Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Benned van az erőm! fórum

Benned van az erőm! (beszélgetős fórum)


17. simple (válaszként erre: 3. - 4749efe049)
2014. ápr. 19. 17:27
Nagyon kitartó vagy! Ezt mondtam az elején, amikor jól lehurrogtál! :)
2014. márc. 17. 23:15

Kár.

A kiíró pedig már töröltette is magát.

15. simple (válaszként erre: 2. - Simple)
2014. márc. 17. 20:04

Ez a téma is jól beindult, pont ahogy jósoltam. :D

Minden napra jut egy.

2014. febr. 21. 15:37

Néha nehezen fog bele az ember egy edzésbe, de néhány hét alatt már majdnem szenvedéllyé tud válni. Ahogy a szervezet hozzászokik, és endorfint termel, már várja az ember azt a lelkiállapotot.


Ha valaki utál edzeni, akkor passz...akkor tényleg jó egy társ, de így virtuálisan elég nehéz.

Jobb megtalálni azt a mozgásformát, amit szívesen végez az illető.

2014. febr. 21. 12:57

Szerintem a hullámvölgyeket akarja így könnyebben elkerülni, mert mások lelkesedése pozitív hatással lehet rá és mindenkire. Ugye, ha egy csoport edz, akkor kicsi a valószínűsége, hogy egyszerre megy el a kedvük az egésztől. :)


Csak nekem valahogy nem jutna eszembe megjegyzéseket írogatni edzés közben, mert ott is vannak emberek, akikkel lehet cseverészni. Már, ha nem mindenki elvakultan gyúr, mert akkor elhajtanak a környékről minden dumagépet :D

12. simple (válaszként erre: 11. - Patapucs)
2014. febr. 21. 12:14
Vigyázz, én ugyanezt leírtam és kötözködésnek vette....
2014. febr. 21. 10:52

Lehet, hogy bennem van a hiba, de nem értem, hogy itt a hoxán a sok sikertörténet miért hihetetlen??

Az, hogy a csoda bogyókban nem hiszünk ok, azok valóban hihetetlen dolgok. Amikor viszont végigcsinálja vki (mint pld. bondlka, Vanessa7 vagy akár én - bár nem írtam sikertörténetet, mert ezernyi van már belőle) az miért hihetetlen?



Az erő Valóban mindenkinél saját magában van és úgy hívják, hogy Akarat.

Ezt kell előhozni, különben ha le is fogy vki, utána szépen vissza fogja szedni.

2014. febr. 21. 08:40

Ez a legnagyobb ámítás. Az erőd magadban van, -62kg fogytam 3 év alatt tartom 2 éve .Vagy magad csinálod végig, vagy amit akkor szoktam mondani amikor úgy éreztem nem tudom csinálni .Úgy maradsz!!!!!!!!!!Kövéren, dühösen elkeseredetten. Előtte a látványos hízást is a botrányos diétáknak köszönhettem, yoyo +50 kg pár év alatt.1400kcal -től is vígan dagadtam mert elbarmoltam az anyagcserémet.Mozgás, kevés jó minőségű élelem.Nincs éhezés , mert garantált a visszahízás.És kitartás türelem. Ha havi két kiló akkor annyi csak menjen le folyamatosan.Az évi 24:)))


Szóval inkább írd úgy :AZ ERŐM BENNEM VAN.BÁNYÁSZD SZORGALMASAN ELŐ, MERT ÚGY MARADSZ:)

sok sikert.

9. Benned van az erőm (válaszként erre: 7. - Szomorkodó)
2014. febr. 14. 22:41
Igen benned. Mert a Te eredményeid motiválnak engem, vagy másokat. És ez adja az erőt, kitartást. És ez egy véget nem érő kör:D
8. Benned van az erőm (válaszként erre: 6. - Chelsey)
2014. febr. 14. 22:39
Hogy együtt edzenek, és mondjuk beszélgetnek a pihenőidőben mint egy teremben.
2014. febr. 14. 22:04
Bennem? Hm....
6. Chelsey (válaszként erre: 5. - Benned van az erőm)
2014. febr. 14. 17:47

Mégis mi az elképzelésed?

Mindenki leírja, amikor edzett és azt, hogy mit, mennyit vaaagy...?

5. Benned van az erőm (válaszként erre: 4. - Chelsey)
2014. febr. 14. 16:26
Mondhatni. Cyber edzőteremmel.
4. Chelsey (válaszként erre: 3. - 4749efe049)
2014. febr. 14. 15:08

Mit is akarsz? Mi az elképzelésed?


Egy cyber-fogyiklub?

3. 4749efe049 (válaszként erre: 2. - Simple)
2014. febr. 14. 14:38

Szerintem azzal van a gond hogy nem is értelmezted igazán mit írok, csak kiválasztottad az első dolgot amibe beleköthetsz. Nem írtam hogy lehetetlen, de a legtöbb amivel etetik az embert messziről látni hogy kamu.

Én azt akarom hogy az emberek valós időben lássák a fejlődést. Kialakuló sikertörténeteket.

2. simple (válaszként erre: 1. - 4749efe049)
2014. febr. 14. 14:17
Nem vagyok túlsúlyos, így elnézést amiért írok. De miért lehetetlenek a sikertörténetek? Mindenkinek lehetősége van rá. hogy neki is legyen saját sikertörténete, ez csakis kitartás kérdése. Szerintem ezzel van a gond. Naponta indítanak ebben a témában több topikot is, és egy két nap után mindegyik kihal! Még az indító is otthagyja....
2014. febr. 14. 14:00

Szasztok!


Szeretnék egy közösséget létrehozni kifejezetten túlsúlyosoknak. A cél főleg egymás motiválása, egy egyenlő mezőnyben való versengés, "virtuálisan közös" edzés, és hogy hasonló emberek kis eredményei motiválják a másikat, ne hihetetlen sikertörténetek.


Jelenleg tervezés fázisban tart. Ehhez szeretnék vállalkozó szellemű embereket, akiknek van egy kis szabadidejük és ebben segítenének.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook