statisztikát az ilyen jelgű bűneseteknél 50%-ban visszaesők lettek az elkövetők. 1976-ig kasztrálták az ilyen cselekmények elkövetőit svéd orzágban a visszaesés 3% volt. Azért ez elég beszédes... Gondolom meg voltak a megfelelő jogi eljárások, hogy kin végezték el. A kémiai kasztráció egyébként egy kémiai anyag beadását jelenti. Adhatja a pszichiáter is és az ideiglenes. Egyébként pont ez vele a probléma. Ezeknek a bűnöknek elkövetői nem voltak embertelenek? Persze biztos azért vagyok ezekre kiakadva, mert volt olyan barátnőm, akivel ezt megtette egy állat. Láttam mit tett vele.Nekem pedig lányom van.
2014. okt. 8. 15:43

Én nő vagyok,de ezt a te javaslatodat embertelennek tartom.

Inkább a pszichiátria meg a kemikáliák.A mellékhatásaikkal együtt is.

Nem büntetni kell szerintem.Inkább a megtévedt egyedeket visszavezetni a társadalomba,az olyanoknál pedig,ahol ez nem oldható meg,a társadalomtól való elszigetelést tartom megfelelőnek.

És most jöhetsz azzal,hogy rózsaszín és cukromázas a lelkem.Amúgy tényleg az.

59. 2145
2014. okt. 8. 13:34

Sajnos ezekben az esetekben, tehetelen a pszichiátria. Mely egyébként is kémiai anyagokkal kezel. Több országban voltak tüntetések a pszichiátria kezelések ellen, (gyógyszerek mellék hatásai miatt nagy az öngyilkosság, teljes leépülés)Az elkövetők IQ szintje általában alacsony, nem igen értenek a jó szóból, mivel ösztönlények,ösztönöket pedig a hormonok irányítják. Persze lehet, hogy majd a távoli jövőben fejlődik a tudomány, de ezek az emberek most erőszakolják meg a nőket.

A büntetésnek akkor van értelme, ha elrettent, lehetőleg azonnali és elkerülhetetlen.

58. 9089b602ef (válaszként erre: 56. - 2145)
2014. okt. 7. 14:23

Nem annak szántam,csak nehezen tudom lenyelni az ilyen véleményeket.

Én bízom abban,hogy létezik az általad vázoltnál emberségesebb megoldás is.Amíg nem tudunk jobbat,a pszichiátria segítségét kell kérni.Emberek vagyunk...ennyi.

57. 9089b602ef (válaszként erre: 54. - 2145)
2014. okt. 7. 14:21

Pontosan.Belőled pedig úgy nézem,hiányzik a humánum...

Nem,persze,hogy nem,de visszafordíthatatlan károsodást idéznek elő,ez pedig ellentétben áll az EU Alapjogi Chartájával...ezért nincs például Európában halálbüntetés sem.

És nem vagyunk állatok,ezt tudhatnád már.

56. 2145 (válaszként erre: 53. - 9089b602ef)
2014. okt. 7. 11:17

Ne személyeskedj. A világ sajnos nem cukor mázas és rózsaszínű, a velejéig romlott emberek sajnos nem szoktak megjavulni. A pszichiátria nem képes csodákra. Kérdezd meg a kezeltek rokonait. A kezeléseknek több a mellékhatása, mint az eredménye.

Egyébként se Te se az én véleményem nem számít úgyse. Vannak erre szakemberek, ők döntöttek a Belgiumi ügyben is.

55. 2145 (válaszként erre: 45. - 9089b602ef)
2014. okt. 7. 11:11

Életfogytiglanra ítélt gyilkosnak engedélyezték az eutanáziát Belgiumban


2014. szeptember 16., kedd, 14:07 Utolsó frissítés: 2014. szeptember 16., kedd, 15:55


Szerző: MTI


Címkék: elítélt; Belgium; életfogytiglan; eutanázia; gyilkos;

Kinyomtatom Elküldöm

Twitter


Belgiumban 12 évvel ezelőtt fogadták el az eutanáziáról szóló törvényt, azóta ez az első olyan bírói döntés, amely egy elítélt számára engedélyezi az önként vállalt halált. Az 52 éves Van Den Bleeken csaknem harminc éve ül már börtönben.


Egy csaknem harminc éve börtönben lévő, életfogytiglani büntetését töltő gyilkosnak és többszörös erőszaktevőnek engedélyezték Belgiumban, hogy élhessen az orvosi eutanázia lehetőségével.


Frank Van Den Bleeken, aki gyilkosságért és nemi erőszakért került börtönbe, azzal érvelt, hogy nem tud változtatni erőszakos szexuális viselkedésén, elviselhetetlen lelki szenvedésen megy át a börtönben, ezért élni akar azzal a jogával, hogy a rá váró további mentális gyötrelmeknek az orvosi segítséggel végzett eutanázia vessen véget.


Az elítélt ügyvédje, Jos Vander Velpen a VRT belga állami televíziónak arról beszélt hétfőn, hogy ügyfelét az elmúlt évek során számos orvos és pszichiáter megvizsgálta, és mind arra a megállapításra jutottak, hogy a férfi "elviselhetetlenül szenved".


Belgiumban 12 évvel ezelőtt fogadták el az eutanáziáról szóló törvényt, azóta ez az első olyan bírói döntés, amely egy elítélt számára engedélyezi az önként vállalt halált.


A férfi eutanázia iránti kérelme a belga igazságügyi minisztérium beleegyezésétől függött. Belgiumban, akárcsak az Európai Unió többi országában, nincs halálbüntetés.


Az 52 éves Van Den Bleeken csaknem harminc éve ül már börtönben. Az elítélt többek között arra hivatkozott, hogy állapotát Belgiumban nem tudják kezelni, ezért inkább választja a halált. "Ha az ember szexuális bűncselekményt követ el, segíteni kell neki, hogy kezelni tudja azt. Az, hogy bezárják, senkin sem segít: sem az egyénen, sem a társadalmon, és az áldozatokon sem" – mondta a bűnöző egy televíziós dokumentumfilmben.

54. 2145 (válaszként erre: 43. - 9089b602ef)
2014. okt. 7. 10:56
Az ember a viselkedésétől ember. Nem a születésétől... Egyébként a kasztrálással nem ölik meg. A herélés szelidülést okoz az állatok körében sokszor ezért is végzik el. Persze vannak más indokok is.
53. 9089b602ef (válaszként erre: 51. - 2145)
2014. okt. 7. 10:52

Te nem vagy normális!

Akkor már kezdjünk el kiirtani mindenkit,aki bűnt követ el...végül is az az egyetlen mód, hogy megakadályozzuk az esetleges visszaesést.Nem?

52. 2145 (válaszként erre: 16. - 25800e2d09)
2014. okt. 7. 10:51
Én is utána olvastam, a hormon változás, depressziót okoz, az vezethet öngyilkossághoz. Ezekben az esetekben nem is lenne nagy baj. Olvastam valahol, hogy valamelyik országban kiterjesztik az eutanázia kérés lehetőségét az életfogytosok számára. (európa)
51. 2145
2014. okt. 7. 10:47
A kémiai kasztrálás csak időleges, ha nem jár vissza a kezelésre, helyre állhat az eredeti állapot. Én a sebészeti megoldást támogatnám, de kiterjeszteném, a nem gondatlanságból elkövetett emberölésekre, rablásokra és a nemi erőszaktevőkre is mellék büntetésként. Valószínűleg jobban viselnék a hosszú börtönbüntetéssel járó összezártságot.
2014. szept. 17. 10:20
Nem kiirtani kell, gyógyítani ha lehet
49. 9089b602ef (válaszként erre: 48. - Jstefan)
2014. szept. 13. 14:13

Egyik sem voltam, de a gyomrom kifordul tőletek!

Értsd már meg,ez pszichés betegség, úgy is kell kezelni!Tudom, a legtöbben kiirtanák őket,de az nem megoldás.Persze, gyors és olcsó lenne,de nem szabad így nézni...emberek vagyunk, emberhez méltó megoldásokat kell találnunk.Ilyen lehet a gyógyszerezés, vagy az,hogy az ilyen embereket elszigeteljük a társadalomtól.

Jobbulást és gyógyulást nekem?Miért?

48. jstefan (válaszként erre: 47. - 9089b602ef)
2014. szept. 12. 20:58
Áldozat voltál? Kislánykorodban molesztáltak? Jobbulást,és mielőbbi gyógyulást kívánok neked!!!
47. 9089b602ef (válaszként erre: 46. - Jstefan)
2014. szept. 11. 22:44
Te meg még hülyébb!
46. jstefan (válaszként erre: 44. - 2145)
2014. szept. 11. 21:22
Amelyik országok kormányai kényszerűségből kötelezően bevezették azokkal a túristaként érkező férgekkel szemben a kémiai gyógyszeres kezelést ott a tettenért elkövetőkön a lakosság nem szikével hanem tőrrel végzi el a gyógyító ivartalanítást ami garantáltan jó útra térítést jelent.Ezáltal megszűntek az utazási irodák pedofíl csoportjainak utaztatásai ezekbe az országokba.
45. 9089b602ef (válaszként erre: 44. - 2145)
2014. szept. 11. 15:53
Te hülye vagy!
44. 2145 (válaszként erre: 36. - Jstefan)
2014. szept. 11. 15:20
A kémia kasztrálás hatása úgy tudom egy idő után elmúlik. Ezért lenne biztosabb a szike, ott nincs probléma a további kezelésen való megjelenéssel.
43. 9089b602ef (válaszként erre: 40. - 2145)
2014. aug. 29. 21:54

Persze. Nyilván. Mert az egyszerű.

Emberek vagyunk, erre nem gondolsz?

Miért nem végezzük ki a gyilkosokat?

Egyszerű.A társadalom nem ölhet,nem süllyedhet le a bűnözők szintjére.Mert akkor a morális alapja szűnik meg arra,hogy ítélkezzen a bűnök elkövetői felett!

2014. aug. 29. 21:50
Ez egy pszichés probléma. Ennyi, és nem több, nem kevesebb.Megoldást kell keresni és találni rá. Talán jelenleg a legjobb megoldás a gyógyszer és a pszichoterápia együttes alkalmazása.Esetleg szóba jöhet a társadalomtól való elkülönítés, de semmiképpen sem.köztörvényesek közt, a börtönben.Inkább pszichiátriai intézményben.Mert,ezt jegyezzük meg,itt beteg emberekről beszélünk. Senki nem választja,hogy pedofil legyen!Megértem a felháborodást,de ez van,ez egy nem szokványos probléma, ami az átlagostól eltérő megoldást igényel...de nem úgy, ahogy némelyek gondolják.
41. jstefan (válaszként erre: 40. - 2145)
2014. aug. 29. 20:48
Azokban az országokban ahol ezt kényszerűségből bevezették a lakosság tőrrel végzi el a műtétet! Ha olyan utazási iroda által odaszervezett gonosz férgeket elkapnak amiket kisgyermekek megrontására utaztatnak az ilyen szegények által lakott országok területére.
40. 2145
2014. aug. 29. 12:14

Gyermekek ellen elkövetett bűncselekmény esetén, minek bajlódni a kémiával. Egyszerűbb lenne a szike.

Gyors és végleges.

2014. ápr. 5. 20:24

Én sem értem mi ezzel a probléma?! Más számukra emberibb megoldást nem is lehetne és nem is kell taláni...

Talán az emberi amit ők tesznek nőkkel, gyermekekkel?

Nem azt mondom, hogy ítéljék halálra őket stb. sőt még azt is megértem, hogy ők betegek.

VISZONT akkor kezeljék őket, vagy zárják el őket a normális emberektől.

38. penge 01 (válaszként erre: 37. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 23. 10:32
Nem a melegekkel van a baj az Ö döntésük hogy hová vonzódnak itt csak egy probléma van a pedofilok más semmi nekem is vannak meleg ismerőseim a légynek sem ártanak
37. Mézes-Krémes (válaszként erre: 35. - Regin_a)
2014. febr. 21. 10:58

Azért ezt kikérem a melegek nevében is, valamiért ezt mindig párhuzamba hozzák velük, és soha nem értettem, hogy miért?!?!

Egy meleg kapcsolatot bárki bármennyire nem tart normálisnak, de az akkor is két FELNŐTT ember KÖLCSÖNÖS vonzódásán, szerelmén, vágyán, és BELEGYEZÉSÉN alapul, ellenben az erőszaktevéssel, kényszerrel, bántalmazással, és tönkretétellel...

36. jstefan (válaszként erre: 35. - Regin_a)
2014. febr. 20. 23:12
A kémiai úton történő kasztrálás voltaképpen egy hormonkezelést jelent, amelynek során tesztoszteronszint-csökkentő hormonokat adnak be az elítélteknek, akiknek így megcsappan a szexuális vágyuk és a termékenységük is,ezáltal ezek a pszichiátriai betegek nem éreznek vágyat hogy kisgyermekek életét tönkretegyék.
35. Regin_a (válaszként erre: 27. - Jstefan)
2014. febr. 20. 22:07

Azért vannak ellene mert érintve vannak"


Hülyeség

Idáig a homo.kat is kiirtották volna, pedig nem ragályos és nem árt senkinek

Én is ellene lennék és nem vagyok érintett

Pszichés probléma a pedofil hajlam?

Az!

Akkormeg?

Minden pszichés és elmebajost börtönbe, bányába?

Mi a megoldás? Nem tudom, de a közös börtön bűnözőkkel biztos nem.

34. jstefan (válaszként erre: 33. - 130454e42d)
2014. febr. 20. 21:25
Nem vagyok érintve semmilyen formában! Mindíg a rideg valóságot írom, természetesen akik a fórumtémákban negatívan érintve vannak azoknak fáj az igazság, a hazugságok soha nem segítik a problémák megoldását ebben az álszent világban!!!
33. 130454e42d (válaszként erre: 32. - Jstefan)
2014. febr. 20. 20:57
Sunyi dolog célozgatni, de az eddigi hoxa "munkásságod" alapján nem vagyok meglepve.
32. jstefan (válaszként erre: 28. - 130454e42d)
2014. febr. 20. 19:57
Ha nagyon keresed biztosan megtalálod őket!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook