Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 nappal menstruáció előtt pecsételő vérzés fórum

10 nappal menstruáció előtt pecsételő vérzés (beszélgetős fórum)


2014. márc. 10. 16:41
Örülj,ha elvérzel
10. menyus84 (válaszként erre: 9. - Juharlevél)
2014. febr. 27. 09:33
Jövőhét csütörtökre kaptam időpontot
9. Juharlevél (válaszként erre: 6. - Menyus84)
2014. febr. 21. 22:54
Mikor mész orvoshoz?
8. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Menyus84)
2014. febr. 19. 22:00

Szia!!


Nekem évente kb. 6-szor van ilyen. Van amikor mensi előtt 1 hétig csak pecsételő vérzésem van, mintha nehezen akarna megjönni...Novemberben voltam rákszűrésen és mondtam a dokinőnek, és ő ezt mondta : nincs semmi jelentősége!

7. Juharlevél (válaszként erre: 6. - Menyus84)
2014. febr. 19. 00:51

Te legalább időben gyanút fogtál és tényleg lehet, hogy egyszeri eset és semmi gond nincs. Én csak bosszankodtam, de jó pár hónap eltelt, mire gyanakodni kezdtem, hogy ez így nem csak kellemetlen, hanem kezelni is kellene. Mondjuk a barátcserje egy természetes kivonat és nem nagy tragédia, de jobban örülnék, ha ezt sem kellene szednem. Majd kiderül, március közepén megyek vissza ellenőrzésre. Szeretnénk kistesót, nem mindegy az eredmény.

Majd írj, mit mondott a dokid!

6. menyus84 (válaszként erre: 5. - Juharlevél)
2014. febr. 18. 06:48
mindenképp megyek orvoshoz! köszönöm a tanácsot :) bár az lenne a legjobb, ha nem lenne semmi probléma :)
2014. febr. 17. 18:23
Barátcserje kivonat, azt kaptam a dokitól PreMens tabletta formájában, de megtalálod másban is. De először derüljön ki, hogy valóban erről van-e szól. Ha babát szeretnétek, a doki véleménye nélkül ne kísérletezz semmivel.
2014. febr. 17. 17:57
akkor ezek nem túl biztatóak... babát szeretnénk és ha alacson a sárgatest, akkor kezeltetni kell. Valami természetes gyógymódot nem tud valaki rá, ha ez a probléma?
2014. febr. 17. 17:16
Nekem decemberben és januárban volt,a gyógyszertől,úgyh most 2 hónap pihi,aztán kivizsgálás.
2014. febr. 17. 17:10

Nekem is van ilyen problémám. Nálam két oka van, az egyik a peteérés vagyis a tüszőrepedés, az okoz kis vérzést vagy barnázást, de ez csak egy napos. A másik ok nálam a sárgatest hormon elégtelensége, ami miatt a menstruáció előtt már kb 1 héttel kezd leválni a méh nyálkahártyája és emiatt 5-6 nap pecsétlő vérzés előzi meg a mensimet. Mindkettőt a nőgyógyászom mondta. 35 éves vagyok, egyszer szültem, a szülés után nem is tudom már mennyivel jelentkezett a közti vérzés és azóta minden hónapban van. Erre barátcserjét kaptam, most várom a hatását. Vérvétel nem volt még, arra most készülök.

Aztán lehet, h nálad más oka van.

2014. febr. 17. 16:52

Sziasztok!

Volt már valakinek hasonló? 30-31 napos ciklusaim vannak, 10 nappal előtte elkezdtem barnázni. Néha pirosas, néha barna, de nem sok :/ ez most már tart 4 napja. Megyek nőgyógyászhoz, de még nem sikerült bejelentkeznem és nagyon érdekes ez számomra, mert ilyen még nem volt :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook