Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hajnalban futás, hogy ne szenvedés legyen! fórum

Hajnalban futás, hogy ne szenvedés legyen! (beszélgetős fórum)


8. Slyte (válaszként erre: 7. - Bridemay)
2014. febr. 18. 18:00

Szerintem is kísérletezni kell.

Amíg nem volt család, elég volt 6-kor kelnem, futottam, felfrissülve lezuhanyoztam, és frissen, energiával tele indultam az 5 percre levő munkahelyemre.

Most 3 gyerek van, eleve nehezebben kelek, erre jött rá az 5 órai futás, aminek a hatása volt nálam az általad megtapasztalt zombi érzés. Ráadásul most fél órát autózok a munkahelyemig.


Nincs általános recept a reggeli futásra, sőt, az életkörülmények is nagyban meghatározzák, hogy éppen mi esik jól.

2014. febr. 18. 08:48
Én egy banánt vagy müzliszeletet ettem reggeli futás előtt. Utána felfrissültem, üdítő volt, de a melóban pár óra múlva olyan fáradtság tört rám, hogy tiszta zombi voltam. Szerintem mindenkire máshogy hat, érdemes kísérletezni. Én inkább azt találtam ki, hogy hazafelé futottam a munkahelyről.
6. c114183a1c (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2014. febr. 18. 08:05

Ha fogyás miatt futsz, igyál meg egy kávét reggel és azzal fuss! Nagyon hatásos! :)

Semmit nem ennék futás előtt!

2014. febr. 17. 21:41
Egy időben próbáltam étkezés után futni,de rendszerint felfordult a gyomrom.Nekem spec.a torna is inkább éhgyomorra,vagy étkezés után legalább másfél -két órára kezdhető.Persze nem vagyunk egyformák.Fogyózóknak kifejezetten jó az éhgyomorra edzés,mert a szervezet több kalóriát éget el.Ha viszont irtó éhes vagy,akkor egy müzli szelet esetleg segíthet :)
2014. febr. 17. 21:36
Ha mindenképp enned kell akkor keveset, könnyűt, én egyáltalán nem szoktam, esetleg egy pohár gyümölcslé, vizet szoktam vinni magammal mert hosszabb távra megyek. De szinte minden sport előtt kb 1,5-2 órával kell enni hogy ne fogjon vissza.
2014. febr. 17. 21:30
Szia, ez egyénfüggő, ki hogyan tud futni. Én pl. éhgyomorra, max. 1-2 korty víz, és utána akár legyen az 30 perc, vagy 2 óra futás, nekem csak így megy. A hajnali futás mindig feltöltött, még sötétség, félhomály, kihalt város, megvan a saját varázsa, utána zuhany és indulhatott a meló. Én már aznap annyit tettem, mint a munkahelyen senki más. Imádtam, így futni.
2014. febr. 17. 21:29

Egy időben én is próbálkoztam a hajnali futással. Muszáj volt valamit előtte innom, ha mást nem, akkor 1 pohár vizet. Volt, hogy facsartam gyümölcslevet.


Nem bírtam, abba is maradt kb. 1 hónapon belül. Talán ha kisebb távon futottam volna, jobb lett volna, de 40 percet mentem, kb. 6-7km-t, ami sok volt 5 órakor.

2014. febr. 17. 21:21

Eddig du. futottam, de úgy néz ki, hogy kb. 'hajnali' fél 6 körül tudok csak menni.

Kell reggelizni v. nem? Stb.:-D

Ki és hogyan teszi élvezetessé a hajnali futásait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook