Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A titokzatos mobil fórum

A titokzatos mobil (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. márc. 18. 01:41

az én exem is nyomogatta a telefont mikor aludtam :(

egyszer észrevettem, de tagadott...

hosszú lenne leírni a továbbiakat, ezért csak annyit mesélek el, hogy azóta mással él, de most nekem (is) írja a titkos sms-eit.

szánalmas és undorító.. egyszer úgyis utoléri a végzet őt is

75. c114183a1c (válaszként erre: 73. - 82d45dcd14)
2014. febr. 26. 13:13
Én dettó ugyanezt írtam le! De ezen besértődött, pedig tényleg csak jóindulatúan írtam, mert bár kikérhetem 500 embernek is a véleményét, és mindenki mondhatná azt, hogy szakítsak a párommal, ha én azt érzem, hogy nekem vele kell maradnom. Természetesen, ha már kikértem, akkor meg is hallgatom azokat a véleményeket, nem hurrogom le őket folyamatosan, mert nem azt írják, amit olvasni szeretnék, de mondjuk ez intelligencia kérdése is. Ha pediglen erre nem vagyok képes, nem is nyitok fórumot. :)
74. c114183a1c (válaszként erre: 72. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 13:10

A 42. hsz-emben még egy virtuális ölelést is kaptál! Olvass vissza!

Akkor most tisztázzuk le, mit szeretnél hallani!


ÉS INNENTŐL KEZDVE MINDENKI CSAK AZT ÍRHATJA LE!!!

Nem érzed, hogy ez mennyire vicces?

73. 82d45dcd14 (válaszként erre: 72. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 12:49

"A vélemények alapján hozom meg a saját döntésemet."Ezzel van a baj....

Nem,nem úgy kellene döntést hoznod,amit mi,idegenek,akikről semmit sem tudsz,hogy leírják,hogy mit tegyél!

Kaptál itt többet is,mint építő kritikát...

Sőt,minden fórumodom...

72. 5fd53d3fca (válaszként erre: 70. - C114183a1c)
2014. febr. 26. 12:39

Befejeztem. Legyen a Tied az uccsó szó. Furcsa? Ugye? Akkor legalább van min gondolkoznod. Nem úgy kellene döntést hoznom? Akkor minek írsz ide? Ez nem építő jellegű hozzászólás volt.

Az ember meghallgat másokat is. Igen, erről beszélek. Most itt erről van szó. Vagy ez nem tűnt fel? Na ,mentem innen, mert valahogy normális hozzászólásokra vártam, nem erre a tájékozatlanságból fakadó szőrszálhasogatásra.

71. kriszta773 (válaszként erre: 66. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 11:57
hát sajnos szerintem erre semmi mást nem lehet mondani, minthogy a pasi egy tapló, nagyon szánalmas volt, ahogy reagált. érthető, hogy nem tudsz túllépni rajta könnyedén, ha szeretted-szereted, remélhetően hamar elfeledteti veled egy normálisabb fajta :)
70. c114183a1c (válaszként erre: 66. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 11:54

Látod, ez öreg hiba! Nem mások véleménye alapján kellene döntést hoznod, hanem a saját érzéseid alapján. Az csak egy dolog, hogy az ember meghallgat másokat is, mert esetleg mondanak olyan dolgot, ami eszébe nem jutott volna.


Furcsa... Azt hittem, már döntöttél. Hiszen írtad a telefonszám cserét, költözést...

2014. febr. 26. 11:30
Amúgy leírtam. És örülök, hogy képes vagyok szeretni. Max nem Őt fogom.
68. 5fd53d3fca (válaszként erre: 63. - Simple)
2014. febr. 26. 11:30
Ezt tőlem kérdezd, kedves!
67. 5fd53d3fca (válaszként erre: 61. - Simple)
2014. febr. 26. 11:29
Nagyon vicces. Hirtelen érzelmi sokk. Te tudnál teljesen megfontolt lenni? Én nem, sajnos. Tényleg röhej :(
2014. febr. 26. 11:28

Véleményt. Nyilván úgy, hogy elolvassák, miről is írnak véleményt. Pusztán csak ennyit. Előzetes várakozásaim nincsenek :)Vannak, akik elolvasták és nagyon építő jellegű a hozzászólásuk.

Reménykedek? Nem, ha így lenne, nem írtam volna ide. A vélemények alapján hozom meg a saját döntésemet.

Ennyi.

65. kriszta773 (válaszként erre: 53. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 11:14
igazából mit várnál egy ilyen fórumtól? hogy biztassanak a többiek, hogy jól teszed, ha elhagyod, mert nem érzel magadban ehhez elég erőt, és ez segít lépned? vagy picit reménykedsz, hogy abban erősítenének meg, hogy még bármi lehet, és maradjál?
64. gribedli*** (válaszként erre: 63. - Simple)
2014. febr. 26. 11:06

Nem tudom, de en drukkolok, hogy a koltozes es telefonszam valtas minel hamarabb meglegyen!


Azt hiszem, hogy 1 ev igazan nem az az ido, amit ne lehetne siras-rivas nelkul hatrahagyni, van, aki evtizedek utan csalodik a parjaban es meg akkor is van annyi lelkesedese es ragaszkodasa a boldogsaghoz, hogy kepes hatrahagyni evtizedeket is, es kilepni, zokszo nelkul.

63. simple (válaszként erre: 62. - Gribedli***)
2014. febr. 26. 10:52
Én csak azt nem értem, hogy nyilvánvaló a tény, miszerint a fickó a zavarosban halászik, ezt Fantasya is tudja, bár nem akarja tudni. De akkor minek újabb és újabb témákat indítani? Mit vár?
62. gribedli*** (válaszként erre: 61. - Simple)
2014. febr. 26. 10:35

Amator modon, igen. Volt benne egy kis szandekossag is, mert annyira szerelmes, hogy nem akarta igazan lebuktatni, ezert az utolso pillanatban dobott neki egy mentoovet.


Ezert mondom, hogy ehhez kepest valaki, akiben meg fel sem merult a gyanu, nem ugyanazon a szinten van, mint valaki, aki mar kideritette es mindent megtesz, hogy kimentse a fuldoklo hazudozot

61. simple (válaszként erre: 58. - Gribedli***)
2014. febr. 26. 10:27
Ja visszaolvastam, de hát amatőr módon csinálta, szólt a fickónak hogy írt az oldalon lévő alteregójának. így mit várt? :D
60. c114183a1c (válaszként erre: 52. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 10:22
Te pediglen azt, amit leírsz!!! :) De Kedves azt, amit ebben a fórumban (!!!), mert ha nem okoz gondot, nem fogok egyéb információért átloholni egy másikba, ugyanis még mindig nem vagyok gondolatolvasó. :) DE MAJD LESZEK! :)
59. simple (válaszként erre: 58. - Gribedli***)
2014. febr. 26. 10:21
Igen? erről lemaradtam.
58. gribedli*** (válaszként erre: 54. - Simple)
2014. febr. 26. 09:32
De ezt mar a multkor megcsinalta, emlekszel, mikor a pasija aztan profilkepet valtott a szeretokereso oldalon.
2014. febr. 26. 09:29
Bocs a regenyert, csak 3 hsz-re reagaltam egyszerre:)
56. gribedli*** (válaszként erre: 16. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 09:28

"Csak sok no nem akarja eszrevenni"...


Szerinted melyik a rosszabb? Az, amikor valaki nem akarja eszrevenni, vagy az, amikor valaki mar eszrevette, lebuktatta es tovabbra sem lep semmit? Szerintem az utobbi az sokkal rosszabb.


Ugy ertem, az, aki nem akarja eszrevenni, mert mondjuk nincsenek gyanus jelek, nem nyomoz, stb.stb. Valahol a tudatlansagban el es ott tartogatja magat, szandekosan, vagy akaratan kivul (bar szerintem ezt egy bizonyos szinten erzi mindenki). Szoval az, hogy nem lep ki egy kapcsolatbol, abban a fazisban meg nem jelent semmit, nem hibaztathato annyira.


Akiben ellenben mar felebredt a gyanu, es nyomozgatott is, es talalt is dolgokat (mint te), arra mar nem lehet rafogni azt, hogy nem vette eszre, mert eszre is vetted, be is bizonyosodott, es ettol fuggetlenul NEM AKARSZ tenni semmit.


Most a ketto kozul melyik a nagyobb hulye, mar bocsanat? Az, aki nek is tudja, vagy az, aki tudja es ugy viselkedik mint egy hulye?


Ne haragudj, nem akarlak megserteni, de neked mindig az egyetlen mentsvarad ez, hogy sok megcsalt no van, aki nem akarja eszrevenni. Na de hanyan kozuluk, ha kiderulne az igazsag, maradna meg mindig a parjaval mint te?


Mert ez a lenyeg! Sajat magadrol allitod ki a bizonyitvanyt...


Masik dolog, a koltozest, az eltunest, telefonszamcseret jo otletnek tartom, mert ezzel talan megkimeled magad is, hogyha keresne, visszatancolj. Jot fog tenni.


Plusz egy kis eszrevetel: az, hogy egy pasi azt mondja, szereti a feleseget, de talalkozni szeretne veled, 2 dolgot jelenthet. Tenyleg csak talalkozni akar veled egy kavera, stb. Vagy pedig szexet akar, de mire ilyen bizalmas viszonyba kerultok, mar te is tettel ezert valamit, ugy engedted kozel magadhoz, hogy mar benne volt valami kacersag. Ezt azert mondom, mert egy hazas ferfi nem mond ilyen jellegu informaciokat egy csajnak (viszonyt szeretne, de a feleseget szereti), ha a csaj mar valamilyen szinten nem adott jeleket, hogy benne lenne, vagy eleve, hogy ez beszelgetes targya lehet.


Erted mire gondolok. Ha kacerkodsz egy nos ferfival addig a pontig, hogy kideritsd, huseges-e az asszonyhoz, es neked csak a tudat is eleg, hogy meglenne a pasas, ha ott azon a ponton megallsz, moralitasbol, akkor ez csak egy eroltetett moralitas, hogy mentegesd magad, mert mar valahol elkezdted huzni az agyat, mire ilyet mondott, nem? Szoval mar atlepted a felszines ismeretseg hatarait te magad is, akkor magadra vess, hogy ilyeneket ir neked es talizni akar.


Nem adja meg minden pasi az osszes felszines noi ismerosenek a teloszamat es nem beszel vele ilyen bizalmas dolgokrol egesz addig, mig a csaj mar nem kozolte vele valamilyen modon, hogy elkezdhet beszelni felszines temakon kivuli dolgokrol is.

2014. febr. 26. 09:19

Sziasztok!

Új vagyok a portálon, viszont kolleganőmön keresztül bukkantam és regisztráltam. Nekem egy olyan témám lennem, ami szerintem érdekelhet másokat is...pontosan a rajongás, olyan valakiért akit nem kaphatunk meg egy könnyen!

54. simple (válaszként erre: 13. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 09:12
Miért nem csinálsz egy kamu profilt a szeretőkeresőn és írsz neki? Én ezt tenném, még találkozót is megbeszélnék, és lenne nagy meglepetés, mikor te mennél oda. :D
53. 5fd53d3fca (válaszként erre: 51. - Kriszta773)
2014. febr. 26. 09:09
Tök mindegy már. Krízishelyzetben csinál az ember ilyet.
52. 5fd53d3fca (válaszként erre: 50. - C114183a1c)
2014. febr. 26. 09:09
Ne agondolatokat olvasd, hanem a betűket :)
51. kriszta773 (válaszként erre: 48. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 08:52
ha valaki nem olvasta a korábbi fórumjaidat, akkor tényleg félreérthető nagyon ennek az indítója :) ezért is felesleges variációk egy témára módon többet indítani ugyanarról a fickóról, kapcsolatról. de a lényegen nem változtat, hogy sajnos ez egy lapátra való, minél előbb elfelejtős pasi :(
50. c114183a1c (válaszként erre: 48. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 08:48
Elnézésedet kérem, hogy nem vagyok gondolatolvasó. Most járok agykontrollra, de amint elvégzem ígérem, keresek valakit, aki ezzel foglalkozik, megtanulok olvasni a gondolataidban és legközelebb nem fogok hülyeségeket írni!
49. MissFree80 (válaszként erre: 48. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 26. 08:33

Miért a hozzászólókra zúdítod az indulatod? Ezzel az energiával menj oda a pasihoz, tedd lapátra, és meg van oldva a probléma! Ha ennyire egyértelmű hogy hazudik, és nem akarsz szemet húnyni felette, akkor nincs más megoldás!

Egyébként teljesen félreérthető volt az első bejegyzés, még csak sejteni sem lehetett, hogy vannak előzmények...

Szóval hajrá!!!

2014. febr. 26. 08:09

Jaj nem ott kerestem! Nem ott jöttünk össze. Olvassátok kérlek el a sztorit. De mindegy, látom totál félreértettétek. Nem egyszeri alkalom volt, hanem másfél év.


Úgy fedeztem ott fel, hogy a gépén legördült az oldal neve, és erre beregisztráltam csak hogy megnézzem. Amúgy már tök mindegy. Kezdek túl lenni az egészen, túllépni.


De légyszíves. ha már beírtok egy fórumba, olvassátok el figyelmesen a sztorit, vagy ha nem, akkor ne írjatok be.


Akik elolvasták részletesen, nekik nagyon köszönöm a segítséget, és hogy feldúlt lelkemet, irreális gondolataimat segítettek visszazökkenteni a normálba. Sokat jelentett ez most nekem. :)

47. 27c72ee00a (válaszként erre: 1. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 25. 17:17

Ha a szeretőkeresőn keresel partnert, akkor ezt kapod.

És jogod sincs reklamálni, kérdezősködni.

De vacsorát sem kell főzni:D

Jó szex, aztán annyi, ha neked ez kell ...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook