Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szándékosan híztam a pasim kedvéért, tényleg jobb így, vagy fogynom kéne? fórum

Szándékosan híztam a pasim kedvéért, tényleg jobb így, vagy fogynom kéne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. júl. 31. 08:55
Soha nem fogynék, vagy híznék egy férfi kedve miatt sem. Nincs az a pénz.
117. Érdekes73 (válaszként erre: 115. - Chelsey)
2014. febr. 22. 17:36
:) az ember egészsége kincs amit sokan csak akkor látnak ha már nincs meg...
2014. febr. 21. 17:52
niki8989 Ne haragudj meg,de szerintem vékonyan sokkal jobb alakod volt.Még az a szerencse,hogy formásan híztál és így sem vagy kövér.Viszont egy pasi kedvéért hízni?Ha úgy szeretett meg vékonyan,akkor miért nem fogadott el úgy?Én senki kedvéért nem hiznék,nem fogynék egy dekát sem!
115. Chelsey (válaszként erre: 114. - Kriszta773)
2014. febr. 21. 15:47
Nem gonosz dolog egyáltalán, szerintem. Nem annak örülsz, hogy ők olyanok, hanem annak, hogy te nem vagy köztük. Igyekszel nem eljátszani a szerencsédet, ebben nincs semmi negatív.
114. kriszta773 (válaszként erre: 113. - Chelsey)
2014. febr. 21. 15:45

nincs kifogásom az utcán evés vagy a hamburger ellen, bár azt már tényleg igénytelenségnek tartom önmagával szemben, ha valaki túlsúlyos, nem is kicsit, de még a sétanasijához is hamburgert választ, nem is egyet :) nincs a közelünkben gyorsétterem, még arról se lehetett szó, hogy éppen onnan sétafikáltak volna ki :)

tudom, hogy gonosz dolog, de ilyen embereket látva mindig örülök, hogy nem vagyok ilyen, és teszek is azért, hogy ne legyek

113. Chelsey (válaszként erre: 112. - Kriszta773)
2014. febr. 21. 14:54

Jól teszed!

Mondjuk én nem szoktam az utcán hamburgerezni - meg máshol se igazán, egynél többször egy évben. Az utcán evésről meg van egy elméletem, ami miatt tartózkodom ettől:)

112. kriszta773 (válaszként erre: 111. - Chelsey)
2014. febr. 21. 14:39

nálunk a környéken látok idős embereket is rendszeresen kocogni, futni, és az idős embereken a 70-es korosztályt értem, na amikor őket látom esőben is futkározni, nem sok kifogást gyárthatok magamnak :)

és bevallom, jó érzéssel is tölt el, amikor elfutok olyan finoman szólva is duci nőcik mellett, akik éppen a hamburgert tolják a fejükbe, mert legalább én teszek valamit az ellen, hogy eldeformálódjak :)

111. Chelsey (válaszként erre: 110. - Kriszta773)
2014. febr. 21. 14:34

Félre ne érts, én kifejezetten csodálom, azokat, akik csak azért is kiszorítják magukból azt a pár órát, hogy elmenjenek rendszeresen edzeni. Én is szoktam edzeni nem is keveset, csak közel sem rendszeresen. Rendszeresen hülyeségeket szoktam enni (leginkább szénhidrátban gazdag dolgokat, nehogy gyertek a "jó meg a rossz szénhidrátokkal", minden elméleti tudás birtokában vagyok! :D).


Mondjuk én biztosan nem híznék senki kedvéért, örülni fogok, ha egyszer sikerül lefogynom a magam kedvéért :)))


És persze tudom, csak magamra számíthatok, más nem tud lefogyni helyettem - pedig sok pénzt kapna érte ;-)

110. kriszta773 (válaszként erre: 108. - Gribedli***)
2014. febr. 21. 14:27
az tényleg így van, mintha szúrná mások szemét az, ha valaki egészségesen próbál enni, mozog, odafigyel a külsejére :) engem inkább inspirálni szokott, mikor látom, hogy valaki igenis tesz a szépségéért, egészségéért, akkor nem tudok lustaságból kifogásokat gyártani :)
109. Noarashi (válaszként erre: 108. - Gribedli***)
2014. febr. 21. 14:23

Én azt gondolom, hogy egy közös kolozsvári szalonna majszolás este a párommal igenis jó dolog, nem kezdek el sírni hogy jaj meghízok. Majd amikor nincs velem, akkor marad a kölesgolyó kefirrel :)

Mi szeretünk együtt főzni jókat, és aztán meg is enni amit főztünk. A szex utáni második legjobb dolog együtt falatozni :)

108. gribedli*** (válaszként erre: 103. - Noarashi)
2014. febr. 21. 14:12

Na igen, ugy kell csinalni mintha nem figyelnenk oda soha szandekosan, hogy mit eszunk, hanem "csak ugy" veletlenul mindig pont ugyanazt a dolgot szeretjuk, kivanjuk, stb. Es milyen joizuen esszuk a sotlan-zsirtalan-izetlen dolgokat is...:))))


Mert nemcsak a hiszti az, meg a sopankodas, amiert nem szeretik a fogyozo noket, hanem azert sem, mert utaljak, ha valaki nem tud veluk egy joizut enni. Ha egy no elhatarozza, hogy marpedig csinalja, akkor zokszo nelkul kell es nem a kornyezet terrorizalasaval ("nehogy csokit mereszelj enni elottem!!!").


De a jo format is megkovetelik, konkretan az en kornyezetem total olyan, hogy mindig azt kell hangoztatni, hogy nincs semmi mu abban, amit csinal az ember, legnepszerubb frazisok:

"oh, en nem sminkelek soha, csak epphogy, en olyan szappan es viz teremtmeny vagyok" (pedig igen, de ne latszodjon)

"oh, en azt eszem amit akarok, dietazzon a fene" (pedig igen, csak ugy kell beadni, hogy koszi, eleg volt, mar nem vagyok ehes)

"oh, en ugyan nem sportolok, csak rohangaszom a gyerekek utan" (ezt imadom, basszus, nem sikk bevallani, hogy valaki a gymben izzad?:D)


Valahol ez van, megkovetelt, hogy jol nezzel ki, de ha tulsagosan teszel erte, akkor az mar nem termeszetes. Mondjuk mindenre van taktika, ha nem akar az ember hizlalo cuccokat enni, eleg ravagni, hogy nem szereti vagy nem ehes es senki nem cseszegeti. De ha sopankodik, hogy jaj de megenne csak nem szabad, logikus, hogy a masik hulyen erzi magat.

107. Érdekes73 (válaszként erre: 102. - Kriszta773)
2014. febr. 21. 11:52
Bizonytalan vagyis nem érzi magát olyan jól.Most még könnyen lemegy az a pár kg utána minél több gyűlik annál nehezebben.Fiatal még hogy elengedje magát...Aki ilyen könnyen és gyorsan hízik az hamar eljut a tényleg kövér kategóriába.Ne koplaljon csak mozogjon többet.
106. Noarashi (válaszként erre: 105. - Chelsey)
2014. febr. 21. 11:15

A férjed szeret és ezért elfogadja azt is hogyha meghízol. Ez a normális.

Viszont, ha te elégedetlen vagy magaddal, az kihat a kapcsolatokra is. Úgy értem, kevesebb önbizalom stb...

105. Chelsey (válaszként erre: 103. - Noarashi)
2014. febr. 21. 10:50
Hm, ez érdekes. A mi esetünkben sokkal jobban zavar engem a felszedett súly - más kérdés, hogy akkor miért nem szedem össze magam és fogyok le végre. A férjemet egyáltalán nem zavarja a súlyom, ha én el tudnám fogadni magam, őt nem is érdekelné a téma.
104. Chelsey (válaszként erre: 101. - Gribedli***)
2014. febr. 21. 10:46
Persze, szabad súlyokkal sokkal jobban kell figyelni a szabályos kivitelezésre. Mondjuk gépen is lehet marhaságot csinálni, de ahhoz már tényleg készülni kell :)
2014. febr. 21. 10:10

A pasik nem szeretik a fogyózó nőket, mert azok a szokásosnál is hisztisebbek, nem lehet velük egy jót enni, minden csak a kalóriák körül forog. De, ha olyan leszek mint Cartman, akkor meg az lesz a bajuk, hogy el vagyok eresztve.

Nemcsak a férfiak, de a nők is szerintem olyannak szeretik a párjukat, ahogy megismerték. Oké, ez felszínes dolog, de hát ez van. Tehát ha engem megismert a kedvesem 50 kilósan és majd én rohamosan felhízlalom magam, ne lepődjek meg ha nem fog ugyanúgy rajongani értem. És ez viszont.

102. kriszta773 (válaszként erre: 100. - Érdekes73)
2014. febr. 21. 09:29
szerintem csak arról van szó, hogy elengedte magát, felszedett pár kilót, mert a pasija úgyis azt mondta, hogy ne fogyózzon, néhány kiló plusszal is jól nézne ki, most pedig bizonytalan, hogy vajon tényleg jól néz még ki, vagy ezt a pasija csak úgy mondta, és nem kéne inkább híznia :)
101. gribedli*** (válaszként erre: 92. - Chelsey)
2014. febr. 21. 09:16

Van, akinel ez szabadsulyt is jelent, pl guggolasoknal, fekvenyomasnal. Egyetertek, en is ugy vagyok a gepekkel, hogy nagyon sokszor a fele melot a gep vegzi, plusz kenyelmes, hogy visszaengedheto gyorsan, mondvan, ugysem esik a labadra, ezert akik gepeken edzenek, ha nem figyelnek kulon oda, hogy a visszaengedes is lassu legyen, a mozdulat nem olyan es kesz. Harmadik dolog, ami ellene szol, hogy egy adott magassagra tervezik oket, ha annal magasabb/alacsonyabb vagy, mar nem is ugy mozogsz, arrol nem is beszelve, hogy nem mindenkinek ugyanolyan hosszu a karja, laba stb.


Viszont azert talaltak oket ki, mert nagyon nagy sulyoknal eletveszelyes baleseteket elozhet meg es azert is, mert nem mindig lehet mindazt a sulyt egy rudra erositeni (de leginkabb a balesetek megelozesere).


Azert potyogok a takaro alatt, mert gyakori, hogy miutan letettem a gyerekeket, meg visszajarnak, hogy inni kell, kicsuszott a takaro, kakilni kell, stb. Es mar volt olyan, hogy megkaptam: "persze, te JATSZHATSZ a telefonnal, akkor ennyi erovel en is hadd nintendozzak az agyban, ki akar aludni?!" A takaro alol nem szurodik ki annyira a feny, idoben reagalok.

:DDD

100. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 20. 23:00
Szerintem ha annyira jól éreznéd magad a bőrödbe nem is indítottad volna ezt a fórumot. Azoknak van igazuk akik azt írták: ne más miatt változz+ nem jó a szervezetnek már ennyi plusz se.Nem kell anosnak lenni de azért jobb a szervezetnek egy állandó tömeg az meg jobb ha inkább átlagos.Ez a magasság/ súly nem mérvadó sokat számít a csontozat, eloszlás, látvány meg persze elsősorban az egészség.Egészségügyileg szerintem pár kilóval kevesebb tömeget kéne tartanod de nem koplalással...(Egy picike nőn jobban látszik már pár kg plusz is...)
99. 388b941089 (válaszként erre: 13. - Niki8989)
2014. febr. 20. 22:21
Ja... H nem miatta hiztal meg... Picit kiforditottad... Fogdd el magad ugy ahogy vagy. En evekig 80 kg voltam a 162 cmhez megis boldog voltam.30 evesen beallt az agyam h le akarok fogyni elotte soha nem fogyoztam,most 58 kgosan is ugyanaz az ember vagyok. Ha kiirod forumba a temat nyilvan zavar,akkor meg fogyozz.
98. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 20. 22:13
A pasid kedveert?tudod mikor...zavartam volna el a francba.
97. Aquatica (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 20. 22:06

tök gáz ha a pasid a külsőt nézi csak....

ő biztos tökéletes.

96. 25800e2d09 (válaszként erre: 95. - Chelsey)
2014. febr. 20. 21:55

1 nap pihi az előírt de szombat vasárnap az egyben lesz. Max a kis súlyzómmal itthon nyomok valamit XD


Én is kíváncsi vagyok :-)

95. Chelsey (válaszként erre: 94. - 25800e2d09)
2014. febr. 20. 21:44

Egyébként is célszerű kihagyni megfelelő időt a regenerálódásra (főleg, hogy nagyobb súllyal akarsz próbálkozni).


Kíváncsi vagyok azért, hogy mit tapasztalsz :)

94. 25800e2d09 (válaszként erre: 93. - Chelsey)
2014. febr. 20. 21:23
Meglehet :-) holnap kiderül :-D ma nem volt hangulatom karra edzeni XD
93. Chelsey (válaszként erre: 90. - 25800e2d09)
2014. febr. 20. 13:40
Még az is lehet, hogy elcsodálkozol magadon és te sem érted, hogy miért voltál olyan kishitű:)
92. Chelsey (válaszként erre: 89. - Gribedli***)
2014. febr. 20. 13:32

Igazad van. Csak tudnám, miért kell a paplan alatt bujkálnod :DDD


Csak géppel edzeni szerintem inkább kényelem kérdése. Nem igazán követendő. De ez most kizárólag a személyes véleményem. (Ezzel itt a "100 kilót nyom mindenhol" részre referálok, nyilván nem szabad súlyokra gondoltál:)))

91. Chelsey (válaszként erre: 86. - Gribedli***)
2014. febr. 20. 13:25

Tricepszről volt szó. Vagy nem arra mondta az 50-es szériát fél kilóval.


Egyébként mindegy. Lehet százas szériát is csinálni, ha éppen valakinek ahhoz van kedve, növeli a rosttömeget, ha elég kitartó hozzá az illető.


El nem tudom képzelni, hogy 10 kiló alatti súlyzóval nő létére valaki csúnyán nagy izmokat növesztene egyik napról a másikra.


Egyébként is, az izmok addig nagyok, amíg használják őket. Ha valaki visszavesz a terhelésből, "leeresztenek". Ezért is nincs mitől félni.


Bár, az igaz, hogy ha valakin sok a súlytöbblet (nem a rólatok beszélek!), annak figyelni kell nagyon a kajára, ha fogyni akar. Ez nem egyszerű, ha valaki hajlamos rájárni a hűtőre csak az ízek élvezete miatt.

90. 25800e2d09 (válaszként erre: 89. - Gribedli***)
2014. febr. 20. 10:11

Nyilvánvaló ;-)


Na nekem per pill pont ezek a stabilizálók gyengék nagyon. Azon filóztam hogy itthon van 2 db 2 kilósom :-D majd akkor azzal rásegítek. Lehet azzal pont elérem a kívánt hatást. Amúgy tényleg fika a fél kiló azért csináltam több sorozatot de nem tervezem ezt erőltetni. Ma kipróbálom a 4 kilóst fél karos gyakorlattal hátha :-/

89. gribedli*** (válaszként erre: 88. - 25800e2d09)
2014. febr. 20. 08:44

Oh, tudtam, hogy velem csinaltatod meg a piszkos munkat!:D


Utalok a takaro alatt potyogni, mert marhara leizzadok, de muszaj volt, mert ezt igy nem lehet 2 szoval leirni. A testepito jol mondta, egyebkent nagyon sokan nem is figyelnek oda ezekre a gyakorlatokra pedig a szexis testtartas alapjat kepezik.


Egyaltalan, az, hogy 2 labon allunk, az is nekik koszonheto:) sok testepito 100kilokat nyom mindenbol de nem tud megallni 1 labon 1 percig, mert a pici stabilizalokat elfelejti. Es itt latszik meg, hogy melyik edzo a kepzett edzo es melyik a felfujt:D

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook