Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyibe kerül a Barátcserje kapszula? fórum

Mennyibe kerül a Barátcserje kapszula? (tudásbázis kérdés)


7. agnes89 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2014. febr. 19. 13:34

Persze, nem mindent szutykot kell megvenni, de úgy gondolom, hogy attól még, hogy valami amerikai gyógykészítmény, még nem kell temetni...


Ennyi erővel kimenni az utcára is merészség...

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Agnes89)
2014. febr. 18. 14:36

Semmi közöm hozzá mondhatjátok, de internetről vásárolni gyógyszert, vagy gyógyhatású készítményt merészség.

Még gyógynövény boltokban is előfordulhat, hogy nem bevizsgált termék került eladásra, nemhogy interneten. Sajnos halálos áldozata is lett nem bevizsgált terméknek.

Mindenki önmaga döntheti el mit vesz, de én óvatosságra intenék ezen a téren mindenkit. Amikor az egészségünkről van szó nagyon résen kell lenni.

2014. febr. 18. 14:01
Szerintem elég húzós ára van itthon. Én mindig a hírdetőoldalakról veszek külföldi terméket.... Általában a patikák nem is ismerik... Szóval én bárikor ráakadok vagy az apródon vagy a jófogáson egy-egy dobozra, akkor meg is veszem. Én szeretem, és szerintem használ is. Amúgy amit a magyar gyógyszertárakban is lehet kapni, az a Premens tabletta. Elvileg ugyanaz a hatóanyag, de az is elég drága...
2014. febr. 18. 13:23
2014. febr. 18. 13:06
2014. febr. 18. 13:04
gondolom van többféle . de nagyjából milyen összegre lehet számítani ? köszi
2014. febr. 18. 13:03
A barátcserje kapszula menniybe kb menniybe kerül a patikába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook