Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen ember az olyan, aki tiszta higiénikus, de rendezetlen? Igénytelennek számít? fórum

Milyen ember az olyan, aki tiszta higiénikus, de rendezetlen? Igénytelennek számít? (beszélgetős fórum)


1 2
36. Lina06
2014. febr. 17. 07:28

Hàt az èn hajam sem semmi, göndör es dús, hiàba fèsülöm 10 percig, vasalom belõvöm stb ahogy kilèpek olyan lesz mint a madàrijesztõè.... a ruhàkat ügymond utàlom, nem szeretek vasàrolni max ha muszàj, es a teljesen makulàtlanul összeillõ daraboktól fràszt kapok, akkor mindig teszek valami nem odaillõt magamra pl szegecses öv. Nyaeon djrekt zàrt cipõben jàok mert a làbam egy koz porszívó pedig nem izzad....sminket sem mindig rakok úgy èrzem nem nezek ki tõle màskèpp szempilla festès nem marad le soha....

Mègis minden nap fürdök, nyàron 2x is, a ruhàimat hasznalat utan mosom vasalom, fodraszhoz havonta jarok vèkonyítàsra stb tehàt nem gondolom magam igènytelennek. De akkor lehet az vagyok...

Fogszabàlyzàsról annyit hogy pl a ferjemnek nagyon nagy a res elöl ès ferde is, nem szüetèsètõl gyerekkoraban egy balasetbõl kifolyólag kitört 2 foga ami miatt eltolòdott a fogsora ès az elsõ 2 foga felig letört eleg szerencsètlenül,pótolva van de nem lehet húzatni....tuti mert az apja ès a keresztapja is fogorvos tehàt lenne aki megcsinàlja

35. anya4005 (válaszként erre: 34. - Kriszta773)
2014. febr. 16. 22:44
Jajj,hát azt én sem mondanám,hogy szép vagyok,de nem érzem jól magam sminkben. A minap voltunk egy ázsiai étterem megnyitóján: sminkeltem. De a mindennapokban nem érzem szükségét,feszengenék csak. Persze,lehet,ha meglátnál smink nélkül,nem jönnék be,de én így vagyok én,a páromnak sem hiányzik,a gyerekeim meg nem foglalkoznak vele. De mielött anya lettem,sem sminkeltem,csak,ha olyan alkalom volt. És az alkalom alatt nem egy bulit értek,mert én oda sem sminkeltem ki magam. Persze,annó a társaságomnak is úgy voltam én,lehet furcsállták is volna,ha sminkben látnak.
34. kriszta773 (válaszként erre: 33. - Anya4005)
2014. febr. 16. 22:19
szerintem minden nő szebb lesz egy kis sminktől, nem kell ahhoz vakolat vagy műhatás. és bár sokan mondják, hogy ők smink nélkül is szépek, még soha nem láttam olyan nőt, aki nem használ sminket, és ránézésre azt mondanám róla, hogy ez egy igényes nő. (és nem azért, mert nincs rajta smink...) persze kinek mi és ki számít annak :)
33. anya4005 (válaszként erre: 32. - 388b941089)
2014. febr. 16. 21:41
Biztos én vagyok a furcsa gondolkodású,de a smink szerintem nem alap. Igaz,én rosszúl vagyok a műkörömtől,műhajtól,ilyesmiktől,tehát nem az én véleményem az etalon (vagyis,amit én igényességnek tartok).
2014. febr. 16. 19:49
rosszul vagyok az igenytelen emberektol.hivatali kornyezetben dolgozom es bizony ott is elofordul igenytelenseg,eros,budos testszag,zsiros haj,papucsban maszkalas,undorito,hanyinger.egy ferfi es egy no is legyen mindig apolt ,a noknel a smink is alap sztem
31. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 30. - Anya4005)
2014. febr. 16. 19:34

Hogy mik vannak, ugye?

Ilyeneknél a fogszabályzás eltörpül, bár attól függ az is, milyen , mert egy kicsit "borzas" az még jó is lehet.

30. anya4005 (válaszként erre: 29. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 16. 18:59
Aranyos...
29. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 23. - Anya4005)
2014. febr. 16. 18:04
A fodrászommonda : egyszer ment egy pasas, hófehér ing, sportosan elegáns nadrág, és a nyaka volt retkes.
28. csakegyharit (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2014. febr. 16. 17:53

Egy kicsit én is ilyen vagyok. Bár a fogaimmal nagyon sokat foglalkozok, úgyhogy az a leírás nem illik rám:D De nekem például fölösleges megfésülködni, mert olyan a hajam, hogy hiába fésülöm meg, 5 perc múlva úgy néz ki, mint egy szénakazal. Úgyhogy most rövid. Nem vagyok precíz, nincs minden ruhám az élére hajtogatva, meg nem is sminkelem magam...úgyhogy a kérdése a válasz:nem:D


Amúgy a fogszabályzás elég drága, meg mag a fogorvos is, ezért ha így nézzük, a rendezetlen fogak nem biztos, hogy az igénytelenség miatt vannak...

27. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 26. - Era06)
2014. febr. 16. 17:46
:))
26. era06 (válaszként erre: 24. - Globus)
2014. febr. 16. 16:17

Ne tessék viccelődni :))

Tök komolyan írtam.

Ez olyan , mint a jó csaj. Csak ki ne nyissa a száját!

Na nem a fogai miatt

2014. febr. 16. 16:08
szétszórt
24. globus (válaszként erre: 22. - Era06)
2014. febr. 16. 15:47
Most majd jön valaki elmondani, hogy látott már olyant, retkes volt rajta az ing, patinás a farmer- de a cipő ragyogott :DDD
23. anya4005 (válaszként erre: 22. - Era06)
2014. febr. 16. 15:43
Jajjj! Nyáron nagy kedvenceim a gondosan ápolt hölgyek/urak,a szandiból kikandikáló retek lábukkal! :-(
22. era06 (válaszként erre: 21. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 16. 15:14

Láttam olyat aki bokáig csinos volt.

De tovább ...

Mint aki 3 hónapja nem mosta meg a lábát.

2014. febr. 16. 15:09

Nem tudom, látni kellene. Nekem van egy ismerősöm, aki mindíg olyan, mint aki most jött a fodrásztól-kozmetikustól-ruhaszalonból, de ha belépsz a lakásába; mintha disznóólban lennél.

Én ezen akadtam ki. Lehet, nem a kérdésre válaszoltam.

20. anya4005 (válaszként erre: 18. - Zebracsikó)
2014. febr. 16. 14:31
Nálam is,nem ezért írtam. Csak én pl nem sminkelek (belehalnék,ha minden nap sminkelnem kéne,elég alkalmakra),nem járok fodrászhoz (magamnak festem/vágom),nem járok kozmetikushoz (van gyantám,gépem,megoldom),magam intézem a manikűrt,pedikűrt. Tehát igyekszem odafigyelni a külsőmre,de sokat nyom a latba a kényelem (ezért nem sminkelek). És igen,néha kimarad a fésülködés,de azt sem szeretem (sok,hosszú).
19. era06 (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2014. febr. 16. 14:30

Lehet, hogy nem milliomos.

Vízre, szappanra telik neki, de márkás ruházatra nem.

Vagy nem ad a divatra.

vagy számára nem fontos a külső.


Számodra mit jelent az igényesség?

Nem vasaltatom ki a ráncaimat, akkor igénytelen vagyok?

Vagy ha nem megyek el zsírleszívásra, akkor nem adok magamra?

18. zebracsikó (válaszként erre: 17. - Anya4005)
2014. febr. 16. 14:26

Nem különösebben érdekel.

Nálam az alap, hogy naponta tiszta ruha és fürdés. A legminimálisabb alap.

17. anya4005 (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2014. febr. 16. 14:25
Vannak országok (pl.Anglia),ahol csak 2-3 naponta fürdenek és ott az az alap. :-)Nyilván ott is vannak,akik minden nap fürdenek,még mielött bele lehetne kötni.
16. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2014. febr. 16. 14:23

Igen szerintem is kevés ez már.



Én is ismerek ilyen embert. Nem büdös alapból igényes,de mégis sokszor igénytelen benyomást kelt azzal,hogy nem figyel a részletekre.

2014. febr. 16. 14:17

Ma már kevés az, ha valaki minden nap tiszta ruhát vesz és megfürdik. Ez ugyanis alap.


A többi az igényesség.

2014. febr. 16. 14:10
Én pl csak akkor fésülöm ki a hajam,ha megyek vhova,és nem felejtem el. Ettől még tiszta,de gumizva hordom,és sokszor csak összefogom és kész. A fogaim gyönyörűek,míg ki nem nyitom a szám,mert olyan,mintha mindig rágóznék: az egyik tejfogam megvan és mögé nőtt a maradandó fog. Nem fogom kihúzatni,én így szoktam meg,és csak beszéd közben lehet észrevenni. De ettől sem érzem magam igénytelennek.
13. 273206364e (válaszként erre: 10. - Beanadt)
2014. febr. 16. 14:10
Ott a pont:)
2014. febr. 16. 14:09

Ne haragudj, nekem van olyan ismerősöm akinek, a ruhája mindig frissen vasalt, a haja beszárítva (mint aki fodrásztól jött), kifogástalan smink. DE 5 méteres körzetben nem tudsz meglenni mellette!

A ruhát nem mossa, csak használat után kiteszi "szellőzni", a haját vaxal, hajlakkal és minden egyéb "szutyereákkal" kezeli.

Ha látod azt hiszed, hogy egy "ápolt ember".

Az hogy valakinek a fogsora mennyire girbe-gurba, hiányos, ez sajnos a mai világban anyagi kérdés.

Nem mindenki tud 3-400 ezer forintot fizetni fogszabályozásra, fogpótlásra.

11. jozsi.38 (válaszként erre: 6. - E4f721a12c)
2014. febr. 16. 14:03
esetleg nincs 300ezre ilyesmire, erre nem gondoltál? az én hajam is szénaboglya, amint megfújja a szél egyébként,lehet pont eszelős szél volt amikor láttad, az senkinek nem áll jól :P
2014. febr. 16. 13:46
Miért fontos ez? Miért kell mindenkeit egy skatulyába illeszteni?? Lehet, hogy Ő így ésrzi jól magát... ettől nem igénytelen, hanem Ő ilyen... ezt most nem rosszindulatból írom, de szerintem től sokat foglalkoznak az emberek egymással... engem ez soha nem érdekelt... de ez csak az Én véleményem.
2014. febr. 16. 13:30
Igen,igénytelen.
2014. febr. 16. 13:11
Ha valaki egyébként olyan ápolt, ahogy írod, akkor nekem ez a fajta rendezetlensége inkább csak stílusbeli különbséget jelent más emberektől.
7. kriszta773 (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2014. febr. 16. 13:06

a csálé, hézagos fogak nem biztos, hogy egyben csúnyák is, a rendezett fogsor is lehet csúnya, ha olyanok a fogak :)

hiába tiszta valaki, ha ránézésre az igénytelenség, ápolatlanság benyomását kelti, ugyanolyan rossz, mintha minden szál haja belőve, talpig módiban, de piszkos és büdös

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook