Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a terhesség korai tünetei? fórum

Mik a terhesség korai tünetei? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 16. 14:21
Ciciden átfutó kicsit megvastagodott kékes ér pl. Bár az nekem néha mensi elött is volt.
2014. febr. 16. 14:20
Émelygés,hányás,hányinger,aluszékonyság,fáradékonyság. Fémes iz a szájban,érzéknység stb stb. Ezek jutottak most eszembe. :)
8. Mixy (válaszként erre: 6. - KLucus)
2014. febr. 16. 14:04
Koszonom. :) jovok :)
7. Mixy
2014. febr. 16. 14:03

Ma 10DPO-nal tartok, es nem tudom teszteljek e vagy varjak, vagy egyaltalan mire gondoljak mi lehet a tunetek oka... Oszinten remelem hogy terhesseg, de rettegek bele elni magam es csaldoni kesobb.


Minden otletet es tanacsot szivesen fogadok! ELore is koszi mindenkinek!

2014. febr. 16. 14:02

[link]


itt sok kérdésedre választ találsz. gyere mert jó kis csapat :)

5. Mixy
2014. febr. 16. 14:01
Nem tudom hogy hihetem e hogy ezek most jo jelek e avagy sem, mert (bar sosem szoktam tesztelni a havibajom kimaradasa elott) most annyira meggyozott ez a sok tunet...hogy teszteltem 8-9 DPO nal de negativ lett. NEm tudom hogy tul koran teszteltem e, vagy nem vagyok terhes es valami mas baj van.... de akkor mi lehet a gond, az oka a tuneteknek?
4. Mixy
2014. febr. 16. 13:59
A hajam ami mindig nagyon "selymes" szokott lenni es konnyen zsirosodo..most sprod es szaraz. Es tobb etelt sem tudtam jo izuen megenni amiket pedig amugy szeretek. Ehes vagyok de nagyon semmi nem esik jol, es etkezesek utan is ehesnek erzem magam.
3. Mixy
2014. febr. 16. 13:57
Az ovulaciom napjan mindig szoktam erezni ovulacios fajdalmat (gyenge gorcsoket). Ez a honap mas, mert ovulaci napjan gyenge gorcsok, masnap semmi aztan azota minden nap jon meg megy. A mellbimbom erzekeny volt 2DPO-4DPO ig utanna az egesz cicim nehez es puffedt lett es ez azota is tart.
2. Mixy
2014. febr. 16. 13:54
Sziasztok! Mar probalkozunk teherbe esni egy ideje, es nem vagyok benne biztos hogy a tunetek amiket eszlelek jo jelek e vagy foloslegesen elem bele magam....sajnos a ket het varakozas a legrosszabb es a leghosszabbnak tuno varakozas....
1. Mixy
2014. febr. 16. 13:53
Terhesseg korai tunetei (mielott mikaradna a havi)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook